Metastock Wykresy i techniczne dla Ethereum – Live Trading News

#Ethereum jest łańcuchem bloków dla zdecentralizowanych aplikacji (dapps), takich jak rynki przewidywania lub systemy obrotu.  Dapps działają podobnie do zwykłych aplikacji, ale dziedziczą cechy technologii opartych na blockchain, takich jak odporność na cenzurę.  

Łańcuch bloków Ethereum został współzałożony i pierwotnie opisany przez rosyjsko-kanadyjskiego dewelopera Vitalika Buterina, który pozostaje najbardziej znaną osobowością projektu.

Zdecentralizowane finansowanie (DeFi) jest powszechnie uważany za najlepszy przypadek użycia Ethereum do tej pory. Rynki DeFi umożliwiają bez zgody i automatyczne udzielanie pożyczek, handel i zaciąganie pożyczek każdemu, kto ma połączenie z Internetem. Rynek niedawno przekroczył około 22 miliardów dolarów w łącznej wartości zablokowane (TVL) – metryka podobna do aktywów pod zarządzaniem (AUM).

Aplikacje DeFi zazwyczaj mają własne tokeny, jak również, ogólnie oparte na Ethereum. Ten rynek cieszył się drugą serię byków własnych po rosnącej popularności tego lata.

Ethereum 2.0

W dłuższej perspektywie zwolennicy Ethereum pozycjonują projekt blockchain jako odporną na cenzurę warstwę bazową działającą w tle jutrzejszego internetu. Koncepcja ta jest ogólnie określana jako Web 3.0 i będzie łączyć dzisiejsze sieci społecznościowe z integralnymi systemami pieniężnymi.

Ethereum zrobił znaczący krok w kierunku tego celu w dniu 1 grudnia wraz z wydaniem nowego łańcucha bloków, Beacon Chain, który przyniósł wytyczanie – zobowiązanie funduszy na wsparcie sieci, a nie górnictwo. Ta aktualizacja jest częścią jedną z trzech w serii przejść do modernizacji obecnej sieci Ethereum w kierunku łańcucha bloków zdolnego do obsługi całego systemu finansowego.

Ethereum zamknął się 178.070 na 1.411.840. Objętość była o 12% niższa od średniej (neutralna), a wstęgi Bollingera były o 209% szersze niż normalnie.

metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie / długoterminowe handlowcy powinni położyć większy nacisk na uparty lub niedźwiedzi trend odzwierciedlenie w dolnej wstążce.

Podsumowanie

Ethereum jest obecnie o 190,0% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie wzrostowym.

metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news

Zmienność jest wysoka w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów.

Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają umiarkowany przepływ objętości do Ethereum (lekko uparty).

Nasze oscylatory prognozujące trend są obecnie uparty na Ethereum i miał tę perspektywę na ostatnie 34 okresy.

Nasz oscylator pędu jest obecnie wskazuje, że Ethereum jest obecnie w stanie wykupienia.

Cena bezpieczeństwa ustanowiła nowy 14-okresowy wysoki, podczas gdy nasz oscylator tempa nie ma.

Jest to niedźwiedzi rozbieżność.

metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość w cenach jest: W górę.

metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news

Wystąpiła duża biała świeca.

Jest to ogólnie uważane za uparty, jak ceny zamknięte znacznie wyższe niż otworzyły.

Jeśli świeca pojawia się, gdy ceny są “niskie”, może to być pierwszy znak dna.

Jeśli występuje, gdy ceny odbijają się od obszaru wsparcia (np. średnia ruchoma, linia trendu lub poziom retracement), długa biała świeca dodaje wiarygodności do wsparcia.

metastock wykresy i techniczne dla ethereum - live trading news

Podobnie, jeśli świeca pojawia się podczas breakout powyżej obszaru oporu, długa biała świeca dodaje wiarygodności do breakout.

W ciągu ostatnich 10 barów, było 7 białych świec i 3 czarne świece na siatkę 4 białe świece.

W ciągu ostatnich 50 barów, nie było 32 białe świece i 18 czarne świece na netto 14 białych świec.

Leave a Reply

Your email address will not be published.