Google (NASDAQ:GOOGL) Cloud EOS łączą siły – Wiadomości handlowe na żywo

$GOOGL #Google #USA #Nasdaq #Stocks #Trading #Tech #EOS #Crypto

GoogleTicker: NASDAQ:GOOGLPrice: $1483.43

Google News

Główni dostawcy usług w chmurze wykazują zwiększone zainteresowanie łączeniem sieci blockchain.

Blockchain przechodzi krytyczny punkt zwrotny, przechodząc od rozwijającej się technologii do użytecznego narzędzia biznesowego, które przedsiębiorstwa chcą włączyć do istniejących stosów IT. W miarę jak coraz więcej firm bada, w jaki sposób blockchain może pomóc w transformacji cyfrowej, główni dostawcy usług w chmurze wykazują zwiększone zainteresowanie. 

Na przykład Google Cloud niedawno stał się producentem bloków sieciowych, dołączając do społeczności blockchain EOS. Producenci bloków na EOS są wybierani przez posiadaczy tokenów, aby dodawać transakcje do bloków, dodawać bloki do łańcucha bloków i wdrażać zmiany oprogramowania.

Podczas gdy Google Cloud musi nadal być wybrany, aby stać się jednym z 21 aktywnych producentów bloków EOS, Allen Day, rzecznik programistów w Google Cloud, powiedział Cointelegraph, że Google jest szeroko zainteresowany protokołami open source i technologią rozproszonej księgi lub DLT:

“Widzimy aktywny udział przedsiębiorstw w tego rodzaju sieciach i wierzymy, że Google Cloud może zmniejszyć tarcie dla firm, aby uruchomić własne węzły hostowane w Google Cloud w sieci. Udostępniamy również infrastrukturę chmury dla Block.one, pomagając im w organizacji własnych wysiłków programistów.”

Na początku tego roku Google Cloud dołączył również do rady zarządzającej Hedera Hashgraph, umożliwiając Google Cloud obsługę węzła sieciowego Hedera. Według Day, dane księgi Hedera są teraz dostępne do analizy obok innych publicznych zestawów danych książkowych Google Cloud Platform. Google Cloud uruchamia również węzeł walidatora dla Theta Network, zdecentralizowanej platformy wideo.

Oprócz wsparcia Google Cloud dla DLT, Amazon Web Services jest wymieniony jako dostawca usług w chmurze dla chińskiej sieci usług blockchain – wspieranej przez rząd inicjatywy mającej na celu pomoc małym i średnim firmom w budowaniu i wdrażaniu aplikacji blockchain. Warto również zauważyć, że Microsoft ogłosił, że będzie integrować blockchain Lition ze swoim rynkiem Azure Cloud.

Podsumowanie biznesowe

Alphabet Inc. jest spółką holdingową. Działalność Spółki obejmuje m.in. Google Inc. (Google) i jej produkty internetowe, takie jak Access, Calico, CapitalG, GV, Nest, Verily, Waymo i X.

Segmenty firmy obejmują Google i inne zakłady. Segment Google obejmuje swoje produkty internetowe, takie jak wyszukiwarka, reklamy, handel, mapy, YouTube, Google Cloud, Android, Chrome i Google Play, a także inicjatywy sprzętowe.

Segment Google zajmuje się reklamą, sprzedażą treści cyfrowych, aplikacjami i ofertami w chmurze oraz sprzedażą produktów sprzętowych.

Segment Inne zakłady zajmuje się sprzedażą usług internetowych i telewizyjnych za pośrednictwem Google Fiber, sprzedażą produktów i usług Nest oraz licencjonowaniem i usługami badawczo-rozwojowymi (R&D) za pośrednictwem Verily.

Oferuje Asystenta Google, który pozwala użytkownikom pisać lub rozmawiać z Google; Mapy Google, które ułatwiają użytkownikom przechodzenie do sklepu, oraz Zdjęcia Google, które pomagają użytkownikom przechowywać i organizować wszystkie zdjęcia.

Cena Performance

Wycena względna

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen jest: W dół.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę w kierunku 1500,50.

Przewidywana górna granica to: 1 568,52.

Przewidywana dolna granica to: 1,396.74.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 1 482,63.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Świeczniki

Wystąpiło białe ciało (ponieważ ceny zamknęły się wyżej niż się otworzyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece na siatkę 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów było 25 białych świec i 25 czarnych świec.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Wskaźniki pędu

Momentum to ogólny termin używany do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa zwykle prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników pędu.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Oscylator stochastyczny

Jedna metoda interpretacji oscylatora stochastycznego szuka obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 49.2630. To nie jest wykupienie lub oversold czytania. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 4 okres (s) temu.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Wskaźnik siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 49,06. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wyprowadza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatni sygnał był sprzedaż 24 okres (s) temu.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Commodity Channel Index (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 95. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem był zakup 9 okres (s) temu.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

MACD

Wskaźnik zbieżności/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przekracza linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 5 okres (s) temu.

google (nasdaq:googl) cloud eos łączą siły - wiadomości handlowe na żywo

Rex Takasugi – TD Profile

ALPHABET INC A zamknął się 24.290 na 1.483.430. Objętość była o 27% niższa od średniej (neutralnej), a wstęgi Bollingera były o 21% węższe niż normalnie.

Open High Low Close Volume 1,465.450 1,488.027 1,465.450 1,483.430 1,488.0271,303,802 Techniczne Perspektywy Krótkoterminowe: Neutralny okres pośredni: niedźwiedzi długoterminowy: Uparty Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres Blisko: 1,464.93 1 520,66 1 410,33 Zmienność: 27 35 49 Wolumen: 1 539 261 1 752 915 2,072,142

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowców należy położyć większy nacisk na uparty lub niedźwiedzi trend odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

ALPHABET INC A jest obecnie o 5,2% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie spadkowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności wraz z gwałtownymi wahaniami cen.

Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają objętość płynącej do i z GOOGL. O w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze oscylatory prognozowania trendów są obecnie niedźwiedzi na GOOGL. O i miał tę perspektywę na ostatnie 18 okresów. Nasz oscylator momentum ustanowił nowy 14-okresowy wysoki, podczas gdy cena bezpieczeństwa nie. Jest to zwyżkuwna rozbieżność.

Leave a Reply

Your email address will not be published.