F1: Ferrari (NYSE: RACE) Imola GP Highlights (wideo) – Live Trading News

#Ferrari #Imola #GrandPrix

$RACE

Uwaga: Transmisja internetowa na żywo i połączenie konferencyjne wyników Y 2020 Q-3 rozpocznie się o 2:00p GMT / 3:00p CET / 9:00 EST wtorek, 3 listopada.

Charles Leclerc zajął 5 miejsce w niedzielnym Grand Prix Emilia Romagna na Autodromo Enzo e Dino Ferrari w Imoli. Sebastian Vettel zajął 12. miejsce.

Wyścig był prosty, aż w końcowych etapach Max Verstappen wystartował w Red Bullu, wydobywając samochód bezpieczeństwa. Charles był na 5 miejscu w tym momencie, ale jeszcze przed ponownym uruchomieniem, on się pozycji, gdy Sergio Perez pestki na miękkie opony. Po wyścigu był ponownie, Charles został złapany i przeszedł przez Daniil Kvyat, który był również na miękkie opony. Jednak pan Leclerc wstrzymał pan Perez przyjść 5..

Pan Vettel rozpoczął 14 na średniej opony i miał bardzo dobry 1 wyścig, który widział go dostać tak wysokie, jak 4, kiedy wszyscy na Softs pestki. Niemiec szukał punktu na finiszu, ale powolny pit stop stracił kilka miejsc.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Italian Supercar producent twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest nadal ogólny Uparty, kluczowy opór wynosi 185,09, key support jest na 176.34.

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest neutralna z upartym nastawieniem, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowe. Ferrari raportuje zarobki za Q-3 3 listopada.

Transmisja internetowa na żywo i połączenie konferencyjne wyników Y 2020 Q-3 rozpocznie się o 2:00p GMT / 3:00p CET / 9:00 est wtorek, 3 listopada

Szczegóły dotyczące dostępu do tej prezentacji będą dostępne w sekcji Inwestorzy na stronie internetowej firmy Ferrari w http://corporate.ferrari.com przed wydarzeniem. Aby uzyskać dostęp do szczegółów połączenia konferencyjnego, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w sesji na żywo, powtórka pozostanie zarchiwizowana na stronie internetowej firmy Ferrari (http://corporate.ferrari.com) za 2 wks po wywołaniu.

Ferrari zakończył handel piątek na 178.42, -0.15 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych.

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy tydzień, Zachowaj wiarę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.