Ferrari (NYSE:RACE) w: LeMans Results – Live Trading News

#LeMans #Ferrari

$RACE

Wyniki GTE

W Le Mans GTE Pro, Aston Martin Racing obecnie prowadził dziedzinie jak Toyota Gazoo nie kończąc 1 i 3 w Vantage, bracketing AF Corse Ferrari 488 GTE Evo nr 51, z nr 82 z siedzibą w USA Risi Ferrari w 4.

W Le Mans GTE Am zwyciężył Aston Martin’s Vantage, a zespół Nr 90 TF Sport zwyciężył, wyprzedzając 77 Dempsey Proton Racing Porsche 911 RSR. Nr 83 AF Corse Ferrari zajął 3

To była ciężka noc dla 2 amerykańskich zespołów: Texas auto dealer Ben Keating’s No. 57 Project 1 Porsche 911 RSR rozbił się na przędzenia LMP2 samochód w godzinę 5, spadku naprawiony samochód z powrotem do 14 w klasie. W GTE Pro: Cooper MacNeil i WeatherTech nr 63 Ferrari brali udział w kolizji z innym samochodem P2, z samochodem wycofanym do boksów na 8 miejscu i ostatnim miejscu w klasyfikacji.

Następny w górę do serii World Endurance Championship: Finał sezonu w Bahrajnie w listopadzie.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Italian Supercar producent twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest ogólnie Bardzo uparty, kluczowy opór wynosi 190,84, key support jest na 185.39.

Nasze ogólne perspektywy techniczne jest nadal Uparty z bardzo uparty stronniczości tutaj, mój kluczowy wskaźnik jest bardzo uparty, czas jest bardzo wyprzedany.

Ferrari zakończył piątek na 182.92, -2.22 w NOWYM JORKU to cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych, a następnie …

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari to wysokiej jakości inwestycja w produkty luksusowe w perspektywie długoterminowej, i nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowej, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

GP Rosji jest w ten weekend, dostroić się,

Mieć zdrowy tydzień, Keep the Faith!