Business Confident na 2021 – Live Trading News

amerykańskich dyrektorów naczelnych są bardziej optymistycznie nastawieni do rosnącej sprzedaży i w przeważającej mierze oczekują ożywienia po spadku Covid-19 do końca 2021 r., wynika z badania opublikowanego w środę.

Business Roundtable odnotowano skoki oczekiwań na następne sześć miesięcy we wszystkich trzech kategoriach: oczekiwana sprzedaż, wydatki kapitałowe i zatrudniania.

I 72 procent dyrektorów generalnych powiedział, że warunki już odzyskane lub odzyskają do końca 2021 roku. To wzrost z 67 procent w poprzednim kwartale.

Badanie jest najnowszym punktem poszerzenia optymizmu na temat ożywienia gospodarczego, a także przychodzi, gdy Izba Reprezentantów ma zatwierdzić pakiet wydatków fiskalnych o wartości 1,9 biliona dolarów i wysłać środek do prezydenta Joe Bidena do ostatecznego podpisu.

“Te wyniki badań sugerują, że gospodarka odzyskuje, co jest zachęcające wiadomości, ponieważ istnieje wiele amerykańskich pracowników, rodzin i społeczności, które nadal boli”, powiedział Walmart Chief Executive Doug McMillon, który jest przewodniczącym organizacji.

Dla Stanów Zjednoczonych, aby w pełni odzyskać, “ważne jest, aby jak najwięcej osób zaszczepić, gdy kwalifikują się i kontynuować praktyki bezpieczeństwa”, dodał.

Biden wydatków rachunek obejmuje do 1400 dolarów kontroli bodźców dla większości Amerykanów, rozszerzenia pomocy dla bezrobotnych i ulgi podatkowej dla dzieci dla gospodarstw domowych o niskich dochodach, wśród innych przepisów.

Republikanie w Kongresie jednolicie sprzeciwili się ustawie, argumentując, że jest ona nieukierunkowa, zbyt kosztowna i odzwierciedla “socjalistyczną agendę”.

Joshua Bolten, dyrektor generalny Business Roundtable, zaoferował mierzoną pochwałę dla pakietu bodźców Bidena.

“Byliśmy mocno popiera znaczną część tego, co jest w ustawie,” powiedział, ale dodał, że był “sceptyczny” przepisów nie związany bezpośrednio z kryzysem coronavirus.

Bolten powtórzył swoje preferencje dla ponadpartyjnego prawodawstwa i powiedział, że ma nadzieję, że nadchodząca debata na temat wydatków na infrastrukturę może być spreparowana z wkładem obu głównych stron.

Leave a Reply

Your email address will not be published.