Ferrari (NYSE:RACE) Portofino M w 2021 roku – Aktualności na żywo

#Ferrari #PortifinoM

$RACE

Obecne Ferrari (NYSE: RACE) Portofino jest najtańszym Prancing Horse można kupić. Jest z przodu, ma 591 KM, i zaczyna się od 215.000 dolarów w USA. Zastąpił Ferrari California T w Y 2017, a teraz jest coraz ważne ulepszenia dla roku modelowego Y 2021.

Różnice są subtelne; niektóre zmiany estetyczne odróżniają go od wariantu nie-“M”.

Dostaje również kilka nowych technologii wewnątrz dla pasażera, a nowy dwusprzęgłowy, 8-biegowa skrzynia biegów pochodząca z podobnej jednostki w SF90 Stradale. Ta skrzynia biegów ma swoje sprzęgła skąpane w oleju, i są one mniejsze niż wcześniej, ale przenieść więcej momentu obrotowego.

Ferrari mówi, że jest teraz gładsza niż kiedykolwiek w miejskiej jeździe, ustawienie, w którym jedno- i dwusprzęgłowe skrzynie biegów zazwyczaj nie nadają się do.

Ferrari twierdzi, że nowy samochód ma lepszą obsługę do standardowego Portofino, ale nie określił, jakie konkretne zmiany wysunęło, aby to osiągnąć. Jeśli chodzi o inne zmiany mechaniczne, to odpiłował tłumiki i wyrzucił je. Dodano również kilka nowych owalnych wastegates, że ferrari twierdzi, że samochód brzmi lepiej. Nowe wałki rozrządu zostały również dodane wraz z czujnikiem prędkości do pomiaru RPMs turbosprężarki. Wszystko to dodaje się do innego 20 KM.

Ale wiele zmian w tym samochodzie ma formę oprogramowania i funkcji komfortu. Ferrari dodało 5-pozycyjny system trybu jazdy do PortofinoM, z ustawieniami, które obejmują Wet, Comfort, Sport, Race i ESC-Off.

Fotele również się ogrzeją i zimną, pod zagłówkiem znajduje się mały otwór wentylacyjny, który wydmuchuje ciepłe powietrze na szyi, a pasażer otrzymuje ekran dotykowy. Ten ekran dotykowy pasażera jest mniejszy niż kierowcy i ładnie zintegrowany z deską rozdzielczą.

Oprócz tych funkcji komfortu, istnieje wiele technologii bezpieczeństwa i wygody. Jest adaptacyjny tempomat, predykcyjny system hamowania awaryjnego, monitorowanie martwego pola, ostrzeganie o opuszczeniu pasa ruchu, wyświetlacz kamery 3D, czujniki, które ostrzegają, jeśli masz zamiar wrócić do czegoś i odczytuje znaki informujące o ograniczeniu prędkości. Apple Dostępne są również gry samochodowe i Android Auto.

Zmiany estetyczne odróżniają ten samochód od poprzedniego modelu. Dzięki wyjmowaniu tłumików tylny koniec jest bardziej kompaktowy, a tylny dyfuzor z włókna węglowego jest dostępny. Przednia powięzi została również zmieniona na rzecz bardziej agresywnego wyglądu. 

Ferrari mówi, że samochód jest teraz łatwiejsze do kontrolowania podczas slajdów ze względu na system Side Slip Control komputer mówi do wszystkich innych 1s w miejscach takich jak skrzynia biegów, różnica, zawieszenie i hamulce.

Najważniejsze jest to, że nowy Portofino M będzie szybszy, głośniejszy i wygodniejszy w portofino. Ferrari musi jeszcze powiedzieć nikomu w USA, ile kosztuje ten nowy samochód, ale w Europie będzie to prawo około 243.000 dolarów.

Nie będzie dostępny do wiosny 2021 roku w USA.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Italian Supercar producent twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest ogólnie Bardzo uparty, kluczowy opór wynosi 191,78, key support jest na 185.39.

Nasze ogólne perspektywy techniczne jest nadal Uparty z bardzo uparty stronniczości tutaj, mój kluczowy wskaźnik jest bardzo uparty, czas jest bardzo wyprzedany.

Ferrari zakończył czwartek na 190.28, +1.43 w NOWYM JORKU to cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych, a następnie …

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy dzień, Zachowaj wiarę!