Muzeum BMW-to kopalnia kultowych samochodów i motocykli

muzeum BMW-to kopalnia kultowych samochodów i motocyklii

$BMWYY i

nowe koncepcje dla muzeum BMW został opracowany na sukces i doświadczenie jego poprzednich muzeum, w którym nacisk położono na podkreślenie ważności muzeum BMW jako marka.

planowanie rozpoczęło się wiosną 2002 r., po radykalnej przebudowie, przeprowadzonej w 2004 roku, a punktem kulminacyjnym otwarcia muzeum w 2008 roku.

w BMW na zamówienie Штутгартской wystawy architektów i projektantów atelier Brückner i Berlińskiego art+com projektanci z pracą.

na ratunek budynki i inne techniczne aspekty przeprowadzono TSA Швегер poglądach.

biorąc pod uwagę znaczenie firmy jako globalnego gracza i jego szeroki asortyment produktów, nowy projekt przewiduje znaczne rozszerzenie muzeum.

w 1-szy kolei, były muzeum miska była związana z sąsiedniej low-rise budowę, aby powiększyć powierzchnię wystawienniczą od 1000 mkw do 5000 mkw., czyli nowe muzeum ma teraz wystarczająco dużo miejsca do prezentacji około 120 eksponatów.

to pojęcie odnosi się do idei architekta profesora Karla Schwanzera, twórca muzeum BMW W 1973 R. Określa wewnętrzną strukturę okrągły budynek, jako kontynuacja drogi w zamkniętej przestrzeni. W sąsiednim niskopiętrowym budynku, pojęcie otrzymywał dalszy rozwój w nowoczesnym stylu z nowoczesnymi akcentami swojej wizji ‘droga w przestrzeni zamkniętej, jak zasada dynamicznej архитектуры’na stronie.

podobne struktury w okrągłym budynku, gdzie platformy zostały umieszczone jak kwadraty wzdłuż drogi, tereny wystawowe w pobliskim niskopiętrowym budynku odbywają się wzdłuż rampy, która stanowi centralny odwiedzających ścieżkę.

w kielichu jest przeznaczony dla wystaw czasowych, podczas gdy low-rise budowa zapewnia miejsce na ogromny park rozrywki, za który jego wnętrza został skrócony i w pełni odnowiony.

7 wystawowych domy zostały zbudowane w niskich konstrukcji. Każdy z domów posiada indywidualny ‘osobowość’ zaprojektowany w oparciu o tematy muzeum. Ten indywidualny wygląd tworzy kontekst dla eksponatów i zapewnia zestaw punktów kontrolnych na trasie po muzeum, o powierzchni około 1000 metrów długości. Trasa wycieczki został zaprojektowany bez rozdrożu i przyjmuje gości we wszystkich 25 wystawienniczej.

dla BMW zaczęło się od samolotów. Jednak po Pierwszej wojnie światowej musieli przejść do montażu motocykli, a wkrótce, w 1928 r., 1-szy samochód BMW został wyprodukowany.

na podobny sukces i porażka, istnieje bardzo cienka granica między masową produkcją i sportów motorowych, i złapali go w firmie mniej niż 10 lat do rozpoczęcia wyścigu 328 model, który został wprowadzony w 1936 roku, 3 lata później, w 1939 r., brał lekcje Zwycięstwa w Le Mans, idzie 5-m w całości.

tutaj jest o wiele więcej, wybrać się na wycieczkę.

element , w
znacznik

wycieczka

jest zdrowy dzień, nie trać wiary!

wyłączone motocykle lub BMW lub BMWYY lub samochody lub Niemczech lub Monachium i muzeum lub wycieczkai

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

 

 

 

 

 

 

muzeum bmw-to kopalnia kultowych samochodów i motocykli

Paweł Эбелинг

Paweł Aleksandrowicz Эбелинг, Scrabble, wyróżnia się w różnych dziedzinach wiedzy. Rozpoznawanie analityk w akcje, towary i waluty i autora “Czerwonego Роадмастер technicznego raportu” o nas główne indeksy rynku™, wysoko ceniony, tygodniowego rynku finansowego list, on też filozof, wydawanie wnioski dotyczące szerokiego zakresu tematów w następujących ponad 250 000 kohort. Międzynarodową publiczność, liderów opinii publicznej, liderów biznesu i globalnych organizacji przyznaje Эбелинг jako eksperta.muzeum bmw-to kopalnia kultowych samochodów i motocykli

ostatnie wiadomości od Paweł Эбелинг (pokaż wszystkie)

i opublikowany w SOB., 25 kwietnia 2020 11:03:45 +0000