Silver (XAG=X) Investors Eye Election Outcome – Live Trading News

$XAG #Silver #FX #Commodities #Trading #Markets #Metals

SilverTicker: XAG=Cena: $25.25

Silver Outlook

W miarę rozpoczynania się procesu wyborczego, rynki przewidują niewielką przewagę w stosunku do Demokratów Joe Bidena, który wygrał prezydenturę USA, co może otworzyć furtkę dla większego bodźca usa.

Straty dla złota i srebra były ograniczone, ponieważ ma tendencję do korzystania z infuzji bodźców, ponieważ jest uważany za zabezpieczenie przed inflacją i degradacją waluty.

Co więcej, alarmujący wzrost przypadków koronawirusów na całym świecie zachmurzył globalne perspektywy gospodarcze. Wiele krajów wzmocniło nową blokadę, która osłabiła apetyt rynków na ryzyko i dodatkowo wspierała ceny złota. Rynki będą uważnie obserwować wyniki Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC).

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 23,73.

Przewidywana górna granica to: 27.18.

Przewidywana dolna granica to: 23.29.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 25,23.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Świeczniki

Wystąpił czarny korpus (ponieważ ceny zamknięte niższe niż otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów było 5 białych świec i 5 czarnych świec. W ciągu ostatnich 50 barów było 25 białych świec i 25 czarnych świec.

Wystąpił wirujący top (wirujący top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Wirujące blat identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym a zamknięciem). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, wirujący top może być oznaką, że ceny tracą impet, a byki mogą mieć kłopoty.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Wskaźniki pędu

Momentum to ogólny termin używany do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 86.3037. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był sprzedać 18 okres (s) temu.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 57,09. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 31 okres (s) temu.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI jest 127.Jest to odczyt wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki wskaźnik nie przekroczy poniżej 100. Ostatnim sygnałem był zakup 4 okres (s) temu.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 1 okres (s) temu.

silver (xag=x) investors eye election outcome - live trading news

Rex Takasugi – Profil TD

PREC. M.XAG= zamknął się -0,050 przy 25.278. Wolumen był o 8900% wyższy od średniej (trendy), a wstęgi Bollingera były o 55% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 25.340 25.410 25.070 25.278 3,312 Technical Outlook Krótki okres: Wykupienie okres pośredni: Uparty Długoterminowy: Uparty Średnie ruchome: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 24.19 25.03 20.08 Zmienność: 48 50 57 Wolumen: 331 66 17

Krótkoterminowi inwestorzy powinni zwracać większą uwagę na strzałki kupna/sprzedaży, podczas gdy pośrednio-długoterminowi inwestorzy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlony w dolnej wstążce.

Podsumowanie

PREC. M.XAG= jest obecnie o 25,9% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają bardzo silne przepływy objętości do XAG = (uparty). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na XAG = i miały tę perspektywę w ciągu ostatnich 10 okresów.

najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, najlepsza platforma handlowa, codzienny krótki czas Heffx, Zarabianie na handlu z Heffx, poranna rozmowa z Heffx, otwórz konto fx, shayne heffernan, Shayne Heffernan znany ekonomista Asia, SILVER 1 OZ 999 NY, prognoza srebra, rynek srebra, srebrna wiadomość, cena srebra, analiza techniczna srebra, tygodniowa prognoza srebra, handel jak Shayne Heffernan, handel, cena xag, XAG = X