Srebro (XAG= X) Technicals Indicate Bullish Momentum z Metastock – Live Trading News

$XAG #Silver #FX #Commodities #Trading #Markets #Metals

SilverTicker: XAG= Cena: $24.50

Silver Outlook

Ceny kontraktów terminowych na złoto są umiarkowanie w górę i hit trzy tygodnie wysoki w południe USA handlu wtorek. Ceny srebra są w pobliżu stały w południe, a także hit trzy tygodnie wysoki. Złoto i srebro byki zyskały pewną dynamikę techniczną, aby zasugerować, że w najbliższym czasie znajdują się dna rynku. Istnieje kilka keener awersji do ryzyka na rynku do tej pory w tym tygodniu, co skłania niektórych bezpiecznej przystani popytu i postrzegane polowanie okazyjne po ostatnich strat w dwóch metali. Kontrakty terminowe na złoto w lutym były ostatnio w górę o 11,40 USD na poziomie 1877,40 USD, a marcowe srebro Comex ostatnio spadło o 0,019 USD do 24,775 USD za uncję.

Dołącz do programu partnerskiego Knightsbridge Live i za każde skierowanie otrzymujesz bonus w wysokości do $20,000 plus wolne transakcje. Najlepszy sposób, aby zarobić dodatkowy dochód!

marca ceny kontraktów terminowych na srebro hit trzy tygodnie wysoki dziś. Srebrne futures byki mają niewielką ogólną przewagę techniczną w najbliższej perspektywie. Kolejnym celem srebra w zakresie wzrostu cen jest zamknięcie cen powyżej solidnego oporu technicznego na listopadowym poziomie 26,27 USD za uncję.

Kolejnym celem w dół ceny dla niedźwiedzi jest zamknięcie cen poniżej solidnego wsparcia na wrześniowym niskim poziomie 21,93 USD. Pierwszy opór jest widoczny na dzisiejszym wysokim poziomie 25,015 USD, a następnie na poziomie 25,50 USD. Następne wsparcie jest widoczne na dzisiejszym niskim poziomie 24,55 USD, a następnie na poziomie 24,00 USD.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

Przewidywana górna granica to: 26.21.

Przewidywana dolna granica to: 22,84.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 24,53.

Świeczniki

Wystąpił czarny korpus (ponieważ ceny zamknięte niższe niż otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece na siatkę 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 28 białe świece i 22 czarne świece na netto 6 białych świec.

Wystąpił wirujący top (wirujący top to świeca z małym prawdziwym ciałem). Wirujące blat identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym a zamknięciem). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, wirujący top może być oznaką, że ceny tracą impet, a byki mogą mieć kłopoty.

Wskaźniki pędu

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 81.7510. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był kupić 9 okres (s) temu.

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 55,25. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 54 okres (s) temu.

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 99. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 0 okres (s) temu.

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 4 okres (s) temu.

Rex Takasugi – Profil TD

PREC. M.XAG= zamknięty -0,058 o 24.502. Wolumen był o 8900% wyższy od średniej (trendy), a wstęgi Bollingera były o 44% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 24.540 24.574 24.440 24.502 2,049 Technical Outlook Krótki okres: Wykupienie okres pośredni: Uparty Długoterminowy: Uparty Średnie ruchome: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 23.87 24.15 20.80 Zmienność: 41 45 58 Wolumen: 205 41 10

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

PREC. M.XAG= jest obecnie o 17,8% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają bardzo silne przepływy objętości z XAG = (niedźwiedzi). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na XAG = i miały tę perspektywę w ciągu ostatnich 1 okresów.

najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, najlepsza platforma handlowa, codzienny krótki czas Heffx, Zarabianie na handlu z Heffx, poranne połączenie z Heffxem, otwórz konto fx, shayne heffernan, Shayne Heffernan znany ekonomista Asia, SILVER 1 OZ 999 NY, prognoza srebra, rynek srebra, wiadomości o srebrze, cena srebra, analiza techniczna srebra, tygodniowa prognoza srebra, handel jak Shayne Heffernan, handel, cena xag , XAG=X

Leave a Reply

Your email address will not be published.