Ferrari (NYSE: RACE) inwestuje w swoich pracowników

Ferrari (NYSE: wyścig) podpisana nowa umowa bonus Performance dla swojej włoskiej siły roboczej, dalsze inwestowanie w swoich pracowników

Ferrari i związki zawodowe w dniu 26 września podpisały nową umowę bonus Performance, która będzie obowiązywać od YS 2020 do 2023, w kontekście związków zawodowych, jak normowane przez zbiorowe umowy pracy (CCSL).

Umowa poprawia warunki gospodarcze i stawia silny nacisk na szkolenia, rodzicielstwo i zrównoważony rozwój.

Nowe moduły szkoleniowe zostały zaprojektowane tak, aby zająć się tematami nie związanymi bezpośrednio z konkretnymi umiejętnościami pracy, ale mającymi na celu dalsze angażowanie pracowników Ferrari w działalność firmy, jej wartości i historię.

W wyniku pozytywnych wyników firmy, bonus Performance został ponownie zdefiniowany i wzrośnie w następnych latach. Bonus będzie zależeć od produkcji, finansowych i jakościowych wskaźników KPI oraz od wkładu każdego pracownika w wyniki spółki.

Ten system zachęt jest częścią szerszego systemu opieki społecznej spółki, którego celem jest umieszczenie kobiet i mężczyzn Ferrari w centrum każdej działalności. Rosnący nacisk na szkolenia, premie związane z ulepszaniem produktów i procesów, bezpłatne badania lekarskie dla pracowników i ich rodzin, stypendia, a Skrupulatna Uwaga poświęca się środowisku pracy to tylko niektóre z inicjatyw dzięki któremu Ferrari wspiera swoich pracowników w osiągnięciu ich pełnego potencjału, w przekonaniu, że jego ludzie są najważniejszym źródłem innowacji.

Załącznik

  • FNV_Accordo_premio_competitività_ENG

Źródło: Ferrari

Ferrari (wyścig) Ocena Kup  

Ferrari jest arystokrata sektora motoryzacyjnego.

Słynny włoski producent Enzo Ferrari Supercar twierdził tytuł według najnowszego raportu Brand Finance Global 500 2019, rozpoczętego na światowym forum gospodarczym w Davos.

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla rasy jest neutralny dla niedźwiedzi, odporność na obciążenie jest na 150,83, i wsparcie w 145,22 jako 1 wskaźnik kluczowy jest bardzo uparty tutaj. Ferrari zakończył na 149,56, + 0,12 w piątek w Nowym Jorku.

Uwaga: Goldman Sachs zmodernizowane Ferrari do “Buy” z “neutral” wywołanie akcji pullback dobry “punkt wejścia.” “Ulepmujemy Ferrari z neutralnego na zakup, oferując 15% do naszych nowych celów cenowych z 182. Nasze tezy, przedstawione w Life of Luxury opublikowane w zeszłym miesiącu, jest zasadniczo niezmieniony post Ferrari w-line wyniki 2-Q. Widzimy czas ostatnich pullback od końca lipca 16 dostarczyli dobry punkt wejścia tutaj.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakość 1st długoterminowych inwestycji i widzę go na 200/Share w tej ramce

Masz wspaniały weekend…