Amazon (NASDAQ:AMZN) Oczekuje się wzrostu do 3750 DOLARÓW – Live Trading News

$AMZN #Amazon #OnlineShopping #USA #Nasdaq #Stocks #Trading

AmazonTicker: NASDAQ:AMZNPrice: $3207.04

Amazon Outlook

Odgrywać ważniejszą rolę w utrzymaniu strat Nasdaq w ryzach były Apple i Amazon. Ani czas wykonane ogromne zyski w poniedziałek, ale ich ożywienie na zielono do końca dnia zasygnalizował, że inwestorzy nie poddali się jeszcze na Nasdaq, aby na koniec roku push w kierunku rekordowych maksimów.

Akcjonariusze Amazon mają czwartek oznaczone w swoich kalendarzach, jak również, aby zobaczyć, jak gigant e-commerce robi finansowo. Z corocznym wydarzeniem Amazon Prime, które właśnie miało miejsce, ci, którzy podążają za nadzieją, że Amazon powie coś o tym, jak sobie poradził. Co więcej, ponieważ pandemia COVID-19 popchnęła wiele firm do przyspieszenia wysiłków w zakresie transformacji cyfrowej, niektórzy oczekują, że dział Amazon Web Services post podniesie zwiększone tempo wzrostu.

Tak interesujące, jak oferty, takie jak nabycie Dunkin może być, to o wiele ważniejsze dla zdrowia rynku byka Nasdaq dla Amazon i Apple rozwijać. Bez nich, na giełdzie może szybko odwrócić kurs i doprowadzić do tego, co było niesamowite ożywienie do końca.

Podsumowanie biznesowe

Amazon.com, Inc. oferuje szereg produktów i usług za pośrednictwem swoich stron internetowych.

Produkty Firmy obejmują towary i treści, które kupuje w celu odsprzedaży od dostawców oraz te oferowane przez sprzedawców zewnętrznych. Produkuje również i sprzedaje urządzenia elektroniczne.

Działa w trzech segmentach: Ameryka Północna, International i Amazon Web Services (AWS). Jego produkty AWS obejmują analitykę, Amazon Athena, Amazon CloudSearch, Amazon EMR, Amazon Elasticsearch Service, Amazon Kinesis, Amazon Managed Streaming dla Apache Kafka, Amazon Redshift, Amazon QuickSight, AWS Data Pipeline, AWS Glue i AWS Lake Formation.

Rozwiązania AWS obejmują uczenie maszynowe, analitykę i jeziora danych, Internet rzeczy, przetwarzanie bezserwerowe, kontenery, aplikacje dla przedsiębiorstw i pamięć masową. Ponadto Spółka świadczy usługi, takie jak reklama.

Oferuje również Amazon Prime, program członkowski, który obejmuje bezpłatną wysyłkę, dostęp do przesyłania strumieniowego różnych filmów i odcinków telewizyjnych (TV).

Cena

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Wycena względna

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen jest: W górę.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 3,106.61.

Przewidywana górna granica to: 3,435.01.

Przewidywana dolna granica to: 2 981,43.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 3,208.22.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Świeczniki

Wystąpiło białe ciało (ponieważ ceny zamknęły się wyżej niż się otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów, były 3 białe świece i 7 czarnych świec dla sieci 4 czarne świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 24 białe świece i 26 czarne świece na netto 2 czarne świece.

Wystąpił wirujący top (wirujący top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Wirujące blat identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym a zamknięciem). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, wirujący top może być oznaką, że ceny tracą impet, a byki mogą mieć kłopoty.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Wskaźniki pędu

Momentum to ogólny termin używany do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 34.3780. To nie jest wykupienie lub oversold czytania. Ostatnim sygnałem był zakup 1 okres (s) temu.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 49,25. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 36 okres (s) temu.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi -45. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 7 okres (s) temu.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 4 okres (s) temu.

amazon (nasdaq:amzn) oczekuje się wzrostu do 3750 dolarów - live trading news

Rex Takasugi – TD Profile

AMAZON COM zamknął się 2.640 na 3,207.040. Objętość była o 17% wyższa od średniej (neutralnej), a wstęgi Bollingera były o 20% węższe niż normalnie.

Otwarte zamknięcie z wysoka Volume___3,198.7403,282.9803,153.3003,207.040 5,901,151 Techniczne PerspektywyShort Termin: NeutralIntermediate Termin: UpartyLong Term: Bullish Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okresZamknąć: 3,261.57 3,228.77 2,595.57Wędkość: 20 45 48Volume: 5,117,730 5,059,926 5,145,957

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlenie w dolnej wstęgi.

Podsumowanie

AMAZON COM jest obecnie 23,6% powyżej 200-okresowej średniej ruchomej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość wpływającą do i z AMZN. O w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na AMZN. O i miał tę perspektywę na ostatnie 10 okresów.

Amazon, amazon prognoza, amazon news, amazon czas, analiza techniczna Amazon, najlepsza firma forex Heffx, najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, codzienne stock brief Heffx, inwestowanie, zarabianie pieniędzy na handlu fx z Heffx, poranne połączenie z Heffx, NASDAQ: AMZN, otwórz konto fx, shayne heffernan, shayne Heffernan znany ekonomista Azji, handel jak Shayne Heffernan, handel