Bank oferuje Bitcoin w swoich oddziałach – Live Trading News

Blue Ridge Bank ogłosił, że po raz pierwszy w historii USA bank komercyjny zapewnia dostęp do Bitcoina w swoich oddziałach. Posiadacze kart mogą kupować i realizować bitcoina w 19 lokalizacjach bankomatów Blue Ridge Bank, składających się zarówno z bankomatów oddziałowych, jak i poza siedzibą firmy.

“Blue Ridge Bank jest podekscytowany, aby kontynuować swoją ewolucję, aby służyć rosnącym potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów”, powiedział Brian K. Plum, Dyrektor Generalny Blue Ridge Bankshares, Inc (NYSE American: BRBS), spółka dominująca Blue Ridge Bank. “Bankomaty pozostają w stanie obsługiwać działalność gotówkową i zapytania, więc jest to po prostu warstw na więcej usług i wzmacnia nasze zaangażowanie w przyszłość bankowości dla wszystkich klientów.”

Blue Ridge Bank nawiązał współpracę z BluePoint ATM Solutions, krajowym operatorem bankomatów z Woodstock, Va. i LibertyX, wiodącego amerykańskiego dostawcy oprogramowania bitcoin ATM z Bostonu w stanie Massachusetts.

BluePoint ATM Solutions CEO Wade Zirkle skomentował: “Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Blue Ridge Bank i LibertyX, aby świadczyć usługi zarządzania bankomatami, które są zdolne do bitcoina. Przewidujemy, że więcej banków społecznościowych i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych będzie wymagać innowacyjnych rozwiązań fintechowych, takich jak ten w swoich oddziałach, i cieszymy się, że jesteśmy liderem w tej dziedzinie.”

“Jesteśmy zaszczyceni współpracą z Blue Ridge Bank i BluePoint. Od lat konsumenci proszą o możliwość zakupu bitcoina od swoich banków. Jesteśmy dumni, że BRB jest pierwszym bankiem w kraju, który oferuje usługi bitcoin na swoich bankomatach”, powiedział Chris Yim, Współzałożyciel LibertyX & CEO. “LibertyX zapewnia konsumentom zaufanie i łatwość przechodzenia do 8500 bankomatów w lokalnych sklepach spożywczych, aptekach i na stacjach benzynowych. Teraz mogą również kupić bitcoina w lokalnym bankowym banku.”

O Blue Ridge Bank: Blue Ridge Bank, N.A., jest w 100% własnością spółki zależnej blue ridge bankshares, Inc. Za pośrednictwem swoich spółek zależnych i stowarzyszonych, Blue Ridge Bank oferuje szeroki zakres usług finansowych, w tym bankowości detalicznej i komercyjnej, listy płac, ubezpieczeń, płatności kartą, hurtowych i detalicznych kredytów hipotecznych oraz pożyczek gwarantowanych przez rząd. Bank świadczy usługi bankowości komercyjnej dla klientów znajdujących się w całej Wirginii i Karolinie Północnej. Odwiedź mybrb.com, aby dowiedzieć się więcej.

O BluePoint ATM Solutions: BluePoint ATM Solutions jest jednym z największych prywatnie posiadanych firm zarządzających bankomatami w USA, z biurami w Wirginii i Kolorado. BluePoint ATM Solutions specjalizuje się w świadczeniu wydajnych, outsourcingowych usług bankomatowych dla banków wspólnoty i spółdzielczych kas kredytowych w stanach Zjednoczonych oraz świadczeniu niestandardowych usług bankomatowych dla branży detalicznej i hotelarskiej. Skontaktuj się z ceo: Wade Zirkle, 540-335-2848, bluepointatm.com

O LibertyX: Założona w 2013 roku, LibertyX jest pierwszą i najbardziej rozbudowaną siecią kasjerów bitcoin, kiosków i oprogramowania bankomatowego. Konsumenci mogą kupować i sprzedawać bitcoina w 8500 bankomatach LibertyX i 20 000 sklepów sieci handlowych w 45 stanach. Odwiedź libertyx.com, aby dowiedzieć się więcej.

Leave a Reply

Your email address will not be published.