F1: Szwajcarski luksusowy zegarmistrz Richard Mille partnerami z Ferrari – Live Trading News

#F1 #Ferrari #RichardMille

$RACE

Współpraca Richarda Mille’a z Ferrari (NYSE: RACE) pomoże zwiększyć wartość marki szwajcarskiego zegarmistrza luksusowego, jeśli chodzi o zegarki do noszenia.

Obie firmy będą miały własne zespoły odpowiedzialne za badania i projektowanie produktów, które będą sprzyjać rozwojowi ekskluzywnej gamy zegarków z limitowanej edycji.

Dzięki 2 zespołom współpracującym ze sobą możemy spodziewać się zestawu luksusowych zegarków na rękę, które reprezentują i pasują do przewagi technologicznej Ferrari i Richarda Mille’a oraz kultowego stylu.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Włoski producent Supercar twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest nadal Uparty, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowych. Ferrari zgłosiło wysokie zarobki dla Q-3 3 listopada i zrobiło to samo dla Q-4 i F-Y 2020, jak podano 2 lutego.

Ferrari zamknięte piątek 188.90 w zakresie 52 wk 127.73 – 233.66 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki w NOWYM JORKU został oznaczony na 233.66 w ciągu dnia w dniu 29 grudnia.

Kluczowy wskaźnik techniczny okazało bardzo uparty. Czas Ferrari jest bardzo wyprzedany tutaj, ale wzór nadal wskazuje na potwierdzenie wybuchu na 196.01 w dniu 3 listopada i potwierdzone.

Kluczowe wsparcie jest na 184.33 i kluczowy opór jest na 193.94 na zamknięciu piątek w NOWYM JORKU.

Uwaga: Na początku Y 2020 zadzwoniłem RACE na 230 do końca roku, w dniu 1 stycznia 2020 r. akcje spółki wynosiły 165,22, w dniu 29 grudnia 2020 r. wynosiły 233,66 w ciągu dnia, a akcje Maranello Outfit zostały podniesione do kupna od Holdingu w HSBC i kupują w Morgan Stanley i Bank of America.

UBS nazywa teraz czas na 365. Citi obniżył stan akcji z neutralnego do sprzedaży. Nie widziałem żadnych innych downgrades Ulicy.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest wysokiej jakości 1-sza długoterminowa inwestycja w produkty luksusowe, BAML podniósł swoje wezwanie do 270 długoterminowych.

Podniosłem mój długoterminowy cel do 375, wezwanie Strong Bull, najsilniejszy na ulicy i trzymam znak podczas tego ostatnich zysków biorąc, i widząc RACE jako możliwość zakupu.

Ferrari ma średnią ocenę Kupna i cenę docelową konsensusu na 243,60.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione obniżona z Buy to Hold w HSBC czwartek.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazywam to 375 długoterminowych, Top na ulicy, i dostosowanie go do 250 / akcji krótkoterminowych.

Wielu dużych inwestorów niedawno kupiło akcje RACE, a w ciągu ostatniego roku było tylko 1 przypadek sprzedaży poufnych informacji.

Akcje są uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.