Technicals To Trade Tesla (NASDAQ:TSLA) Stock – Live Trading News

$TSLA #Tesla #Auto #Manufacturers #USA #Nasdaq #Stocks #Trading

TeslaTicker: NASDAQ:TSLAPrice: $421.94

Tesla Outlook

Akcje Tesla Inc. TSLA, -2,06% spadła o 1,9% w porannym handlu wtorek, aby umieścić je na dobrej drodze do poniesienia czwartego z rzędu spadku. Byłaby to najdłuższa przegrana passa akcji producenta pojazdów elektrycznych od sześciu dni odcinek zakończył się 18 marca.

Obecna passa wyprzedza raport o zarobkach Tesli za trzeci kwartał, który ma zostać opublikowany po środowym dzwonie zamknięcia. Akcje straciły 8,4% podczas obecnej serii przegranych, po sześciodniowej serii zwycięstw, w której akcje zebrały 11,4%.

Akcje spółki są obecnie o 15,2% niższe od rekordowego zamknięcia na poziomie 498,32 USD. W tym samym czasie S&P 500 SPX, +0,47% spadł o 1,4%. Wśród innych producentów EV, akcje Nio Inc NIO, +1,19% wzrosła o 0,6% w handlu rano wtorek, Nikola Corp NKLA, +1,27% krawędziach 0,2% i Workhorse Group Inc WKHS, -7,80% spadł o 3,9%.

Podsumowanie biznesowe

Tesla, Inc., dawniej Tesla Motors, Inc., projektuje, rozwija, produkuje i sprzedaje w pełni pojazdy elektryczne oraz systemy magazynowania energii, a także instaluje, obsługuje i utrzymuje produkty do magazynowania energii słonecznej i energii.

Firma działa w dwóch segmentach: motoryzacyjnym oraz wytwarzania i magazynowania energii.

Segment motoryzacyjny obejmuje projektowanie, rozwój, produkcję i sprzedaż pojazdów elektrycznych.

Segment wytwarzania i magazynowania energii obejmuje projektowanie, produkcję, instalację i sprzedaż lub dzierżawę stacjonarnych produktów magazynowania energii i systemów energii słonecznej odbiorcom mieszkalnym i komercyjnym lub sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej przez jej systemy energii słonecznej klientom.

Firma produkuje i dystrybuuje dwa w pełni elektryczne pojazdy, model S sedan i model X sport pojazd użytkowy (SUV). Oferuje również Model 3, sedan przeznaczony na rynek masowy.

Opracowuje produkty do magazynowania energii do użytku w domach, obiektach handlowych i obiektach użyteczności publicznej.

Cena Performance

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Względna wycena

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen wynosi: w górę.

Przewidywana górna granica to: 497,56.

Przewidywana dolna granica to: 351,85.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 424,70.

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Świeczniki

Czarny (ponieważ ceny zamknęły się niżej niż się otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów było 5 białych świec i 5 czarnych świec. W ciągu ostatnich 50 barów, było 27 białe świece i 23 czarne świece na netto 4 białe świece.

Trzy czarne świece wystąpiły w ciągu ostatnich trzech dni. Chociaż świece te nie były wystarczająco duże, aby stworzyć trzy czarne wrony, stały wzór w dół jest niedźwiedzi.

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Wskaźniki pędu

Momentum to ogólny termin używany do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 6.9976. To jest oversold czytania. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy powyżej 20 Ostatni sygnał był sprzedać 3 okres (s) temu.

technicals to trade tesla (nasdaq:tsla) stock - live trading news

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 49,37. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 33 okres (s) temu.

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi -71. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 2 okres (s) temu.

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 0 okres (s) temu.

Rex Takasugi – TD Profile

TESLA INC zamknięte -8.890 na 421.940. Wolumen był o 56% niższy od średniej (konsolidacja), a wstęgi Bollingera były o 36% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 431.750 431.750 419.050 421.940 31,656,288 Technical Outlook Short Term: Oversold Intermediate Term: Uparty Long Term: Bullish Moving Averages: 10-okres 50-okres 200-okres Zamknięcia: 43 7.68 411.22 232.10 Zmienność: 41 118 116 Wolumen: 37 016 704 73 159 408 83 265 648

Krótkoterminowych handlowców powinien zwracać większą uwagę na strzałki kupna/sprzedaży, podczas gdy średnio-/długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlony w dolnej wstążce.

Podsumowanie

TESLA INC jest obecnie 81,8% powyżej 200-okresowej średniej ruchomej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość wpływającą do i z TSLA. O w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na TSLA. O i miał tę perspektywę na ostatnie 2 okresy. nasz oscylator pędu ustanowił nowy 14-okres niski, podczas gdy cena bezpieczeństwa nie ma. Jest to niedźwiedzi rozbieżność.

Elon Musk, inwestowanie, Trzeba wiedzieć Tesla, shayne heffernan, Shayne Heffernan ekonomista, Tesla, Tesla codziennie techniczne, tesla prognoza, tesla news, tesla czas, tesla stock news, tesla analizy technicznej, Tesla dzisiaj, Tesla handlu, handlu Jak Shayne Heffernan