Tesla, Inc. (NASDAQ:CLA) akcje umieszczony do sukcesu w przyszłości

Tesla Inc. (NASDAQ:CLA) akcje ustawione dla przyszłego sukcesui

Tesla, Inc. (NASDAQ:CLA) akcje ustawione dla przyszłego sukcesu

to było tak dawno, że w 2020 roku sukces & nbsp;Tesla Inc  (NASDAQ:CLA). Akcje Tesla rozpoczęła rok jest gorąco, zgromadził aż na 100% przed Nowym коронавирусом (COVID-19) pod skarpa gospodarkę.

z ЦЛА akcje spadają, w dużej mierze jak pozostała część rynku, i stał się szczególnie optymistycznie na perspektywy spółki po koronawirusy. A Tesla tylko że otrzymała ogromny impuls po tym, jak firma zobowiązała się rozpocząć produkcję wentylatorów.

są dwie rzeczy, aby pamiętać o tym nowa obietnica od firmy. Po pierwsze, jednym z największych problemów w odniesieniu do COVID-19 pandemii jest to, że szpitale będą wybiegać z łóżka i zaopatrzenia, prowadzące w trudny wybór, a w najgorszym wypadku śmierć.

na zapewnienie bardziej проветривателей będzie dobrym sposobem, aby pomóc złagodzić ten problem. Jeśli czujesz się szczególnie optymistycznie, można stwierdzić, że napływ wentylatory mogłyby nam pomóc położyć kres powszechnej izolacji na wczesnym etapie, co z kolei pozwoli uzyskać gospodarce stanąć na nogi i wysłać zapasów szybko rosną.

i to nie jest zbyt wiele “pie-w-niebo” scenariusz w każdym przypadku. Prezydent Donald Trump ostatnio na czołówki gazet z ostatni tweet wszystkie wielkie litery:

“nie możemy pozwolić na to lekarstwo gorsze niż sam problem. PO ZAKOŃCZENIU 15-DNIOWEGO OKRESU, BĘDZIEMY PODEJMOWAĆ DECYZJĘ, KTÓRĄ DROGĄ CHCEMY IŚĆ!”

oznacza, że, tak, COVID-19 może być śmiertelnie niebezpieczne, ale pędzi w całkowitej gospodarczego załamania, wyłączając wszystkie nieużywane usługi w ciągu kilku miesięcy może być nawet bardziej szkodliwe.

Jeśli wierzysz, że to jest sprawa, w końcu rzeczywistość jest taka, że możemy zobaczyć dłuższym okresie kwarantanny i wyłączyć lub możemy widzieć rzeczy powrót do normalnego życia szybciej, niż nam się wydaje.

jedyne, co naprawdę zmienia się dla inwestorów jest możliwość znaleźć premier-Tech zapasów na ich dno.

jeśli inwestorzy czekać zbyt długo, nie chcą zmaksymalizować swoje zyski (nawet jeśli to jest bardziej wiarygodne), ale jeśli im to pasuje, mogą kupić na płaskowyżu zamiast prawdziwego dna. To jest trudne, bilans, aby uderzyć.

ale po drugie—i ważniejsze—co się dzieje z Tesla akcji polega na tym, że firma rozwija wszystkie ważne powiązania z rządami, które, z kolei, spłacić ogromny-czasu.

Trump dał Tesla, & nbsp;Ford Motor company (NYSE:F) i & nbsp;General Motors firmy (NYSE:GM) zielone światło, aby wentylatory do tego, aby uzupełnić niedobór tych ważnych wyrobów medycznych, które cieszą się zwiększonym popytem ze względu na коронавируса. (Źródło: Ford, General Motors, Tesla dał ‘do przodu’, aby produkować wentylatory, Trump mówi:” & nbsp;źródła, 22 marca 2020 r.)

przy produkcji wentylatora, jeśli można to zrobić dość szybko, zachowają życie.

w stanie Nowy Jork już przyznał się dodatkowe materiały, w tym wentylatory z budżetu miasta, zjednoczone i kraje świata próbują poradzić sobie z bezpośrednim zagrożeniem COVID-19

Trump mógł, gdyby był tak skłonny używać & nbsp;korzystanie obronnej produktów akt na miejscu chcesz, aby prywatne przedsiębiorstwa w celu uzyskania materiałów potrzebnych do obrony narodowej.

dlaczego do tej pory nie chce, aby to zrobić, zamiast tego, twierdząc, że on wykorzystuje to jako dźwignię w negocjacjach z prywatnymi firmami, aby przekonać ich do podjęcia produktów dla dobra publicznego. (Źródło: “as w rękawie odrzuca apele do bezpośrednio wykorzystać prawo obronne produkcji,” & nbsp;zapora, 22 marca, 2020.)

To delikatny akt, który, tak czy inaczej, doSMD sway pobliżu przeznaczeniu akcji.

