Ferrari (NYSE: RACE) Got “Back on Track” Po COVID-19 – Live Trading News

#Ferrari #Covid19

$RACE

Chaos and Crisis są testami liderów i ujawniają prawdziwe kolory organizacji i społeczeństw w ogóle.

Od początku chaosu wirusa w Chinach widzieliśmy różne reakcje. Ale wśród nich, odpowiedź ferrari, 1 z najbardziej uznanych marek na świecie, i potężna siła społeczna we Włoszech była bardzo odkrywcza.

Tuż po tym, jak COVID-19 spowodował awaryjną sytuację we Włoszech, kierownictwo Ferrari wiedziało, że musi przywrócić firmę i jej pracowników na nogi.

Aby to zrobić, uruchomiła “Back on Track” program wierny formie z odniesienia wyścigowego.

Inicjatywa ta rozpoczęła się od bezpiecznego ponownego otwarcia fabryki przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego personelu. Następnie koncepcja przekształciła się w rzeczywisty plan strategiczny z wezwaniem do działania dla wszystkich zainteresowanych stron.

Mantra miała na celu zapewnienie najbezpieczniejszych warunków pracy, najlepszych kontroli operacyjnych i jakościowych oraz wsparcia emocjonalnego: praca zespołowa; program angażujący wszystkich pracowników na wszystkich poziomach, jeszcze bardziej wzmacniając ich poczucie przynależności do Ferrari.

Ferrari dowiedział się na początku stycznia 2020 od kolegów z Azji i Ferrari Greater China biura potencjalnego wpływu i zakłóceń COVID-19. Na długo przed podjęciem jakichkolwiek działań rządowych zespół mógł zatem przewidzieć potrzebę współpracy z ekspertami, pracownikami służby zdrowia, wirusologami i władzami regionalnymi w celu opracowania szczegółowego planu działania. To planowanie zapobiegawcze pozwoliło również firmie zapewnić emocjonalne wsparcie dla całego personelu, ich rodzin i partnerów w ekosystemie, który dzieli. Dzięki połączeniu zdolności przewidywania i zwinności do szybkiego reagowania z substancją i strukturą, “Back on Track” został wprowadzony do gry.

Ferrari poparł swoją inicjatywę zdrowia z szeregiem kluczowych zobowiązań, w tym znaczne darowizny finansowe, oddzielna inicjatywa charytatywna wraz z “Ferraristi” (właściciele Ferrari), a pasujące program na darowizny charytatywne. Wypłacała pełne pensje wszystkim pracownikom w tym czasie, nie było furloughingu, żadnych dotacji państwowych, nie było redukcji dodatków urlopowych. Dyrektor generalny Ferrari był w stałym kontakcie z pracownikami, dzieląc się z nimi krokami, okazywaniem opieki i wsparcia oraz słuchaniem tego, co mieli do powiedzenia.

“Powrót na właściwe tory” stał się plan strategiczny / program zgodnie z sensem celu i poczucia przynależności do całego zespołu Ferrari, w pełni zgodne z tradycyjnymi wartościami przyjętymi przez jego założyciela dogmatycznego, Enzo Ferrari.

Istnieje 7 czynników, które mają wpływ na reputację firmy, są one następujące:

Produkty i usługi, Innowacje, Miejsce pracy, Zarządzanie, Obywatelstwo, Przywództwo i Wydajność.

RepTrack ustaleń na podstawie badania przeprowadzonego we Włoszech na początku i w środku kryzysu Covid19 ujawniają.

Okazało się, że etyczne zachowanie jest #1 kierowcą. Jakość produktów spadła z 1 miejsca, aby stać się kierowcą #2, a na trzecim pojawiło się wschodzące znaczenie przywództwa.

Powodem, dla którego Ferrari zachowało swoją wartość reputacji w nienaruszonym stanie, jest to, że od stycznia do kwietnia zainwestowała i priorytetowo wspierała potrzeby kraju, w szczególności w zakresie potrzeb w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa wynikających z COVID-19.

Kultura etyczna i silne przywództwo są kluczem do zwycięstwa w gospodarce reputacji na nowo. A w tym wszystkim etyczne przywództwo nie będzie “miłym”, ale raczej namacalnym aktem wartości, który wzmocni reputację firmy, z głębokim wpływem na postrzeganie konsumentów i potencjalnych pracowników. Bycie etycznym nie tylko słusznym; będzie to również jedyna droga naprzód.

Ferrari zademonstrowało w programie “Powrót na tor”, jak etyczne przywództwo można wykonać w czasach kryzysu. Ale jak wie Scuderia, w wyścigu nie chodzi tylko o to, by “wrócić na tor” zaraz po pit-stopie. Chodzi również o utrzymanie dobrych wyników do końca wyścigu. Spodziewam się, że z Ferrari w wyścigu o przywództwo.

Ferrari jest arystokratą sektora motoryzacyjnego.

Enzo Ferrari kultowy włoski producent supersamochodów twierdził tytuł zgodnie z najnowszym Brand Finance Global 500 2019 raport uruchomiony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos

HeffX-LTN ogólna perspektywa techniczna dla RACE jest ogólnie Uparty, kluczowy opór jest 184.34, Kluczowe wsparcie jest na 178.57.

Nasza ogólna perspektywa techniczna jest nadal uparty, mój długoterminowy numer Fibo, kluczowym wskaźnikiem jest bardzo uparty.

Ferrari zakończył piątek na 180.87, -3.73 w NOWYM JORKU, i jest handel na 185.09 pre-market w NOWYM JORKU. To cały czas wysoki został oznaczony na 199.97 oznaczone w ciągu dnia środa, 26 sierpnia.

Strój Maranello akcji zostały podniesione do kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ staje się pierwszą marką Super Luxury na świecie.

Ferrari jest jakości 1-sza długoterminowa inwestycja produktów luksusowych, i nazwałem go na to na 200 + / udział ATV (po wirus) i po stronie BAML do 230 długoterminowych.

Czwartek, 13 sierpnia podniosłem mój długoterminowy cel do 300, wezwanie Strong Bull.

Ferrari ma średnią ocenę “Kup” i średnią cenę docelową na 194.33.

Akcje Maranello Outfit zostały podniesione do Kupna od Hold w HSBC.

Ferrari będzie nadal tworzyć wartość w dłuższej perspektywie. Ferrari jest jakości 1-cia długoterminowych inwestycji produktów luksusowych, a ja nazwałem go na to na 200 + / akcji długoterminowych, dostosowując go do 200 / akcji krótkoterminowych ATV i bocznicy z BAML do 230 długoterminowych na razie.

Akcje są obecnie uważane za defensywne w sektorze.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

,