Top 9 ciekawych faktów na temat technologii blockchain

wiesz? Pojęcie bloku krypto po raz pierwszy został wynaleziony w 1991 roku przez dwóch naukowców – Stuart Haber i W. Scotta Stornetta. Idea powstała na potrzeby взломостойкий dokumenty i rejestry. Pomysł, być może, były od wieków, ale jego faktyczna realizacja блокчейн – powszechnie zwany блокчейн został wprowadzony w 2008 roku. Przez rok, Bitcoin stał się pierwszym kryptowalutę. Блокчейн-to nie jest nowy pomysł, ale pomysł nadal rośnie z punktu widzenia rozwoju i zastosowania.

W ostatnich latach, rynek dla technologii блокчейн ma ogromny wzrost wykorzystania operacji z kryptowalutę i może zniszczyć innych gałęzi przemysłu. Koncepcja блокчейна-to otwarta księga, która może przechowywać wszelkie dane transakcji w przejrzysty i niezmienny sposób. Technologia блокчейн-to zdecentralizowana koncepcja i ona nie potrzebuje mediatorów w transakcjach. Technologii książka pomaga w wielu przypadkach, a także zapisu operacji z биткойнами.

wymienione poniżej lista to kilka ciekawych faktów na temat technologii блокчейн, że każdy powinien wiedzieć.

1. Wynalazca блокчейн i Btc

Satoshi Nakamoto-człowiek, który wynalazł jak Bitcoin i technologii blockchain. Ale nikt nie wie, że osobowość Satoshi Nakamoto. Ale niektórzy ludzie wyobrażała, że człowiek japońsko – amerykańskie pochodzenie od Temple City, Los Angeles o imieniu Dorian Satoshi Nakamoto, który jest ojcem btc. Wiele zbiegów okoliczności stało. Na przykład, programista Hal Finney, który jest sąsiadem Nakamoto był pierwszym człowiekiem, który otrzymał btc-transakcji. Ale Dorian Satoshi Nakamoto zdementował to w tym czasie. Tak więc, musimy jeszcze znaleźć prawdziwą osobowość twórcy Bitcoin.

2. Top 3 krypto-przyjazny i блокчейн krajów

w Szwajcarii, Gibraltarze i Malcie trzech najbardziej zalecane Blockchain i криптовалюты-przyjazny krajów na świecie. Jeśli chodzi o kraju Szwajcaria – u nich jest najbardziej stabilna gospodarka na świecie, a także przyjmowano jako blockchain i криптовалюты. Gibraltar był to pierwszy w historii kraju wprowadził i promocji handlu za pomocą monet do tworzenia komisji usług finansowych. Głównym celem tej komisji jest udzielanie licencji na wykonywanie operacji ICÓ. Utrzymuje on także na torze organizacji, które mają do czynienia z krypto. Malta jest popularnym miejscem dla blockchain i криптовалюты. Malta jest często nazywany wyspa Blockchain i jest uważany za centrum rozwoju блокчейн. Jest on uważany za ojczyzną dla блокчейна i wiele krypto firm. Jest to pierwszy wybór, które są gotowe rozpocząć własną działalność gospodarczą i pracować w zakresie блокчейн.

3. Kraju, z naciskiem na oficjalnej krypto rozwoju

nie przechodząc etap pierwotnego Pyrrhonism, rządy na całym świecie stopniowo uświadamiając sobie, za to, że ich szyfrowania mogą być bardzo pomocne. To nie zajmie dużo czasu, aby uruchomić krypto wobec wirtualnych walut. Są one bezpieczne, chronione i środowiska, a także. Jest to opłacalne, niż twórcę waluty. Obecnie istnieje ponad 15 krajów, w tym najlepszych gospodarczych krajów świata, jak STANY zjednoczone, wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Japonia, Chiny, Korea itp., są zainteresowani w tym, aby uruchomić ich oficjalna monet.

4. Impuls dla IoT rynkach

rozszerzenie stosowania блокчейна, oczekuje się, że zwiększy podejmowania IoT za pomocą środków transportu, urządzeń, itp. Zgodnie z rynku, raporty, to pomoże branży do 2020 roku osiągnie 50 miliardów dolarów.

5. Zwiększenie wykorzystania блокчейна w

w блокчейн stanie się jednym z trendów w technologii tej epoki. Zgodnie z wynikami ankiety, 40 milionów ludzi zaczęły wiedzą o tej technologii i wiele przystąpili do realizacji celów biznesowych. Pokój był w wysokości do 80% w ciągu najbliższych 10 lat.

6. Wzrost technologii blockchain jaN światowy rynek.

w блокчейн rozwój jeszcze w latach stania, ale postęp idzie szybko. Większość firm już przystąpili do realizacji tej technologii, aby wykryć zmiany, transformacji przestarzałych systemów. Zgodnie z wynikami badania rynku i analizy rynku dla блокчейн wzrośnie do 2024 roku do 60 milionów dolarów.

7. Блокчейн może być publiczny lub prywatny, a

o publicznym блокчейне jak btc nie ma ograniczeń, każdy, kto znajduje się w sieci, może być tego częścią, i w rezultacie będzie duży bez operacji. W publicznym блокчейне, proces skanowania zajmuje dużo czasu. Kiedy przyjeżdża prywatne блокчейн, on obsługiwany przez jednego istotą i transakcji będzie łatwo realizowane i szybciej.

8. Większość bankowych oddziałów zaczęli studiować блокчейнами

operacjach przeprowadzonych w technologii blockchain znacznie szybciej w porównaniu z tradycyjnymi metodami, co pozwoli zaoszczędzić wiele opłata za operacje, szczególnie dla transakcji międzynarodowych. To jest główny powód tego, że wiele banków, jak American Express, Alfa banki stały się zawierać w блокчейне, aby sprawnie swoje usługi.

9. Блокчейн w łańcuchu dostaw przemysłu spożywczego

głównym powodem, aby włączyć technologii blockchain w łańcuchu dostaw przemysłu spożywczego do określenia zanieczyszczeń żywności. Wiele międzynarodowych firm, jak “Nestle”, “Уолмарт” realizowane блокчейн w swojej branży, aby śledzić złe żywności.

wnioski:

ze powyższe fakty i rozumiem, że technologia blockchain będzie w trendzie technologii i oczekuje się, wziąć na siebie cały świat jest całkowicie w najbliższych latach. Chcesz zintegrować technologię блокчейн w twojej branży? Wybrać front-runner блокчейн rozwoju firmy, który może być łatwo mogli uzyskać najlepsze rozwiązanie do twoich głównych problemów i rozwinąć swój biznes do tego stopnia, poziom