Dubaj nadal w biznesie

Dubaj nadal w biznes
Wydział rozwoju gospodarczego, dziadek, handlarz licencji, rozpoczętej rejestracji działalności gospodarczej i licencjonowania, Real, sektora, tworząc firmach w Dubaju na prowadzenie działalności gospodarczej w internecie i na portalach społecznościowych, widziałem na 83-procentowy wzrost licencji, wydanych od stycznia do końca czerwca 2020 roku.

w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, gdy łączna liczba wyniosła 1,064, to dziadek otrzymał odpowiedź z 1,947 licencji wydanych w tym roku do czerwca.

w raporcie wykazało również, że liczba licencji dziadek przedsiębiorcy, wydany w czerwcu osiągnęła 577, co stanowi wzrost o 163% w porównaniu do czerwca 2019 roku, kiedy wydano 219. To odzwierciedla wzrost w Dubaju jako wiodącego centrum e-commerce i handlowego centrum dla konsumentów w Bliskim Wschodzie w regionie, jak emirat akceptuje jego strategii w dziedzinie e-handlu.

w Dubaju gospodarki skupia się na świadczeniu pomocy dziadka uchwyty przedsiębiorcy licencji przez podpisanie partnerstwa z sektorem publicznym i prywatnym, tworząc warunki dla rozwoju ich działalności, a także otwieranie nowych kanałów poprzez wzmocnienie współpracy z dużymi punktami handlowymi
całkowita liczba imprez, dziadek przedsiębiorca 382, a liczba dozwolonych rodzajów działalności w jednej licencji wynosi dziesięć, pod warunkiem, że są one zgodne w obrębie jednej grupy kategorii. “Styl życia, coaching” znalazła się na szczycie listy działań, wydanych od początku do końca czerwca 2020 roku, a następnie “usługi marketingowe za pomocą social media”; “portal”; “aplikacje social media, rozwoju i zarządzania”; “perfumy i kosmetyki handel”; “zarządzanie marketingiem”; “Zarządzanie projektami”; “Web design”; “panie nosi krawiectwa i haftu”; i “gotowej odzieży handlu”.

“technologia Informacyjna” grupa, która obejmuje 17 imprez, na szczycie listy działalności grupy podążają za “modą” (33 imprezy); “inne osobiste i handlowe usługi” (13); “panie szycie i projektowanie” (3), “gotowanie” (7); “nazwa маклерство” (2); “organizatorzy imprezy” (8); “warsztaty rzemieślnicze” (13); “Electronics group” (17); i “organizatorzy wystawy” (5). Łączna liczba grup Doc przedsiębiorcy licencja 82.

licencjobiorca nie może otworzyć sklep/sklep, ale można skorzystać z trzech wizy, Jeżeli prawo własności na 100 procent z Emiratów i prawnych spada ograniczoną odpowiedzialnością pod posiadacza licencji. Licencja jest wydawana w formie elektronicznej, gdzie jesteś, odwiedzając dedtrader.AE i następujące proste kroki; utworzyć nazwę użytkownika i hasło, wpisz dane adresowe i konta w serwisach społecznościowych dla projektu/firmy; wybór działań i nazwa marki, i, w końcu, zapłacić i dostać licencję w formie elektronicznej.

korzystania dziadka licencji przedsiębiorcy, daje prawo do członkostwa w Izbie w Dubaju dla działalności handlowej, usługi bankowe; celny kod klienta, który ułatwia import i eksport za pośrednictwem strony internetowej dubaitrade.ae; tymczasowe usługi pośrednictwa pracy; udział w targach i konferencjach i seminarium-szkolenie; wyświetlanie produktów w większości punktów sprzedaży i dostarczaniu obszaru roboczego.

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

S. Jack Хеффернан kandydat funduszy kierownik HEFFX ma doktorat w dziedzinie gospodarki i przynosi z godz.im ponad 25 lat doświadczenia w handlu w Azji i praktyczne doświadczenie w венчурном kapitale, był zaangażowany w kilka startupów, które widzieliśmy kapitalizacji ponad $500 mln i 1, które osiągają szczyt kapitalizacji rynkowej w wysokości $15b. Kierował i kieruje firmach w branży górnictwa, przemysłu stoczniowego, technologii i usług finansowych.dubaj nadal w biznesie

ostatnie posty S. Jack Хеффернан n. (pokaż wszystkie)

i opublikowany w SOB, 04 lip 2020 13:38:29 +0000