Bitcoin Companies to Know – Live Trading News

Bitcoin

był pierwszym i nadal najbardziej znanym kryptowalutą. Ludzie byli sceptyczni na początku, ale fala pływów kryptowaluty trudno zignorować! Pomimo tego, że Bitcoin jest dobrze znany wśród inwestorów ze względu na wahania cen, wielu uważa, że ta wiodąca cyfrowa waluta jest tutaj, aby pozostać. Początek pandemii natychmiast wywołał pogłoski o nowym kryzysie finansowym uderzającym w świat z całej siły. Rzeczywiście, nikt nie wiedział, jak długo potrwa świat do walki COVID-19. Rząd rozpoczął proces tworzenia pieniądza, a indeks dolara amerykańskiego spadł do najniższego poziomu po raz pierwszy w ciągu ostatnich kilku lat. Ponieważ rynek nienawidzi niepewności, cały świat zamarł, czekając na wyniki wyborów. Giełda i ceny złota ponownie spadły jako naturalna odpowiedź na sezon wyborczy i wszyscy oczekiwali, że Bitcoin będzie podążał za tym samym trendem spadkowym, ale tak się nie stało.  Niedawny raport z watchdog przemysłu, HackerNoon powiedział: “Money “drukowanie” pompowane gospodarki, aby utrzymać funkcjonowanie rynków. Jednak nikt nie myślał o długoterminowych konsekwencjach. Ryzyko inflacji zmusiło inwestorów do rozpoczęcia poszukiwania innych, bardziej wiarygodnych aktywów do alokacji swoich funduszy.  Oto, gdzie Bitcoin przyszedł na ratunek. Jego cena wzrosła jeszcze bardziej, w porównaniu do tradycyjnych rynków finansowych. A to był dopiero początek. Ponieważ inwestorzy zawsze szukają nowych możliwości, podczas gdy giełda i złoto nie obiecywały zbyt wielu zwrotów, stały się wyjątkowym aktywem o ogromnym potencjale.”  Aktywne firmy z ostatnich osiągnięć w branży technologicznej obejmują: TechX Technologies Inc. (OTCPK: TECXF) (CSE: TECX), Grayscale Bitcoin Trust (OTCQX: GBTC), JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM), BTCS Inc. (OTCQB: BTCS), PayPal Holdings (NASDAQ: PYPL).

HackerNoon kontynuował: “Buzz uzależnienia Bitcoin również podniesione PayPal ogłosił, że umożliwi kupno, sprzedaż i posiadanie walut cyfrowych. PayPal posiada ogromną infrastrukturę płatniczą i wyznacza nowy trend, który wkrótce będzie wspierany przez innych… największy system płatności debetowych PayPal dołączył do rynku kryptowalut, pozwalając swoim użytkownikom trzymać, kupować i sprzedawać waluty cyfrowe w swoich portfelach internetowych. PayPal powiedział również, że od 2021 r. PayPal klienci będą mogli płacić za PayPal 26 milionów kupców na całym świecie bez opłat przyrostowych.  Poza tym coraz więcej inwestorów instytucjonalnych przybywa w kryptowaluty, zwiększając popyt i czyniąc go bardziej obiecującym dla innych. Gdy duzi gracze dołączają do gry, wartość całej branży kryptowalut również rośnie… Aby zaradzić wysokiej zmienności, konsumenci natychmiast przeliczą swoje saldo kryptograficzne na fiat. Dzięki PayPal bazy użytkowników 340 milionów, możemy zapewnić, że masowe przyjęcie jest wreszcie tutaj.”

TechX Technologies Inc. (OTCPK: TECXF) (CSE: TECX) BREAKING NEWS: TechX’s Portfolio Company Catalyx wprowadza FastBitCash.Ca –TechX Technologies Inc. (“TechX” lub “Spółka”), firma skupiająca się na nowych technologiach w różnych sektorach wzrostu, w tym: krypto, blockchain, AI i technologiach chmurowych, ma przyjemność ogłosić, że jest to nowa firma portfelowa, Catalyx Exchange uruchomiła FastBitCash.ca, platformę, która oferuje najszybszy zakup i wycofanie Bitcoin w Kanadzie.

