Zarabiaj na ankietach darmowe witryny ankietowe i spraw, aby Twoja opinia się liczyła

Coraz więcej osób decyduje się płacić za ankiety. Aby twoja opinia była bardziej skuteczna, należy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami i zaleceniami.

Istnieją setki odniesień do płatnych ankiet w Internecie. Wielu nawet twierdzi, że może się swobodnie łączyć lub reagować. Aby otrzymywać płatne ankiety, musisz wybrać odpowiednie programy ankietowe, które są naprawdę pytaniami o twoje informacje i zapłacić za twoją opinię. W ten sposób, można dokonać opinii na temat produktu, który naprawdę coś liczyć. Ponadto, w rzeczywistości o opinii ankiety, otrzymasz wynagrodzenie za opinie, które dostarczasz. W zamian musisz mieć ważną opinię na temat produktów, które znasz i z których używasz.
Użyj produktu
Możesz zarabiać na ankietach bez produktu, ale to mniej niż uczciwe. Oznacza to również, że opinia może lub nie może mieć dokładnie doświadczenie, że większość ludzi z produktem. Oczywiście, w większości przypadków, firma badania płaci za opinię nie wiem, czy jesteś uczciwy używać i oceń produkt lub jeśli masz coś tylko po to, aby uzyskać wypłatę. Aby policzyć swoje opinie, upewnij się, że produkt lub usługa jest taki, w którym można znać cechy i wydajność.

Zrozumienie pytania

Kiedy otrzymujesz wynagrodzenie za ankiety, często znajdziesz różne pytania dotyczące wydajności produktu, wyglądu i lubisz różne aspekty produktu. Podczas uczestnictwa w ankiecie upewnij się, że dokładnie rozumiesz, o co prosi się o pytanie ankietowe, i kształtuj odpowiedź na to konkretne pytanie. Jeśli źle zrozumiełeś pytanie, może zabrakć zrozumienia tego, co jest pożądane, lub pytanie może być źle napisane. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, co ma na myśli, przyjmij się i wróć do pytania później.
Odpowiedź dla Ciebie
Staraj się nie otrzymywać zapłaty za ankiety, aby odpowiedzieć, jak myślisz, jak ktoś inny, lub większość osób może czuć się o produkcie lub usłudze. Odpowiedzi z własnej wiedzy lub przekonań na temat produktu lub firmy. Często ankiety są wysyłane do zaledwie kilku starannie wyselekcjonowanych osób, które spełniają określone kryteria demograficzne. Innym razem ankiety wysuwają szeroką sieć, więc liczy się wiele opinii na temat produktu lub usługi. Jeśli głosujesz przeciwko konkretnemu produktowi, ponieważ uważasz, że większość ludzi go lubi, nie kwestionujesz własnej opinii o produkcie.
nie próbuj uzyskać odpowiedzi dla innej osoby
W kolejności płatnych badań częściej, niektórzy ludzie domagają się schronienia, stają się inną osobą, która mieszka w gospodarstwie domowym. Próbując stworzyć profil, który różni się od prawdy, skutecznie zniekształcają opinie zebrane w trakcie badania. Innymi słowy, jeśli badanie szuka profilu mężczyzny w wieku 45-50 lat i jesteś rzeczywiście kobietą w nieco młodszej grupie wiekowej, masz rzeczywiście nieważne opinie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.