Inicjatywa Zdecentralizowanego Finansowania (DeFi) – Wiadomości handlowe na żywo

The Lucky Club to inicjatywa Zdecentralizowanego Finansowania (DeFi) w czołówce innowacji w Fintech za pomocą blockchain i innych zastrzeżonych protokołów, aby umożliwić ludziom nie tylko korzystanie z usług, takich jak pośrednictwo, bankowość i inwestowanie, ale także uczestniczyć bezpośrednio w zarabianiu pieniędzy w sposób wcześniej dostępny tylko dla instytucji finansowych.

Kiedy budujemy środowisko, potrzebujemy rzeczywistych członków świata, którzy pomogą nam rozpoznać i rozwiązać problemy w technologii i procesach, więc dla ograniczonej liczby osób i maksymalnej wartości $ 30m USD mamy zamiar uruchomić wszystko prowizji za darmo, zwrot wszystkich zysków do inwestorów Beta i umożliwić tym z inwestycji 30.000 dolarów lub więcej, aby utrzymać strumień przychodów nie tylko z ich skierowań, ale z pełnego downline, że z tych skierowań.

Lucky Club oferuje wiele korzyści dla członków oprócz ich zdolność do uzyskania silnego APR, pozwala im również, jeśli chcą, do handlu rynków, w tym Crypto, aby utrzymać stałą inwestycję i zarobić odsetki, do udziału w AirDrops kryptowaluty i zapasy, jak również możliwość dokonywania przelewów do innych na arenie międzynarodowej (Minimalne saldo 30.000 dolarów) wszystkie z jednej platformy.

W miarę rozwoju aplikacji zamierzamy dodać o wiele więcej produktów towarowych, dałoby to ludziom możliwość wymienienia czegokolwiek do handlu, pod warunkiem, że jest to możliwe do zweryfikowanie, legalne i może być monitorowane przez naszych pracowników zgodności, konie wyścigowe, Czas antenowy na prywatnych odrzutowcach, pokoje hotelowe i korporacje to tylko niektóre z rzeczy, które będą dostępne w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

To stworzyłoby Amazon z zbywalnych przedmiotów, które zostały dokładnie sprawdzone i zatwierdzone przez nasz zespół zgodności, każda aukcja i każda transakcja bezpośrednio przynosi korzyści członkom, ponieważ uczestniczą w tym strumieniu przychodów. Jak działa inwestycja Istnieją różne minimalne poziomy dla osoby lub korporacji, aby zaangażować. Zainwestowana kwota, $100 do $500,000 trafia na Twoje konto i jest dostępna do handlu, inwestowania lub zakupów w środowisku. Nie ma okresu blokady na tej inwestycji, jeśli zdecydujesz się skorzystać z hodowli Crypto to są wybory, jak długo będziesz inwestowany z wyprzedzeniem.

Referral Income Za pomocą linku polecającego możesz zbudować dochód i rezydualny dochód od inwestorów wniesionych na pokład, dla osób w fazie beta, które otrzymają, że korzyści plus rezydualny dochód od wszystkich w tym downline dla 12 miesięcy, dla tych, którzy inwestują ponad 30.000 dolarów w programie Beta, że ramy czasowe zostaną rozszerzone na stały dochód rezydualny.

Lucky Club to inicjatywa zdecentralizowanego finansowania (DeFi) w czołówce innowacji w dziedzinie Fintech łączy rewolucyjną technologię blockchain z innymi zastrzeżonymi protokołami, aby umożliwić inwestorom i graczom korzystanie z tradycyjnych usług, takich jak pośrednictwo, bankowość i inwestowanie, ale także bezpośrednio uczestniczyć w generowaniu zwrotu z ich pieniędzy lub aktywów w sposób, który wcześniej był dostępny tylko dla instytucji finansowych.

Kiedy budujemy ekosystem w ramach platformy Lucky Club, wymagamy interaktywności rzeczywistych uczestników świata, aby pomóc nam w udoskonaleniu ogólnego doświadczenia użytkownika i zapewnić nam skuteczne informacje zwrotne na żywo w czasie rzeczywistym, pomagając nam rozwiązać wszelkie problemy w ramach platformy, jakie mogą pojawić się i spełnić organiczną obecność na rynku.