ЦЛА dostaje władzy

niezależnie od tego, co się dzieje w odniesieniu do w korzystanie obronnej produktów akt, że ważne jest, aby pamiętać, że Tesla będzie produkować wentylatory, aby pomóc złagodzić dostawę chrzęst, spowodowane COVID-19.

i że jest to duży krok naprzód dla Tesli akcji.

z dala od pozytywnego pr, że Tesla, Ford i GM, aby wyjść z tego planu, jest jeszcze jeden ważny aspekt, który należy skorzystać z Tesli: zamierza uzyskać przytulny z Białym domem.

nie ma wątpliwości, że administracja Trump interesuje, zawierająca wirus, epidemia, oczywiście, ze względów humanitarnych, ale i politycznych. Jeśli koronawirusy zabija miliony amerykanów, niszczy gospodarkę, to trudno byłoby sprzedać dla reelekcji Trumpa.

w ten sposób, chociaż byłoby odcinku powiedzieć, że Tesla jest w stanie uratować administracji, co z pewnością może odegrać swoją rolę, aby pomóc.

i oto co, specjalnie dla ЦЛА magazynie, ważne. Atrakcyjność Tesla Inc jest to, że jej samochody—głównym źródłem dochodu jest teraz—kilka emisji. Oczywiście, kierowcom oszczędzać na gazie, ale mogą być również treści w tym, że pomagają one zmniejszyć obciążenie na środowisko.

podczas gdy Tesla pojazdów w ogóle może być trochę drogie w porównaniu ze średnią sedan, jeden ze sposobów firmie udało się sprzedać samochód, że istnieją dotacje rządowe.

dotacje te są, próbując zmusić ludzi przełączyć się na zerowej emisji spalin pojazdów, z Tesla jest liderem na tym rynku

ale atut Biały dom był, powiedzmy, mniej zaniepokojeni zmianami klimatu, niż administracja Baracka Obamy.

prezydent Trump uważa, że zmiana klimatu to przesadzone, że chińskie oszustwo. Można śmiało powiedzieć, że Tesla nie ma bliskich przyjaciół w atut Biały dom.

Ale co może się zmienić z nowym planem produkcji wentylatora. Jeśli Tesla może pomóc zmniejszyć obciążenie ponosi Trump w Białym domu, co może prowadzić do rozwoju bliższych relacji między rządem i Tesla.

w tym przypadku, Tesla może zobaczyć dotacji z powrotem do menu. To pomoże pobudzić sprzedaż, które już były imponujące wstępnie koronawirusy, i że uważam, że będzie to trwać, aby zaimponować po COVID-19 wyczerpany.

w politycznym planie, to sytuacja win-win dla Tesla.

jeśli firma pomaga Trump w swoim życiu, istnieje duża szansa, że Tesla sprawi, że cenne względu na ten proces, przyczyniając się do poprawy stosunków między nim a administracją, jeśli Trump będzie ponownie wybrany.

i jeśli Trump okazuje się być bez pracy po wyborach, co będzie oznaczać, że będziemy prawdopodobnie zobaczyć Joe Biden w fotelu prezydenta i powrót do klimatu z polityką redukcji, co może oznaczać dochodowych federalnych dotacji, aby pomóc sprzedać Tesla samochodów.

warto zauważyć, że Tesla akcji zobaczył wpływ na przychody z reklam o tym, że go będą oglądać produkować wentylatory.

w tym, że impuls może wzrosnąć, jeśli firma wyróżnia się na zadanie, to, że ceo Elon Musk chciałbym umieścić. Jeśli jest jedna rzecz, którą facet jest znany, to sprawia, że wielkie obietnice (i czasami dostarczają).

wskaźniki techniczne

w ogóle, przesunięcie w cenach: w dół.

uwaga: ten wykres pokazuje niezwykłe czynności ceny w dół.

zaprojektowana górna granica: 693.95.

prognozowana dolna granica: 385.12.

prognozowana cena zamknięcia: 539.54.

<ИМГ СРЦ=”https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-1024×498.png” alt class=”WP-image-170723″ element srcset=”https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploadz/2020/03/Screenshot_115-1-1024×498.APG 1024w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-300×146.png 300Вт, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-768×373.png 768w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-1536×747.png 1536w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-570×277.png 570w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-701×341.png 701w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1-1067×519.png 1067w, https://www.livetradingnews.com/wp-content/uploads/2020/03/Screenshot_115-1.png 1892w” wymiary=”(Max-width: 1024 Pikseli.) 100vw, 1024 Pikseli.”>

świeczniki

w czarnym ciele stało (bo ceny zamknęły się poniżej, niż są otwarte).
w ciągu ostatnich 10 barów, tam były 3 białe świece i 7 czarnych świec minus 4 czarne świece. W ciągu ostatnich 50 barów, było 24 białych świec i 26 czarnych świec minus 2 czarne świece.