Catalyx.io, która jest premierową giełdą kryptowalut w Kanadzie z ponad 40+ Altcoins dostępnymi do zakupu, uruchomiła FastBitCash.ca, aby zapewnić nie-krypto-traderom szybką, bezpieczną, wygodną i w pełni zgodną z FINTRAC platformę zakupów i wypłat Bitcoin zgodnych z FINTRAC.

FastBitCash Kluczowe cechy: Najszybszy zakup i wycofanie bitcoin w CanadaPurchase do $ 1,000 z ograniczoną KYCBuy bitcoin z Interac lub EFTLowest opłat transakcyjnych w CanadaCutting-edge i hack-dowód cyberbezpieczeństwaTrustworthy i w pełni zgodne z FINTRAC

“Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem FastBitCash.ca, który oferuje najszybsze zakupy i wypłaty bitcoina w Kanadzie”, powiedział Dyrektor Generalny Catalyx Jae Park. “W przeciwieństwie do innych platform kryptograficznych, które mogą być trudne dla nowych inwestorów, FastBitCash pozwala użytkownikom łatwo kupować i trzymać bitcoina natychmiast z ograniczonym KYC za kwoty do $ 1,000”.

TechX ma również przyjemność ogłosić mianowanie Pani Zara Kanji jako Chief Financial Officer i Kelly Pladson jako Corporate Secretary ze skutkiem natychmiastowym.

Pani Kanji pełniła funkcję dyrektora i urzędnika dla kilku emitentów notowanych na giełdzie i była częścią zespołów, które ułatwiły kilka transakcji finansowania i nabycia. Jest członkiem Dyplomowanego Zawodowego Księgowości BC (Wcześniej certyfikowani księgowi generalni BC) od sierpnia 2003 r.

Ponadto Spółka przyznała łącznie 300.000 opcji na akcje motywacyjne (“Opcje”) urzędnikom Spółki. Opcje są wykonywane na 0,46 DOLARÓW za akcję przez okres pięciu lat od daty przyznania.  Opcje zostały przyznane zgodnie z warunkami planu opcji na akcje motywacyjne Spółki.  Czytaj cały komunikat prasowy i więcej wiadomości dla TECX na: https://www.financialnewsmedia.com/news-tecx

Inne zmiany w branży z całego rynku to:

Grayscale Bitcoin Trust (OTCQX: GBTC) największy na świecie zarządzający aktywami w walucie cyfrowej, niedawno ogłosiła rozważenie kilku nowych zasobów cyfrowych dla potencjalnych nowych produktów. Firma, która obecnie oferuje akredytowanym inwestorom osiem funduszy inwestycyjnych z jednym aktywami i jeden zdywersyfikowany fundusz, nadal poszukuje sposobów na lepsze zaspokojenie rosnącego popytu inwestorów na ekspozycję na aktywa cyfrowe za pośrednictwem znanych, bezpiecznych i regulowanych produktów inwestycyjnych.

“Jesteśmy chętni do rozszerzenia naszej oferty produktów, aby lepiej służyć naszym inwestorom”, powiedział Dyrektor Generalny Grayscale Michael Sonnenshein. “Cyfrowy wszechświat walutowy stale ewoluuje i staramy się zidentyfikować śmiałe, ciekawe i innowacyjne możliwości, które zaspokajają zapotrzebowanie naszych inwestorów na zróżnicowaną ekspozycję na tę rosnącą klasę aktywów.”

JPMorgan Chase & Co. (NYSE: JPM) wprowadza na rynek ustrukturyzowany produkt inwestycyjny oparty na wynikach “Cryptocurrency Exposure Basket”, który śledzi akcje spółek notowanych na giełdzie z ekspozycją na kryptowaluty. Waga każdego akcji jest “określona częściowo na podstawie ekspozycji na bitcoina, korelacji z bitcoinem i płynności”, zgodnie ze zgłoszeniem firmy do Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

We wtorkowym zgłoszeniu do SEC, JPMorgan Chase ujawnił ustrukturyzowany produkt inwestycyjny, który umożliwia swoim klientom uzyskanie ekspozycji na kryptowaluty.  “Notatki są niezabezpieczone i niesubordynowane zobowiązania JPMorgan Chase Financial Company LLC,” firma wyjaśniła. Płatność, na której jest “w pełni i bezwarunkowo gwarantowana przez JPMorgan Chase & Co.”

