“Anty-Trumper’ News szef RHBZ Andy brak z

‘Anti-Trumper’ News szef Andy brak informacji

$CMCSA

Wiadomości przewodniczący Andy brakuje pozostawiając swoją pracę do końca tego miesiąca, w ramach szeroko zakrojonej restrukturyzacji operacji na NBCUniversal, która łączy wszystkie satelitarna i strumieniowe operacje w jedną całość.

d-brak zamiana Cesar Conde, przewodniczący seriale w języku hiszpańskim w sieci i NBCUniversal grupy, które teraz Wiadomości grupy, NBCUniversal Wiadomości grupy, która będzie obejmować kanale CNBC, NBC News i MSNBC, informuje NBC universal zapowiedź,powołując się na komunikat NBC universal ceo Jeff Shell.

Mark Lazarus, który teraz przewodzi kanał NBC sport, powinien zostać przewodniczący NBCUniversal telewizji i transmisji strumieniowej, która zawierać będzie kanale NBC wyemitowała operacji, w kablowe USA i Brawo, wszystko telewizji operacji, nowego streaming Paw sieci, i tak doprowadzi НБЦ sportowych i stacji telewizyjnych, należący do NBC.

d-brak wyszła! & nbsp;

aktualności jednostek

na kanale NBC, w tym wiadomości, na kanale CNBC i MSNBC poinformować mr Conde.&& nbsp;

w przypadku braku panie Przewodniczący, ponieważ pan 2015 r., a w poniedziałek oświadczenie o rezygnacji następuje po tym, jak był u steru podczas licznych sporów, w tym oskarżenia o seksualne z udziałem gwiazd prowadzący Matt Lauer i pytania o kanale NBC sprawozdanie dawny hollywoodzki producent Harvey Weinstein.

Wiadomości prezydent Noah Oppenheim i prezydent kanale MSNBC Phil Griffin będzie rozmawiał pan Conde, oświadczenie spółki.&& nbsp;

Pan Shell, który zajął w styczniu, powiedział w Комкаст (Windeks NASDAQ:CMCSA) zarobki dzwoniłem w zeszłym tygodniu, że zmiany mogą być na НТКУ, i powiedział, że firma nie “prawidłowego rozmiaru” dla obecnych warunkach, biorąc pod uwagę, z-19 koronawirusy chaos. Z Comcast NBCUniversal nabyła w 2013 r

w CMCSA ukończył w 36.215/udziałów w poniedziałek w Nowym Jorku, z 52 tygodni wzloty w 47.74 obchodzony jest 13 stycznia 2020 roku.

HeffX-ЛТН wspólna analiza techniczna CMCSA neutralny w stosunku do dolara tutaj.

klucz wsparcie 34.82, i kluczowym poziomem oporu jest 36.96.

jest zdrowy dzień, nie trać wiary!

wyłączone  & nbsp;Andy brak lub CMCSA, НБЦ lub wyjściei

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

 

anty-trumper' news szef rhbz andy brak z

 

anty-trumper' news szef rhbz andy brak z

Paweł Эбелинг

Paweł Aleksandrowicz Эбелинг, Scrabble, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Rozpoznawanie analityk w akcje, towary i waluty i autora “Czerwonego Роадмастер technicznego raportu” o nas główne indeksy rynku™, wysoko ceniony, tygodniowego rynku finansowego list, on też filozof, wydawanie wnioski dotyczące szerokiego zakresu tematów w następujących ponad 250 000 kohort. Międzynarodową publiczność, liderów opinii publicznej, liderów biznesu i globalnych organizacji przyznaje Эбелинг jako eksperta.anty-trumper' news szef rhbz andy brak z

 

anty-trumper' news szef rhbz andy brak z

ostatnie wiadomości od Paweł Эбелинг (pokaż wszystkie)

i opublikowany w Btp, 05 maja 2020 11:59:07 +0000