Sama technologia jest wiecznie zielona i pozostanie w ciągłym cyklu życia optymalizacji i rozwoju dla poprawy zarówno zainteresowanych stron, jak i członków. Po zidentyfikowaniu możliwości w przestrzeni, zdecydowaliśmy się uruchomić inicjatywę 1 off dla ograniczonej liczby osób do maksymalnej wartości 30 mln USD, że wszystkie transakcje w sieci będą zwolnione z opłat lub opłat i że będzie w toku wydawanie dodatkowych dodatków wbudowanych w celu zachęcania do interakcji z członkami i zaangażowania w społeczności , jak również zwrot wszystkich zysków do inwestorów Beta i umożliwić tym z inwestycji 30.000 dolarów lub więcej, aby utrzymać strumień przychodów nie tylko z ich skierowań, ale z pełnej downline, który jest tworzony z tych skierowań.

Lucky Club oferuje wiele korzyści dla członków oprócz ich zdolność do uzyskania silnego APR, pozwala im również, jeśli chcą, do handlu i udziału w globalnych rynkach finansowych, w tym Crypto przy jednoczesnym zachowaniu aktywów posiadanych w znalezieniu dochodów generujących produkty, które zarabiają odsetki, uczestniczyć w AirDrops innych Kryptowalut & Tokeny i akcje, a także zapewnienie członkom Lucky Club możliwość wykonywania międzynarodowych transferów , wszystko w prosty i intuicyjny sposób z tej samej platformy.

W miarę rozwoju ekosystemu i coraz bardziej wyrafinowania aplikacji w zakresie funkcji i warstw interoperacyjności zabraknie nam wielu inwestycji materialnych wspieranych aktywami produkty, które stworzą unikalny pojazd do sekurytyzacji tokenomicznej, który pozwala na wymienianie, sprzedawanie lub wymianę wszystkich rodzajów zasobów, towarów i usług. Zasadniczo oferujemy możliwość wystawiania do obrotu wszystkiego, co można wymieniać komercyjnie, pod warunkiem, że jest to możliwe do zweryfikowania, legalne i może być monitorowane przez naszych pracowników zgodności.

Nie ogranicza się to do samych produktów finansowych, obecnie pracujemy z takimi jak Race Horses, Air Time lub ułamkową własnością Private Jets, Hotel Rooms and Corporations, aby wymienić tylko kilka, to tylko niektóre z rzeczy, które będą dostępne w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Spowoduje to stworzenie konfigurowalny amazon-jak rynek przedmiotów handlowych, towarów i usług, które zostały dokładnie sprawdzone i zatwierdzone przez nasz zespół zgodności.

Wszyscy członkowie ekosystemu i nierozerwalnie związani, wzajemnie korzystający z członków bezpośrednio w całej interaktywności w ramach platformy i zwiększenie strumienia przychodów.

Jak działa inwestycja: Mamy odpowiednie profile dla wszystkich interesariuszy, niezależnie od tego, czy jesteś prywatnym inwestorem, czy korporacją, mamy dostosowane rozwiązanie do Twoich wymagań.

Proces jest prosty, zainwestowana kwota, czy to 100 dolarów lub 500.000, zostaną umieszczone bezpośrednio na koncie w momencie, gdy jest on dostępny do obrotu, a następnie jest wdrażany i przydzielany na inwestycje lub zakupy w środowisku.

Inwestycje są płynne, nie ma minimalnego okresu blokady, choć zaleca się, aby struktury osi czasu w danym Staked lub Farmed strategiczne crypto grać, które wybierzesz, tak, że można utworzyć najbardziej korzystne APR dostępne w ramach elastycznego szeregu opcji do inwestowania w.

Dodatkowy dochód z polecenia. Stosując link polecający, możesz zbudować dodatkowy dochód i pozostałe dochody od inwestorów, którzy są przywlecani na pokładzie za pośrednictwem spersonalizowanych danych uwierzytelniających.

Dla tych, którzy są zintegrowani z fazą beta testów, otrzymają to świadczenie plus rezydualny dochód od wszystkich w tym downline dla następujących 12 miesięcy. Jeśli chodzi o tych, którzy inwestują ponad $30,000 w programie Beta, że ramy czasowe zostaną rozszerzone na stały dochód resztkowy na rzecz członka.

Let’s Get Started, Czy czujesz się szczęśliwy?

Leave a Reply

Your email address will not be published.