Wdzięczność Nieskończona (DAR. BK) Warto przyjrzeć się dobrym wartościom akcji – wiadomości handlowe na żywo

$GIFT #GratitudeInfinite #Thailand #SET #Stocks #Trading #FXAffilate

Wdzięczność InfiniteTicker: GIFT. BKPrice: THB1.78Rekomunikacja: Buy

Dołącz do programu partnerskiego Knightsbridge Live i za każde skierowanie otrzymujesz premię w wysokości do 20 000 USD plus wolne transakcje. Najlepszy sposób, aby zarobić dodatkowy dochód!

Podsumowanie biznesowe

Gratitude Infinite Public Company Limited jest spółką z siedzibą w Tajlandii zajmującą się importem i dystrybucją chemikaliów specjalistycznych i pośrednich.

Firma produkuje i sprzedaje ponad 200 chemikaliów, które są wykorzystywane jako surowce w różnych branżach, takich jak kosmetyki, produkty opieki zdrowotnej, żywność, farmaceutyki, tworzywa sztuczne i opakowania, tusz drukarski i farba zapieka.

Firma zajmuje się produkcją, pozyskiwaniem, opracowywaniem i dystrybucją składników chemicznych dla: hpc biznesu, który oferuje artykuły do pielęgnacji domowej, higieny osobistej i kosmetyków; Biznes FBS, który oferuje żywność, napoje i produkty uzupełniające; TC, który zajmuje się produkcją tradycyjnej i konwencjonalnej medycyny; i pc, który oferuje tworzywa sztuczne i rozwiązania powlekające.

Cena Performance

Wycena względna

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen jest: W dół.

Przewidywana górna granica to: 1,87.

Przewidywana dolna granica to: 1,68.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 1,77.

Świeczniki

W ciągu ostatnich 10 barów pojawiły się 4 białe świece i 4 czarne świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 16 białe świece i 27 czarne świece na netto 11 czarnych świec.

Wystąpiła gwiazda doji (gdzie doji luki powyżej lub poniżej poprzedniej świecy). Często sygnalizuje to odwrócenie z potwierdzeniem występującym na następnym pasku.

Doszło do nagrobka doji. Często oznacza to górę (im dłuższy górny cień, tym bardziej niedźwiedzi sygnał).

Wystąpił długi górny cień. Jest to zazwyczaj sygnał niedźwiedzi (szczególnie, gdy występuje w pobliżu wysokiego poziomu cen, na poziomie oporu, lub gdy bezpieczeństwo jest wykupienie).

Wskaźniki pędu

Momentum to ogólny termin używany do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ekspert ten pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 82.7586. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był kupić 6 okres (s) temu.

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 47,98. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 20 okres (s) temu.

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 37. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem był zakup 4 okres (s) temu.

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 3 okres (s) temu.

Rex Takasugi – TD Profile

GRATITUDE INFINI zamknięte -0.010 o 1.780. Wolumen był o 87% niższy od średniej (konsolidacja), a wstęgi Bollingera były o 55% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 1.780 1.800 1.780 1.780 52.800 Technical Outlook Short Term: Neutral Intermediate Term: Bullish Long Term: Bearish Moving Averages: 10-okres 200-okres 200-okres Blisko: 1,76 1,8 5 2.15 Zmienność: 24 31 56 Wolumen: 196 600 193 226 786 447

Krótkoterminowych handlowców powinien zwrócić większą uwagę na strzałki kupna / sprzedaży, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na trend uparty lub niedźwiedzi odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

GRATITUDE INFINI jest obecnie 17,0% poniżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym. Zmienność jest stosunkowo normalna w porównaniu ze średnią zmiennością w ciągu ostatnich 10 okresów.

Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość płynącej do i z GIFT. BK w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie uparty na GIFT. BK i miał tę perspektywę na ostatnie 0 okresów.

najlepsze konto fx, najlepsza firma fx, najlepszy handel platforma, codzienne stock brief Heffx, Wdzięczność Infinite (GIFT. BK), Zarabiaj na handlu z Heffx, poranne połączenie z Heffxem, otwórz konto fx, Shayne Heffernan znany ekonomista Azji, handel jak Shayne Heffernan

Leave a Reply

Your email address will not be published.