Ferrari 612 Scaglietti – Wiadomości handlowe na żywo

#Ferrari #612 #Scaglietti

$RACE

“Od początku 2008 roku 612 Scaglietti był OTO Ferrari, aka One To One model, w którym zaproszony clienti ręcznie zbierane kolory, materiały i opcje w celu pełnego personalizacji ich Supercar” – Paul Ebeling

612 stał się podstawą dla 3 modeli Special Edition. Najbardziej godne uwagi jest Sessanta zbudowany w serii 60 przykładów z okazji 60-cia anni Ferrari.

Drzwi tego samochodu otwierają się szeroko, aby zapewnić łatwe wejście do wystawnego wnętrza.

Dzięki przewiewnemu wyczuciężeniu ze szklanego dachu, kabina jest podnoszącą na duchu mieszanką najlepszych skórzanych i satynowych detali aluminiowych.

Gruba kierownica ma czerwony przycisk “start silnika” i słynny manettino do wyboru sportu, komfortu i jazdy na torze / trybach zawieszenia.

Bagażnik przyszedł z pininfarina zaprojektowane zamontowany bagaż i siedzenia są po przestronnej stronie 2 + 2 zakres, wygodne dostał dzieci i pakiety, ale nie dla pełnowymiarowych dorosłych.

Dwustrefowa klimatyzacja jest wydajna, a system dźwiękowy Bose jest doskonały. 612 ma nawet czujniki parkowania i kamerę cofania. Uczysz się ufać tej ostatniej funkcji w samochodzie, który idzie w odwrotnej ładnie, trzymając się pożądanej trajektorii.

Teraz przejdźmy do przodu

Po rozgrzaniu V12 nieco, odsuwając się, możesz nacisnąć pełny przycisk automatyczny na konsoli środkowej lub przesuń przez koła zębate na manuchach łopatkowych, które są zamocowane na miejscu, a nie podłączone do kierownicy.

Podobnie jak 456M zastąpił to Ferrari działa spokojnie przy niskich prędkościach, a czasami jest to ważne.

Podwozie spełnia oczekiwania, oferując neutralną odporność na podsterowność i rolkę nadwozia, która jest czymś bliskim. 612S to bardzo zwinny i wyrafinowany dżentelmeński samochód zaprojektowany do siedzenia 4.

Rezultatem jest dobra nowoczesna maszyna Grand Touring, 4-miejsce Ferrari stworzone z prawdziwym naciskiem na zadanie, chęć zrobienia czegoś innego i ostatecznego w świecie egzotycznych 4-osobowy może nie widziałem od Lamborghini Espada, z których miałem 1 z 1st.

612 Scaglietti posiada, że istotne poczucie teatru i okazji, że sprawia, że bardzo ancing horse, które mogą złamać wszelkie krajowe ograniczenia prędkości w 2 biegu.

Oto oficjalny 612S handlowych

src=”https://www.youtube.com/embed/9R9Uo9WwMJg?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; autoodtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowanych nośników; żyroskop; picture-in-picture” allowfullscreen>

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Włoski producent Supercar twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest nadal Uparty, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowych. Ferrari zgłosiło wysokie zarobki dla Q-3 3 listopada i zrobiło to samo dla Q-4 i F-Y 2020, jak podano 2 lutego.

Ferrari zamknięte piątek 197.38 w zakresie 52 wk 127.73 – 233.66 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki w NOWYM JORKU został oznaczony na 233.66 w ciągu dnia w dniu 29 grudnia.

Wszystkie nasze wskaźniki techniczne stały niedźwiedzi z neutralnym nastawieniem tutaj. Czas Ferrari jest nadal bardzo wyprzedany tutaj, ale wzór nadal wskazuje na potwierdzenie wybuchu na 196.01 w dniu 3 listopada i potwierdził.

Kluczowe wsparcie jest na 197.25 i kluczowy opór jest na 205.93 na zamknięciu piątek w NOWYM JORKU.

Uwaga: Na początku Y 2020 zadzwoniłem RACE na 230 do końca roku, w dniu 1 stycznia 2020 r. akcje spółki wynosiły 165,22, w dniu 29 grudnia 2020 r. wynosiły 233,66 w ciągu dnia, a akcje Maranello Outfit zostały podniesione do kupna od Holdingu w HSBC i kupują w Morgan Stanley i Bank of America.

UBS nazywa teraz czas na 365. Citi obniżył stan akcji z neutralnego do sprzedaży. Nie widziałem żadnych innych downgrades Ulicy.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest wysokiej jakości 1-sza długoterminowa inwestycja w produkty luksusowe, BAML podniósł swoje wezwanie do 270 długoterminowych.

Podniosłem mój długoterminowy cel do 375, wezwanie Strong Bull, najsilniejszy na ulicy i trzymam znak podczas tego ostatnich zysków biorąc, i widząc RACE jako możliwość zakupu.

Ferrari ma średnią ocenę Kupna i cenę docelową konsensusu na 243.60.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione obniżona z Buy to Hold w HSBC czwartek.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazywam to 375 długoterminowych, Top na ulicy, i dostosowanie go do 250 / akcji krótkoterminowych.

Wielu dużych inwestorów niedawno kupił akcje RACE, i nie było tylko 1 przykład sprzedaży poufnych informacji w ciągu ostatniego roku, że widzieliśmy.

Akcje są uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.