Inwestorzy szukają słodyczy nieruchomości

To samo dotyczy nieruchomości. Jeśli mieszkasz w domu w południowej Kalifornii, wartości rosną do nieba. Rynek nieruchomości jest gorący!

Jednocześnie na Środkowym Zachodzie znajduje się wiele obszarów, w których nie ma miejsc pracy, nie ma wzrostu sprzedaży i wzrostu cen nieruchomości od ponad pięciu lat. Jeśli znajdziesz na jednym z tych rynków do inwestowania nieruchomości, jest to zupełnie inna gra w piłkę.

Oto dobry przykład wyboru swojego słodkiego miejsca… coś, co jako inwestor powinien rozważyć przy cofaniu taktyki planowania.

Techniczne Olympic USA jest budowniczym domu. Firma starannie wybiera obszary, w których budowane są domy. Teraz jesteś w dziesięciu gorących rynkach:

Florida
Texas
Tennessee
Maryland
Pennsylvania
Arizona
Virginia
Colorado
Nevada
Delaware

Generator ten unika szalonych obszarów, takich jak San Diego, Loa Angeles i Boston.

Szukają obszarów, w których zatrudnienie stale wzrastało w ciągu ostatnich 5 lub 6 lat, a kiedy homebuyers poruszać się po raz drugi w zakresie od 200.000 do 400.000 USD.

Dowiedzieli się, że ci nabywcy są w wieku 30 i 40 lat, mają dzieci i chcą 3 lub 4 sypialnie, od 2800 do 3000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnej i garaż na dwa samochody.

Tak, byłoby miło, gdybyśmy wszyscy mogli badać i przenosić się do obszaru, w którym inwestorzy odnoszą największe sukcesy. Nie gniewaj się. Znowu i znowu naprawdę udowodnili, że można zarabiać pieniądze na każdym rynku nieruchomości … słodkie, czy nie.

Jeśli jesteś inwestorem mieszkającym na Środkowym Zachodzie. Nie można po prostu kupić czynsz w domu i polegać na swoim uznaniu, aby zarobić. Ceny mieszkań nie wzrosną.

Jednak nadal można zarabiać pieniądze na Midwest nieruchomości. Kluczem jest, aby zawsze kupić lub wybrać w cenie, która jest co najmniej 30% poniżej wartości rynkowej. Mają mniejszy margines błędu niż ci, którzy inwestują tam, gdzie wartości domu wzrastają z 1% do 3% miesięcznie.

W południowej Kalifornii co najmniej 5 seminariów inwestycyjnych na rynku nieruchomości odbywa się co tydzień. Inwestorzy na wszystkich poziomach trudności rave jak szarańcza w każdym metr kwadratowy gleby. Konkurencja jest ostra. To nie jest tak, jak midwest USA.

Innym kluczem jest "inwestowanie tylko w domy, które ludzie chcą kupić. Dobrym celem jest to, co Techniczne Olympic dokonał a sweet miejsce … Domy w pobliżu 3000 metrów kwadratowych. Są one łatwiejsze do wynajęcia do najlepszego rodzaju najemcy,… i będzie sprzedawać szybciej, aby uzyskać najlepszy zysk. W pobliżu, najbardziej poszukiwane domy mogą mieć różne właściwości, ale masz pomysł

Najważniejsze jest to, że istnieją geograficzne słodycze … i są lokalne słodycze… również sąsiedztwo Sweet-Places.

Wyprzedź popyt, kup niektóre kreatywne techniki, takie jak opcje leasingu i "obiekt", a znajdziesz możliwość inwestowania bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.