BTCS Inc. (OTCQB: BTCS), cyfrowy zasób i technologia blockchain firma, niedawno ogłosiła, że niedawno rozbudowana operacja weryfikacji transakcji na ethereum 2.0 jest w pełni operacyjna i generuje przychody ze wszystkich 100 węzłów.

“Postawiliśmy sobie za cel aktywne generowanie przychodów ze wszystkich 100 węzłów do końca pierwszego kwartału i z przyjemnością informujemy, że osiągnęliśmy ten kamień milowy”, stwierdził Charles Allen, dyrektor generalny BTCS. “Do tej pory wdrożyliśmy 3200 ETH w naszej operacji wytyczania. Dzięki niedawnemu wlewowi 9,5 mln USD wpływów brutto z naszej zarejestrowanej oferty bezpośredniej w marcu 2021 r. jesteśmy w stanie nadal rozwijać naszą sieć węzłów walidatora, a tym samym jeszcze bardziej przyspieszyć nasz krótkoterminowy wzrost przychodów.”

PayPal Holdings (NASDAQ: PYPL) ogłosiła niedawno, że nabywa nowy składnik aktywów. Firma ogłosiła w poniedziałek, że zgodziła się na zakup Curv, prywatnej specjalisty od bezpieczeństwa zasobów cyfrowych z siedzibą w Izraelu. Nie ujawniła ani ceny, ani warunków transakcji, ale powiedziała, że spodziewa się, że transakcja zostanie zamknięta do końca czerwca.

Curv koncentruje się na rozwiązaniach bezpieczeństwa (dostarczanych za pośrednictwem chmury obliczeniowej) dla blockchain, technologii cyfrowej, która jest źródłem kryptowalut. Został założony w 2018 roku przez dwóch weteranów zarówno prywatnych, jak i publicznych organizacji cyberbezpieczeństwa w Izraelu. Ze względu na swoją pozycję geopolityczną bezpieczeństwo jest priorytetem w kraju, a cyberbezpieczeństwo jest nowoczesnym aspektem tej troski. W rezultacie izraelscy eksperci w dziedzinie cyberbezpieczeństwa są uważani za jednego z najlepszych na świecie.

DISCLAIMER: FN Media Group LLC (FNM), która jest właścicielem i operatorem Financialnewsmedia.com i MarketNewsUpdates.com, jest zewnętrznym wydawcą i dostawcą usług rozpowszechniania wiadomości, który rozpowszechnia informacje elektroniczne za pośrednictwem wielu kanałów mediów internetowych.  FNM nie jest w żaden sposób powiązany z jakąkolwiek firmą wymienioną w niniejszym dokumencie.  FNM i jego spółki stowarzyszone są dostawcą rozwiązań do rozpowszechniania wiadomości i nie są zarejestrowanym brokerem / dealerem / analitykiem / doradcą, nie posiadają licencji inwestycyjnych i nie mogą sprzedawać, oferować sprzedaży lub oferować zakup jakichkolwiek zabezpieczeń.  Aktualizacje rynku FNM, alerty informacyjne i profile firmowe NIE są zachętą ani rekomendacją kupna, sprzedaży lub przechowywania papierów wartościowych.  Materiał w tym wydaniu ma być ściśle informacyjny i nigdy nie może być interpretowany ani interpretowany jako materiał badawczy.  Wszyscy czytelnicy są zdecydowanie zachęcani do przeprowadzania badań i należytej staranności na własną rękę i skonsultować się z licencjonowanym specjalistą finansowym przed rozważeniem jakiegokolwiek poziomu inwestowania w akcje.  Wszystkie materiały zawarte w niniejszym dokumencie są ponownie publikowane treści i szczegóły, które zostały wcześniej rozpowszechniane przez firmy wymienione w tym wydaniu.  FNM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek decyzje inwestycyjne podejmowane przez czytelników lub subskrybentów.  Inwestorzy są ostrzeżeni, że mogą stracić całość lub część swoich inwestycji podczas inwestowania w akcje.  Za bieżące usługi świadczone FNM została wynagrodiona czterdzieści dziewięćset dolarów za pokrycie wiadomości wydanych przez TechX Technologies Inc. przez niestowarzystą stronę trzecią. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.