Ferrari (NYSE: RACE) New 812 GTS jest “najpotężniejszym kabrioletem na rynku” (Wideo) – Live Trading News

#Ferrari #Supercar #812GTS #Spider

$RACE

Teraz, 50yrs po debiucie 365 GTS4, Ferrari 812 GTS oznacza powrót z przodu zamontowany V12 Spider, który odegrał kluczową rolę w historii kultowego włoskiego producenta samochodów, mój 1-cia 1 był Y 1964 275 GTS w Fly Yellow!

Ferrari (NYSE: RACE) oświadczył, że jego nowy Supercar jest “najpotężniejszym kabrioletem na rynku”, 812 GTS jest mieszanką dziedzictwa Ferrari, eleganckiego wzornictwa i dna wyścigowego.

Poniżej znajduje się nasz pierwszy wygląd:

Ferrari 812 GTS wygląda podobnie do 812 Superfast z wyjątkiem jego niższej postawy i chowanego hardtop, który można schować z prędkością 45 mph w 14 sekund.

Design-mądry, dostaje 2 charakterystyczne przypory, pod którymi mechanizm ruchu dachu jest zapakowany. Cały tylny odcinek został przerobiony, aby poprawić aerodynamiczne osiągi.

Nowe kute felgi aluminiowe 812 GTS, które są lżejsze i uzupełniają, to ogólna sportowa obecność.

Moc GTS 812 to 6,5-litrowy silnik V12 z 812 Superfast. Rozwija 789HP 718Nm momentu obrotowego i ma limit obrotów 8900 obr./r, co pozwala na bezkompromisową jazdę.

V12 jest powiązany z 7-biegową automatyczną skrzynią biegów, która wysyła moc do tylnych kół. GTS 812 może robić 0-100km/h w mniej niż 3 sekundy i ma prędkość maksymalną 339 km / h nieco ponad 200 mph.

812 GTS można dostosować za pomocą wielu dodatków do fabrycznego doświadczenia Ferrari.

812 GTS Spider to kultowy model, noszący dziedzictwo zamontowanego z przodu V12 i wyznaczający nowy punkt odniesienia pod względem wydajności dzięki super wydyswce.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Włoski producent Supercar twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest ogólnie Bardzo uparty, kluczowy opór jest na, kluczowe wsparcie jest na .

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest bardzo uparty, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowe. Ferrari poinformowało o silnych zarobkach za Q-3 3 listopada.

Ferrari zakończył handel piątek na 210.14 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 215.48 oznaczone w ciągu dnia środa, 18 listopada.

Wszystkie wskaźniki techniczne są uparty do bardzo uparty jest silne wsparcie na 199.43, nie jest kluczowy opór napowietrznych na 213.12.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America. UBS dzwoni teraz do akcji na 365.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, BAML podniósł go wezwanie do 270 długoterminowych.

Podniosłem mój długoterminowy cel do 375, wezwanie Strong Bull, najsilniejszy na ulicy.

Ferrari ma średnią ocenę Kupna i cenę docelową konsensusu na 211,95.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazywam to 375 długoterminowych, Top on the Street, i dostosowanie go do 230 / akcji krótkoterminowych.

Wielu dużych inwestorów niedawno kupiło akcje RACE i nie ma sprzedaży poufnych informacji.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Jest F1 wyścigi w ten weekend w Bahrajnie, kliknij tutaj, aby harmonogram i dostroić się.

Mieć zdrowy weekend, Keep the Faith!

Leave a Reply

Your email address will not be published.