kontrolki

impuls-to ogólny termin używany do opisu prędkości, z jaką ruch cen w danym okresie czasu. Zazwyczaj zmiana impulsu, zwykle prowadzą do zmian w cenach. Ten ekspert pokazuje bieżące wartości czterech popularnych wskaźników momentum.

oscylator stochastyczny

jednym ze sposobów interpretacji стохастического oscylatora szuka terytorium wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania (poniżej 20). Oscylator stochastyczny-jest to 85.8360. To перекупленность. Jednak sygnał nie jest generowany, aż oscylator przecina poniżej 80 ostatni sygnał był na zakup 3 okres(y) temu.

indeks siły względnej (RSI)

na RSI znajduje się w obszarze wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarach. Aktualna wartość RSI 45.79. To nie ogranicznik suwu kompresji okolicy. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI wychodzi ze strefy wykupienia lub wyprzedania. Ostatni sygnał był na zakup 4 okres(y) temu.

indeks

znaku kanału (CCI)

w CCI pokazuje перекупленность (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarach. Aktualna wartość CCI 11. To nie ogranicznik suwu kompresji okolicy. Ostatni sygnał był na zakup 3 okres(y) temu.

na wskaźnik MACD

w konwergencji/dywergencji średniej kroczącej wskaźnika (wskaźnik MACD) daje sygnały, gdy przecina ją 9 okres swojej linii sygnałowej. Ostatni sygnał był na sprzedaż 21 okres(y) temu.

Rex Takasugi – SP. z o. o. ” TD ” profil

Tesla INC zamknął 34.250 w 539.250. Objętość 100% poniżej średniej (konsolidacji) i Wstęgi Bollingera były 108% szersze niż zwykle.

otwórz wysoka niska zamknąć ilość___
w 545.250 557.000 511.110 539.250 67,470 i analiza techniczna
w krótkim okresie: neutralny
w średnim okresie: Bear
w dłuższej perspektywie: uparty i średnie kroczące: 10-50 okresie 200-w okresie od
w pobliżu: 467.74 654.29 377.10
W zależności od zmienności: 228 155 93
w tym: 20,771,766 21,303,204 12,091,756 i

krótkoterminowe przedsiębiorcy muszą zwrócić większą uwagę na zakup/sprzedaż strzał, podczas gdy pośrednie/długoterminowe inwestorzy powinni zwrócić większą uwagę na uparty i niedźwiedzi trend znajduje odzwierciedlenie w dolnej taśmie.

podsumowanie

Tesla Inc jest obecnie 43.0% powyżej swojej 200-okresowej średniej kroczącej i znajduje się w trendzie spadkowym. Zmienność jest bardzo wysoki w porównaniu ze średnią zmienność za ostatnie 10 okresów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zmienność będzie spadać, a ceny się ustabilizowały się w niedalekiej przyszłości. Nasze wskaźniki odzwierciedlają ilość przepływającej w ЦЛА.O przy stosunkowo równym tempie (neutralny). Nasz trend obecnie prognozowanie oscylatory analizy technicznej na ЦЛА.O i miał to światopogląd w ciągu ostatnich 16 okresów.

wyłączone  & nbsp;Elon Musk lub INC, inwestycje lub indeks NASDAQ:ЦЛА lub Shane Хеффернан lub Tesla, Tesla prognoza lub Tesla aktualności lub Tesla akcji i Tesla analiza techniczna lub zakupyi

następujące dwie karty zmienić treść poniżej.

 

<ИМГ ALT СРЦ=”https://secure.gravatar.com/avatar/3d1743d4da051caf52db4b4ddc860407?s=80&d=retro&p=g” element srcset=”https://secure.gravatar.com/avatar/3d1743d4da051caf52db4b4ddc860407?s=160&d=retro&P=2x G” class=” “avatar” avatar-80 ceny” height=”80″ width=”80″>

 

HEFFX stał się jednym z azjatyckich wiodących światowych firm finansowych, które mają interes w publikowaniu, kapitał prywatny, rynki kapitałowe, górnictwa, handlu detalicznego, transportu i rolnictwa, obejmujące wszystkie kontynenty świata. Nasze rozliczeniowe partnerzy mają niezrównane doświadczenie na giełdzie, binarne, Forex i towarów, pośrednicząca działalności, bankowości, fizycznej metali, czynienia, pośrednictwo podłoga i handlu.<ИМГ ALT СРЦ=”https://secure.gravatar.com/avatar/3d1743d4da051caf52db4b4ddc860407?s=80&d=retro&p=g” element srcset=”https://secure.gravatar.com/avatar/3d1743d4da051caf52db4b4ddc860407?s=160&d=retro&P=2x G” class=” “avatar” avatar-80 ceny” height=”80″ width=”80″>

ostatnie posty na HEFFX Australia (pokaż wszystkie)

znacznik

w opublikowanym w czwartek, 26 marca 2020 11:21:16 +0000

Leave a Reply

Your email address will not be published.