Nowe Ferrari SF90 Stradale Spider (Wideo) – Wiadomości handlowe na żywo

#Ferrari #SF90 #Stradale #Spider

$RACE

“Nowy Pająk Stradale Ferrari SF90 mówi się, że biorąc jazdy na poziomie pozytywnie stratosferyczne”- Paul Ebeling

Do jazdy ferrari (NYSE: RACE) jest podróż w intensywnie emocjonalny krajobraz. A dzięki nowemu SF90 Spider pasja do jazdy osiąga wyżyny, które są prawie poza wyobraźnią.

Ferrari udowodnił z SF90 Stradale, najpotężniejszym ferrari drogowego kiedykolwiek wykonane każdy i każda podróż jest umysł rozszerzenie doświadczenia. Wraz z nowym Pająkiem SF90, kierowca będzie musiał ponownie skalibrować swój każdy zmysł, jak potwierdza szef marketingu produktu, Emanuele Carando: “Wszystko jest zaprojektowane tak, aby stopić kierowcę i samochód razem: dwa ciała, jedna dusza, aby odkryć ostateczną istotę czystych emocji jazdy. To doświadczenie, którego nigdy nie zapomnisz.”

SF90 Spider oferuje unikalną zdolność do otwarcia rht (chowany twardy top), dzięki czemu emocje są w pełni wzmacniane przez wiatr wokół ciebie, nieskończone niebo powyżej i, być może przede wszystkim, czysty dźwięk tego wyjątkowego Ferrari.

Chief Technology Officer, Michael Leiters, rozszerza się: “Jeśli mówimy o emocjach związanych z jazdą, musimy mówić o dźwięku. Niskie obroty: basy, wysokie obroty: sopran. Porywające metaliczne dźwięki. To jak symfonia. Im szybciej jedziesz, tym więcej woluminu chcesz mieć. A teraz wchodzimy w nowy wymiar. I to jest dźwięk tego nowego wymiaru.”

To nie tylko ścieżka dźwiękowa, która osiąga nowe wyżyny w SF90 Spider. Pomysłowa koncepcja RHT Ferrari oznacza, że jazdę na świeżym powietrzu można osiągnąć w zaledwie 14 sekund, nawet w ruchu. Niezwykła zwartość RHT jest pięknie zintegrowana z ogólnym kształtem, jak mówi Dyrektor Ds.

Pomimo swojej lekkiej wagi, RHT maksymalizuje komfort na pokładzie, dachu w górę lub w dół. Kiedy jesteś otwarty na żywioły, podjęto ogromne wysiłki, aby zapewnić jakość przepływu powietrza w kabinie, z regulowaną elektryczną tylną szybą gwarantującą doskonały komfort nawet przy dużych prędkościach.

Jak zawsze w Ferrari, aerodynamika jest niezwykle zaawansowana. Wśród wielu innowacji są tylne aktywne wyłączanie Gurney i kute koła z profile, które przypominają metody Ferrari F1. Docisk 390 kg przy 250 km /h jest absolutnym punktem odniesienia wśród samochodów drogowych.

Oto kolejna specjalna sensacja

Cała komora silnika jest w pełni pokazowa, wspaniale integrując silnik V8 turbo w konstrukcji. Ten niezwykle mocny silnik 780 cv jest uzupełniony trzema silnikami elektrycznymi (1 z tyłu i 2 z przodu), co daje niezrównaną łączną moc 1000 cv. Ten hybrydowy system plug-in zapewnia poziom wydajności niespotykany przez innych pająków produkcyjnych.

Jednak SF90 Spider pozostaje niezwykle nieskomplikowany do jazdy, dostosowując moc do warunków.

Kierowca po prostu wybiera 1 z 4 trybów: eDrive, Hybrid, Performance i Kwalifikują się na eManettino. System AWD (napęd na wszystkie koła) przyczynia się do zadziwiających czasów przyspieszenia 0-100 km/h w 2,5 s i 0-200 km/h w 7,0 s.

2 silniki elektryczne z przodu współpracują z ulepszonym dynamicznym systemem sterowania, eSSC, dzięki czemu po wjechaniu w narożnik samochód jest gotowy ci pomóc. Wektorowanie momentu obrotowego zapewnia moment obrotowy niezależnie od kół wewnętrznych i zewnętrznych, znacznie poprawiając przyczepność z zakrętów i ułatwiając jazdę na granicy z pewnością.

Do kabiny, Ferrari oczy na drodze, ręce na kierownicy filozofii jest jasne, aby zobaczyć. Sterujesz prawie wszystkim bez konieczności przesuwania rąk z kierownicy, używając sprytnego touchpada lub głosu, po prostu mówiąc ” Ciao Ferrari”. Centralny zestaw wskaźników jest teraz całkowicie cyfrowy, z genialnie innowacyjnym 16-calowym zakrzywionym ekranem HD.

Może się wydawać niemożliwe, aby emocjonalne doświadczenie było jeszcze bogatsze, ale jeszcze bardziej ekstremalny poziom wrażeń jest dostępny ze specyfikacją Assetto Fiorano. Dodaje to wielomatyczne amortyzatory (pochodzące z wyścigów GT), lekkie części zmniejszające masę całkowitą o 21 kg, tylny spojler z włókna węglowego i opony Michelin Pilot Sport Cup 2, a także opcjonalne 2-tonowe barwy.

Chief Marketing and Commercial Officer, Enrico Galliera, podsumowuje prawdziwe osiągnięcie Pająka SF90: “Naprawdę przekroczyliśmy ten czas. Poza wyobraźnią, poza koncepcją samochodów sportowych, poza tym, co zwykle rozumiemy, napędzając emocje.”

autoodtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowanych nośników; żyroskop; picture-in-picture” allowfullscreen>

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari’s iconic Włoski producent Supercar twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla RACE jest ogólnie Bardzo uparty, kluczowy opór jest na, kluczowe wsparcie jest na .

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest uparty, kluczowe wskaźniki są uparty długoterminowych. Ferrari poinformowało o silnych zarobkach za Q-3 3 listopada.

Transmisja internetowa i konferencja na żywo z wyników Y 2020 Q-3 była o 2:00p GMT / 3:00p CET / 9:00s EST Wtorek, 3 listopada.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w sesji na żywo, powtórka pozostanie zarchiwizowana na stronie korporacyjnej Ferrari (http://corporate.ferrari.com) do 16 listopada.

Ferrari zakończył handel piątek na 205.88 w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 213.48 oznaczone w ciągu dnia poniedziałek, 9 listopada. Wszystkie wskaźniki techniczne są bardzo uparty jest silne wsparcie na 184.58, nie ma oporu napowietrznych.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC, Morgan Stanley i Bank of America. UBS nie dzwoni do akcji na 365. I to jest wyższe niż nasze wezwanie na 300, więc jestem ponownej oceny naszego numeru, stay tuned.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest wysokiej jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / akcji i po stronie BAML do 230 długoterminowych.

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull, najsilniejszy na ulicy.

Ferrari ma średnią ocenę Kupna i cenę docelową konsensusu na 209,69.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 230 / akcji krótkoterminowych.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Jest F1 Racing w Stambule w ten weekend, dostroić się.

Mieć zdrowy weekend, Keep the Faith!

Leave a Reply

Your email address will not be published.