Ameryka 2020: Wpływ wyborów w USA na metale i górnictwo – Live Trading News

#election #metals #mining #energy #jobs #PresidentTrump

$XAU $XAG $GLD $SLV $CU $USO

Z mniej niż wk, aby przejść przed wyborami prezydenckimi w USA, rośnie spekulacje, co Joe Biden lub prezydent Trump wygrać może oznaczać dla cen metali i przemysłu wydobywczego ogólnej.

Ceny złota osiągnęły dobre wyniki w ciągu Y 2020 i na czas trwania chaosu COVID-19, a analitycy sugerują, że złoto będzie nadal dobrze funkcjonować niezależnie od tego, kto wygra prezydencję.

Analitycy Haywood Securities zauważyli 23 października, że “Chociaż istnieje wiele argumentów na temat tego, kto będzie następnym prezydentem USA, większość analityków wydaje się zgadzać, że cena złota będzie wyższa bez względu na to, kto jest w biurze.” 

Na początku tego roku złoto złamał rynek 2000 uncji, choć wycofał się do około 1900 uncji.

Analitycy Haywood jak Shayne i zrobiłem przypadku Bull dla złota, sugerując, że gospodarka USA i Fed “drukowanie pieniędzy” środki stymulacyjne utrzymać go na historycznie wysokie noty.

Podobnie analitycy UBS zauważyli, że popyt inwestycyjny na złoto utrzymuje ceny na wysokim poziomie i że zauważyli, że środki pieniężne płynące do barów, monet i funduszy ETF.

“W [1-H 2020], popyt inwestycyjny na złoto, który składa się z popytu na sztabki i monety i wpływy do funduszy giełdowych złota (ETF), stanowiły prawie 56% całkowitego popytu. Jest to najwyższy poziom w ciągu ostatnich 2 dekad i przekracza poprzedni rekord prawie 46% w 2009 r.”

2020 historyczny wzrost złota wspiera poszukiwania w sektorze.

Christopher Galbraith, analityk S&P Global Market Intelligence zauważył, że budżety na poszukiwanie złota pozostały w tym roku stosunkowo stabilne, podczas gdy budżety na inne metale spadły. “Te silne wskaźniki poszukiwania złota w najbliższej perspektywie, w połączeniu z wciąż silną ceną złota, która prawdopodobnie ustawi nową podłogę powyżej szacowanych cen rezerw, wspierają prawdopodobieństwo kontynuacji silnej eksploracji złota w 2021 roku.”

Insider źródeł w kampanii Biden zauważyć, że “administracja Bidena będzie podkreślić zielonej energii, a w celu uzyskania większej ilości paneli słonecznych, trzeba więcej surowców”, sygnalizując wsparcie Joe Biden w celu zwiększenia krajowej produkcji kluczowych metali do baterii, paneli słonecznych i innych produktów, które są niezbędne dla globalnego transformacji energetycznej.

Obaj kandydaci trzymają się mocno w swoim poparciu dla ustanowienia krajowych łańcuchów dostaw litu, miedzi, metali ziem rzadkich, niklu i innych materiałów strategicznych, zwłaszcza tych metali ziem rzadkich, które są importowane z Chin.

Źródła z kampanii Bidena potwierdzają, że zgadza się z rozkazami prezydenta Trumpa, aby zachęcić do krajowego górnictwa, ale sprzeciwia się jego antychińskiej retoryce.

Część platformy kampanii Bidena zawiera 2-T budżetu ev (pojazd elektryczny) infrastruktury i innych zielonych projektów, które pomagają wspierać dekarbonizacji i działań na rzecz zmian klimatu. W ten sposób, podważając przemysł ropy naftowej i gazu nat i niszcząc ponad 10.000.000 ważnych miejsc pracy.

Doradcy polityczni Pana Bidena spotkali się z kierownictwem przemysłu węglowego i zauważyli ogólne zrozumienie wkładu węgla w społeczności w USA, jednak jasne jest, że zwycięstwo Trumpa będzie lepsze dla długowieczności amerykańskiego przemysłu węglowego.

Polityka Pana Bidena jest całkowite odcięcie paliw kopalnych z amerykańskiego miksu energetycznego do Y 2035.

Zwycięstwo Bidena z pewnością przyspieszy spadek amerykańskiego węgla termicznego, ropy naftowej i gazu nat, gdzie Ameryka jest liderem na świecie. Tak więc, nie podejmowania i utrzymania Ameryki Wielki.

Prezydent Trump jest wyborem 10.000.000 pracowników amerykańskiej energetyki.

Mieć zdrowy dzień, Zachowaj wiarę!

Biden, Chiny, węgiel, Miedź, COVID-19, Ropa naftowa, CU, wybory, FUNDUSZE ETF, GLD, Złoto, Lit, metale, górnicy, górnictwo, gaz nat, prezydent Trump, metale ziem rzadkich, srebro, SLV, USO, wirus, xag, xau

Leave a Reply

Your email address will not be published.