Najlepszy orgazm – usta akcja dla niego

wszystko jest oczywiste, błędnie, aby sądzić, że wszyscy ludzie myślą o każdym dniu lub przez cały czas seksu. Chodzi o to, że ludzki umysł zwykle wypełnia się codziennymi kwestiami finansów, polityki, sportu, zwłaszcza jeśli twoja ulubiona drużyna przegrywa i uprawia seks.

kobiet, to świetna okazja, aby uzyskać i utrzymać swoją uwagę w sensie dosłownym. Dał jej rękę dołu. Dając ci najlepszy orgazm z małym wpływem ustnym jeszcze lepiej.

więc oto kilka sztuczek, aby latać … Twój umysł i zabrać go na szczyt ekstazy z jeszcze lepszym orgazmem.

kobiety z pewnością są w stanie stworzyć romantyczną atmosferę. Więc oto kilka pomysłów, aby uzyskać tymczasowe prawo i poprosić o nastrój przy użyciu dobrych umiejętności i technik, które będą stymulować człowieka do lepszego orgazmu. Więc przygotuj się, bądź otwarty i dodaj własne kreatywne akcenty, ponieważ możesz zaskoczyć go lepszym orgazmem.

rozpocząć od zapewnienia stymulacji zapachowo-wow. Umieść swój ulubiony zapach między piersiami i gdziekolwiek indziej chcesz ugryźć. Poza tym są czysto kobiece. Jest czysto kobiecy, co pobudza wyobraźnię, która otacza twój umysł w over-the-top.

Rozbieraj się i zabierz go na skraj najlepszych orgazmów, nadając mu zmysłowy masaż. Użyj artykułów spożywczych, aby lizać drogę na ciele. Do czasu, gdy skończysz, będziesz błagać, abyś go jeździł. Ale pamiętaj, że to jest twój czas, aby mieć wspaniały orgazm. Oprzeć się pokusie, aby dostać się w szaloną podróż. Teraz wybierz wyjątkowe miejsce, takie jak solidne krzesło, twoje zabawki stymulujące zmysły i pobliskie artykuły spożywcze.

panie swojego czasu, aby cieszyć się usługą! Wyobrażam sobie, jak jem lody, ssać i satysfakcjonujące dźwięki można zrobić. Weź erekcję w dłoni i lizać drogę od podstawy penisa do korony. Szczególną uwagę należy zwrócić na koronę, ponieważ zakończenia nerwowe są bardzo wrażliwe na stymulację.

Podążaj za językiem w górę i w dół na całej długości kończyny. Możesz również dodać smak do 2o dla dodatkowego nawilżenia. Weź penisa do ust z ruchu połykania i przechylić go tam iz powrotem, aby utworzyć ssanie rytmiczne usta.

Włącza ciepło dla jeszcze lepszego orgazmu, dodaje odmiany za pomocą końca języka i mocno pieści penisa swój sposób pracy do jąder. Przekręć penisa podczas dodawania stymulacji lizać jądra.

Bądź kreatywny, biegaj w kółko wokół głowy penisa. Alternatywna technika pieszczania. Pamiętaj, że ważne jest, aby zmienić ssanie i pieszczoty. Jego ruchy bioder dały mu znać, że mu się podoba.

więc można to zrobić, gdy zaczyna się menopauza? Bardzo ważne jest, aby rozwiązać go z wyprzedzeniem, że jesteś gotowy. Jeśli zdecydujesz się połknąć, a następnie ssać entuzjastycznie pokazał jej, że to wszystko po prostu pomaga osiągnąć najlepszy orgazm. Jeśli nie chcesz połknąć alternatywę jest użycie otwartej metody doustnej, która pozwala ssać jak to, otwarcie ust pozwoli ci rozładować do ucieczki przez penefafiically działając jako środek smarny.

panie, teraz jest czas, aby poinformować, że straciłeś … najlepszy orgazm, który zabierze Cię na wyżyny przyjemności seksualnej. Najlepszy orgazm to nie tylko seks, ale także uwolnienie lekceważącego pragnienia i dzikie fantazje… włączenie go. Teraz, gdy nauczyliśmy się niesamowitej techniki, aby dać ci praktykę działania word-of-mouth, na pewno będziesz członkiem wolontariuszy. I..

prawa autorskie 2005 J. E. Davis