Srebro (XAG=X) – Statek rakietowy anty-Fiat wygląda na start! – Aktualności na żywo

$XAG #Silver #FX #Commodities #Trading #Markets #Metals

SilverTicker: XAG=Cena: $25.59

Silver Outlook

Dramat wyborczy może rozgrywać się przez tygodnie, jeśli nie miesiące. Trump, 74, kwestionuje głosowanie w sądach, ale eksperci prawni stwierdzili, że jego wyzwania miały niewielkie szanse na wpływ na wynik.

zwycięstwo Bidena było napędzane przez silne poparcie grup, w tym kobiet, Afroamerykanów, białych wyborców z dyplomami uczelni i mieszkańców miast. Był ponad cztery miliony głosów przed Trumpem w ogólnopolskiej liczbie głosów ludowych.

Biden, który spędził pół wieku w życiu publicznym jako senator USA, a następnie wiceprezydent za poprzednika Trumpa Baracka Obamy, odziedziczy naród w zamieszaniu nad pandemią koronawirusów i związanego z nim spowolnienia gospodarczego, a także destrukcyjne protesty przeciwko rasizmowi i brutalności policji.

Biden powiedział, że jego priorytetem będzie opracowanie planu powstrzymania i odzyskania od pandemii, obiecując poprawę dostępu do badań i, w przeciwieństwie do Trumpa, z przejść radom czołowych urzędników zdrowia publicznego i naukowców.

Biden zobowiązał się również do przywrócenia poczucia normalności w Białym Domu po prezydenturze, w której Trump chwalił autorytarnych przywódców zagranicznych, lekceważył wieloletnie globalne sojusze, odmówił odrzucenia białych supremacji i poddał w wątpliwość zasadność amerykańskiego systemu wyborczego.

Pomimo zwycięstwa, Biden nie będzie w stanie dostarczyć zamiatanie odrzucenie Trump, że Demokraci mieli nadzieję, odzwierciedlając głębokie poparcie prezydenta cieszy się pomimo jego burzliwe cztery lata urzędowania.

Może to skomplikować obietnice bidena dotyczące odwrócenia kluczowych części dziedzictwa Trumpa. Należą do nich głębokie cięcia podatkowe Trump, które szczególnie korzystne korporacje i bogatych, hardline polityki imigracyjnej, wysiłki na rzecz demontażu 2010 Obamacare prawa opieki zdrowotnej i rezygnacji Trumpa z takich umów międzynarodowych, jak porozumienie klimatyczne z Paryża i porozumienia nuklearnego Iranu.

Gdyby Republikanie zachowali kontrolę nad Senatem USA, prawdopodobnie zablokowaliby dużą część jego programu legislacyjnego, w tym rozszerzenie opieki zdrowotnej i walkę ze zmianami klimatycznymi. Perspektywa ta może zależeć od wyniku czterech niezdecydowanych wyścigów senackich, w tym dwóch w Gruzji.

Biden, ustawiony na 46 prezydenta USA, zamontowany nieudany w latach 1988 i 2008. Jego kolega z pracy, amerykański senator Kamala Harris, stanie się pierwszą kobietą, pierwszą Amerykanką czarnoskórą i pierwszą Amerykanką pochodzenia azjatyckiego, która będzie pełniła funkcję wiceprezydenta, biura nr 2 w kraju.

“PRÓBA KRADZIEŻY WYBORÓW”

Dla Trumpa był to niepokojący koniec po zadziwiającym wzroście politycznym. Deweloper nieruchomości, który założył ogólnopolską markę jako osobowość telewizyjną, zdenerwował Demokratkę Hillary Clinton, aby wygrać prezydencję w 2016 roku w swoim pierwszym biegu na wybrany urząd. Cztery lata później zostaje pierwszym prezydentem USA, który przegrał reelekcję od czasu republikanina George’a H.W. Busha w 1992 roku.

Pomimo drakońskich krawężników imigracyjnych, Trump dokonał zaskakujących inwazji z latynoskimi wyborcami. Wygrał również stany na polu bitwy, takie jak Floryda, gdzie jego zobowiązanie do priorytetowego priorytetu gospodarki, nawet jeśli zwiększyło zagrożenie coronavirus wydaje się rezonować.

W końcu jednak Trump nie zdołał znacznie poszerzyć swojego odwołania poza oddany rdzeń białych wyborców z wiejskiej i robotniczej klasy, którzy przyjęli jego prawicowy populizm i nacjonalizm “America First”.

Przed wyborami Trump odmówił zobowiązania się do pokojowego przekazania władzy, jeśli przegrał z Bidenem – i trzymał się tego podejścia.

Przed projekcją zwycięstwa Bidena i z szansami trumpa na reelekcję zanikającymi w miarę liczenia większej liczby głosów, prezydent rozpoczął w czwartek nadzwyczajny atak na demokratyczny proces kraju z Białego Domu, twierdząc, że wybory zostały mu skradzione.

“Jest to przypadek, w którym próbują ukraść wybory”, powiedział w czwartek Trump.

Wzywając do cierpliwości, gdy głosy były liczone, Biden odpowiedział na Twitterze: “Nikt nie zabierze nam naszej demokracji. Nie teraz, nie kiedykolwiek.”

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 23,75.

Przewidywana górna granica to: 27.50.

Przewidywana dolna granica to: 23.61.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 25,55.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Świeczniki

Wystąpiło białe ciało (ponieważ ceny zamknęły się wyżej niż się otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece na siatkę 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 26 białe świece i 24 czarne świece na netto 2 białe świece.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Wskaźniki pędu

Momentum jest termin używany do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 86.3528. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był sprzedać 18 okres (s) temu.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 59,29. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 31 okres (s) temu.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI jest 145.Jest to odczyt wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki wskaźnik nie przekroczy poniżej 100. Ostatnim sygnałem był zakup 4 okres (s) temu.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 1 okres (s) temu.

srebro (xag=x) - statek rakietowy anty-fiat wygląda na start! - aktualności na żywo

Rex Takasugi – Profil TD

PREC. M.XAG= zamknął się 0,265 przy 25.593. Objętość była o -0% niższa od średniej (neutralna), a wstęgi Bollingera były o 53% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 25.340 25.821 24.870 25.593 0 Perspektywy techniczne Krótkoterminowe: Wykupienie okres pośredni: Uparty Długoterminowy: Uparty Średnie ruchome: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 2 4.22 25.04 20.08 Zmienność: 48 50 57 Wolumen: 0 0 0

Krótkoterminowi inwestorzy powinni zwracać większą uwagę na strzałki kupna/sprzedaży, podczas gdy pośrednie / długoterminowe podmioty gospodarcze powinny położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlony w dolnej wstążce.

Podsumowanie

PREC. M.XAG= jest obecnie o 27,5% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nastąpi wzrost zmienności wraz z ostrymi wahania cen w najbliższej przyszłości.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają bardzo silne przepływy objętości do XAG = (uparty). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na XAG = i miały tę perspektywę w ciągu ostatnich 10 okresów.

najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, najlepsza platforma handlowa, codzienny krótki czas Heffx, Zarabianie na handlu z Heffx, poranne połączenie z Heffxem, otwórz konto fx, shayne heffernan, Shayne Heffernan znany ekonomista Asia, SILVER 1 OZ 999 NY, prognoza srebra, rynek srebra, wiadomości o srebrze, cena srebra, analiza techniczna srebra, tygodniowa prognoza srebra, handel jak Shayne Heffernan, handel, cena xag , XAG=X