Czy Nord FX jest firmą maklerską, na którą naprawdę możemy polegać?

Przegląd ten jest wynikiem wyczerpującej analizy ofert i usług NordFX. Zespół recenzentów spędził miesiące na administrowaniu, aby wymyślić spiczastą i dobrze poinformowaną ocenę ogólnych możliwości NordFX. 

Aby służerzyć tej sprawie, zespół recenzentów zbadał następujące aspekty usługi NordFX:

Status regulacyjny firmy
Instrumenty handlowe dostępne klientom firmy
Platformy handlowe, które firma oferuje
Rachunki handlowe, które firma dostarcza swoim klientom

O Nord FX

 
NordFX została założona w 2008 roku. Od momentu powstania Nord FX wyspecjalizowała się już w oferowaniu rezerw na handel depozytami zabezpieczającymi i kontami ECN. Firma brokerska jest zarządzana i własnością NFX Capital Vu Inc., która jest zarejestrowana i ma swoją bazę operacyjną w Republice Vanuatu.

Działając w Cyrpus, Nord FX działa pod nfx capital cy ltd. Pozwala to firmie prowadzić działalność w wielu regionach europejskich.

Rachunki ECN oferowane przez NordFX umożliwiają outsourcing dostawców płynności klientów. To bezpośrednie połączenie pozwala na nabycie spreadów bliżej rynków.

Jako firma brokerska, która specjalizuje się w handlu marżami, NordFX otwiera dostęp do rynków Forex, Akcji, Metali i Kryptowalut. Dźwignia finansowa zapewniana klientom firmy może osiągnąć poziom 1000:1.

Na piśmie NordFX posiada ponad 1,2 miliona aktywnych kont na całym świecie; klienci firmy pochodzą z ponad 200 różnych krajów. 

Punktem, który można zaobserwować przeciwko NordFX, jest to, że nie można mu uniemożliwić obsługi handlowców z wybranych regionów świata. Wynika to z pewnych ograniczeń w zasięgu instytucji finansowych, które regulują swoją działalność handlową. Stany Zjednoczone są jednym z takich krajów, że nawet wiele innych nie mogą działać w.

NordFX jest odbiorcą dwóch licencji regulacyjnych. Pierwsza licencja została wydana przez urząd regulacyjny Vanuatu, Vanuatu Financial Services Commission (VFSC) dla NFX Capital Vu. Druga licencja pochodziła od CySEC dla operacji NordFX jako NFX Capital CY.

Oferty i usługi

 
Dostępne instrumenty handlowe

NordFX daje swoim klientom możliwość handlu ropą naftową, walutą obcą, metalami, indeksami akcji i kryptowalutami. Dostęp do tych aktywów zależy od konta, które przedsiębiorca wybrał do otwarcia. W tym samym duchu oferta konkretnej platformy handlowej zależy od konta handlowego, z którego korzysta inwestor. 

Za pośrednictwem NordFX, w sumie 20-30 par walutowych mogą być transacted z. Przedsiębiorca może również handlować złotem i srebrem wśród oferowanych towarów firmy.

Klienci NordFX mają również możliwość handlu kontraktami CFD na indeksy kapitałowe poprzez kontrakty na indeksy takie jak Nasdaq i Dow Jones.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą dostać w swoje ręce kryptowaluty, dostępne są pary kryptograficzne 15-17, co jest oczywiście uzależnione od platformy, którą wybrali inwestorzy. Kryptowaluty, które są dostępne do handlu to Bitcoin, Ripple, ZCash i Monero tylko po to, aby wymienić tylko niektóre.

Dostępne konta handlowe

W tym konto demo, które NordFX zapewnia swoim klientom do symulowanych transakcji, firma oferuje łącznie 4 rachunki handlowe. 

Trzy konta oraz funkcje i oferty, które są z nimi dostarczane, są określone w poniższej tabeli:

Oferowane platformy transakcyjne

NordFX dostrzegł widoczne nieodpłatne korzyści płynące z nawiązania współpracy z MetaQuotes. Partnerstwo takie pozwoliło przedsiębiorstwu na dostarczenie dwóch powszechnie znanych i dobrze ocenionych platform: MetaTrader 4 (MT4) i MetaTrader 5 (MT5). 

MetaTrader 4 (MT4)

Szybko w realizacjich handlowych, MetaTrader 4 (MT4) jest podziwiany przez społeczność handlową online za swoją skuteczność. Jego popularność jest należycie zasłużony i jego wyróżniające się cechy zwykle podkreślone w recenzjach. Platforma ma reputację, która sprawia, że jest atrakcyjna zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących handlowców. Zespół recenzentów jest rzeczywiście jasne, dlaczego jest to tak biorąc pod uwagę jego wiele korzystnych funkcji:

Handel jednym kliknięciem 
Szereg wskaźników technicznych
Wybór narzędzi do tworzenia wykresów
Expert Advisors (EA) do zautomatyzowanego handlu algorytmicznego 
Zaawansowane typy zamówień 

MetaTrader 5 (MT5)

Chociaż nie jest tak popularny jak jego poprzednik, MT5 oferuje wiele znaczących funkcji, w tym:

W pełni elastyczna zmiana rozmiaru partii
Szereg opcji finansowania i wycofania
Wąskie spready
Głębokość rynku 

The MetaTrader MultiTerminal

NordFX oferuje również MetaTrader MultiTerminal. Ta platforma została stworzona dla klientów, którzy obsługują więcej niż jedną platformę transakcyjną. MetaTrader MultiTerminal posiada ten sam interfejs użytkownika co MT4. Uruchomienie transakcji na jednej platformie będzie jednocześnie odzwierciedlone na innych platformach, z których korzysta przedsiębiorca. 

Handluj z Nord FX już dziś!

 
Aspekty usługi NordFX, które zostały omówione w ramach tego przeglądu, stawia firmę w pozytywnym świetle. Jest to kontekstowe przez następujące aspekty:

Solidny status regulacyjny firmy
Zakres instrumentów handlowych, które NordFX może handlować 
Skuteczność handlu rachunki, które firma oferuje
Specyficzna oferta NordFX poprzez accounts handlową

Leave a Reply

Your email address will not be published.