Ferrari (NYSE: RACE) 2021 Fundamentalne Perspektywy jest silna – Live Trading News

#Ferrari

$RACE

“Ferrari było w stanie podnieść średnią cenę za samochód o 7,64% w 2019 r., potwierdzając swoją silną markę i siłę cenową”-Paul Ebeling

Wtorek Ferrari (NYSE: RACE) podał wyniki Q-4 i FY 2020 i pobił. Niektóre z głównych numerów były wynikiem 7 wk zamknięcia fabryki podczas włoskiego COVID-19 medycznych chaosu awaryjnego.

W szczególności, moc cenowa kultowego włoskiego producenta supersamochodów pozostała nienaruszona, a jego portfel zamówień rozszerzony.

Na konferencji wtorkowe kierownictwo kierowało się w kierunku silnego wzrostu przychodów i zysków w Y 2021, który nie wydaje się poza zasięgiem, ponieważ jego rynek światowy jest naprawdę niewykorzystany.

Ferrari stoi sam na szczycie sektora motoryzacyjnego i posiada tytuł najsilniejszej na świecie marki luxury-premium.

Looking Ahead, Zarządzanie pod kierownictwem i pełniącym obowiązki dyrektora generalnego John Elkann będzie w stanie spotkać lub pokonać wskazówki Maranello Outfits Y 2021.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Włoski producent Supercar twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest nadal Uparty, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowych. Ferrari zgłosiło wysokie zarobki dla Q-3 3 listopada i zrobiło to samo dla Q-4 i F-Y 2020, jak podano 2 lutego.

Ferrari jest zamknięty środa 200 w jego 52 wk zakres 127.73 – 233.66 w NY. To cały czas wysoki w NOWYM JORKU został oznaczony na 233.66 w ciągu dnia w dniu 29 grudnia.

Wszystkie wskaźniki techniczne stały się neutralne. Akcje Ferrari są wyprzedane tutaj, ale wzór wskazuje na potwierdzenie wybuchu na 196.01 w dniu 3 listopada i potwierdził. Stay tuned…

Uwaga: Na początku Y 2020 zadzwoniłem RACE na 230 do końca roku, w dniu 1 stycznia 2020 r. akcje spółki wynosiły 165,22, w dniu 29 grudnia 2020 r. wynosiły 233,66 w ciągu dnia, a jego cały czas

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do kupna z Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America. UBS dzwoni teraz do akcji na 365. Citi obniżył akcję z Kupna do neutralnego czwartku. Nie widziałem żadnych innych downgrades Ulicy.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest wysokiej jakości 1-sza długoterminowa inwestycja w produkty luksusowe, BAML podniósł swoje wezwanie do 270 długoterminowych.

Podniosłem mój długoterminowy cel do 375, wezwanie Strong Bull, najsilniejszy na ulicy i trzymam znak podczas tego ostatnich zysków biorąc, i widząc RACE jako możliwość zakupu.

Ferrari ma średnią ocenę Kupna i cenę docelową konsensusu na 239.98.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazywam to 375 długoterminowych, Top on the Street, i dostosowanie go do 230 / akcji krótkoterminowych.

Wielu dużych inwestorów niedawno kupiło akcje RACE, a w ciągu ostatniego roku było tylko 1 przypadek sprzedaży poufnych informacji.

Akcje są uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy dzień, Zachowaj wiarę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.