Ferrari (NYSE: RACE) Roma wygrywa tegoroczną nagrodę Production Car Design Award – Live Trading News

#Ferrari #Roma #Award

$RACE

Ferrari (NYSE:RACE) Roma wygrała kategorię Samochody produkcyjne prestiżowej nagrody Car Design Award. Zdalna ceremonia wręczenia nagród Y 2020 odbyła się w środę na kanale Car Design Award na YouTube.

Nagroda ta jest wyrazem uznania dla pracy zespołów projektowych odpowiedzialnych za najlepsze projekty produkcyjne w sektorze motoryzacyjnym w roku

Wprowadzony w 1984 roku przez magazyn Auto & Design, Car Design Award jest skierowany do projektów, które przyczyniły się do ewolucji projektowania samochodów. Tegoroczni laureaci zostali wybrani przez jury ekspertów składające się z 12 dziennikarzy z czołowych międzynarodowych publikacji motoryzacyjnych.

Przy przydzielaniu samochodów produkcyjnych do Ferrari Roma, jury stwierdziło, że “zespół projektowy Ferrari, kierowany przez Flavio Manzoniego, wykonał niesamowitą pracę z Romą. Ten samochód reinterpretuje klasyczne linie samochodu Gran Turismo i wprowadza je w XXI wiek dzięki zmysłowemu, sugestywnyemu i nowatorskiemu designowi”.

Ferrari Roma to nowy 2+ Coupé w Maranello, model z wysublimowaną, ponadczasową konstrukcją i całą mocą i zwinnością wymaganą do zagwarantowania wyjątkowego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów.

Jego charakterystyczna włoska stylistyka to współczesna reinterpretacja beztroskiego stylu życia w latach 50-tych i 60-tych Rzymu, od której bierze swoją sugestywną nazwę, Roma.

Stylistycznie, Ferrari Roma charakteryzuje się czystymi, symbiotycznymi formami. Jego pięknie harmonijne proporcje i elegancko czyste, zrównoważone tomy są bardzo zgodne z ferrari średniej z przodu z przodu grand touring tradycji, z których 250 GT Berlinetta Lusso jest najbardziej ikonicznym przykładem, i z którego samochód czerpie inspirację.

Roma uosabia niezwykle nowoczesny język projektowania, który podkreśla jego autentyczną, wyrafinowaną stylistykę, a jego eleganckie linie zachowują sportowe powołanie wspólne dla wszystkich Ferrari.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari kultowy włoski producent supersamochodów twierdził tytuł zgodnie z najnowszym raportem Brand Finance Global 500 2019 rozpoczętym na Światowe Forum Ekonomiczne w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest nadal ogólny Uparty, kluczowy opór jest na 185,99, kluczowe wsparcie jest na 175,75.

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest neutralna z upartym nastawieniem, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowe. Ferrari raportuje zarobki za Q-3 3 listopada.

Transmisja internetowa i konferencja na żywo wyników Y 2020 Q-3 rozpocznie się o godzinie 14:00 .m GMT / 15:00.m CET / 9:00 a.m. EST we wtorek, 3 listopada.

Szczegóły dotyczące dostępu do tej prezentacji będą dostępne w sekcji Inwestorzy na stronie internetowej firmy Ferrari w http://corporate.ferrari.com przed wydarzeniem. Aby uzyskać dostęp do szczegółów połączenia konferencyjnego, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w sesji na żywo, powtórka pozostanie zarchiwizowana na korporacyjnej stronie Ferrari (http://corporate.ferrari.com) dla 2 wks po połączeniu.

Ferrari handluje środę rano na 178.68, -3.36 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych.

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Jest F1 wyścigi w ten weekend w Imola, Włochy, dostroić się do kwalifikacji sobota

Mieć zdrowy dzień, Keep the Faith!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.