ADHD ? Polityka, pieniądze, czy nauka?

jako lek chemik miałem okazję zobaczyć szokująco drugiej strony, ritalin (metylofenidat) i ADHD, niż MEDIA demaskuje. w

w farmakologii doświadczalnej wydziału american cyanamid Company i raport indeks Merck, że ritalin nie mniej toksyczny i bezpieczniejsze niż amfetamina i metamfetamina. Oni nadal, twierdząc, że po zażyciu tych leków, aktywność ruchowa zmniejsza się. Często drżenie i skurcze czasu zdarzają się. Dalsze badania na tych pochodnych amfetaminy pokazują, że krótkoterminowe kliniczne dawki produkują śmierci komórek mózgowych. Długie i czasami nieodwracalne zmiany w biochemii mózgu i w rezultacie. Z badań toksykologicznych, wymienione indeks Merck pokazał, że ritalin był bardziej toksyczny po podaniu zgrupowane myszy. Ponadto, naukowcy wykazały, że zwiększone podniecenie obserwuje, wspierając myszy w grupach, będąc pod wpływem ritalin i inne matamfetaminy było przyczyną śmierci, ale dokładny mechanizm śmiertelność była nieznana. W końcu, z narkotykami (DEA) klasyfikować często przepisują leki takie jak ritalin, Adderall i dexedrine w tym samym harmonogram II kategorii jak metamfetaminy i kokainy.

logika mówi, koniec historii, dotyczących korzystania z Ritalin. Niestety, najbardziej typowy odpowiedź od rodziców, gdy zderza się z toksycznością faktów wygląda następująco:

“jestem pewien, że ritalin jest podawany nieprawidłowo w wielu przypadkach. Ale, mój synu, na pewno ma równowagi chemicznej. Bez Ritalin jest bałagan, i to sprawiło, że jego życie jest o wiele łatwiejsze! Bez niego nie może się skupić, on mówi nie na miejscu, jest ponury, i nie słuchał nikogo. Więc nie mów mi, że nie ma ADHD i że moje dziecko nie potrzebuje ritalin”.

moje pierwsze pytanie jest to, że brak równowagi chemicznej? w

na dzień dzisiejszy żadnej medycznej lub artykułu naukowego lub grupa naukowa wyjaśnione przyczyny ADHD! Z naszej drogi i wszystkie ważne studia medyczne i stopnia profesjonaliści rzekomo sugerują przyczyną (substancji chemicznych w mózgu), i za leki (używki) dla ADHD. Aby potwierdzić to że wymienione dziesiątki objawów ADHD, w tym samym czasie, poświęcając kilka miliardów komórek mózgowych. Jak możemy zarządzać toksyczny środek pobudzający do leczenia “zaburzeń”, które nie istnieją w 100 lat badań?

codziennie, nauczyciele mówią nam: “tak, ritalin to doskonałe lekarstwo”.

szkolne pielęgniarki twierdzą, że “ritalin jest idealna dla małego Johnny!”

i lekarze twierdzą: “tak, ADHD-to prawdziwa choroba”. w

kiedy możemy prześledzić historię ritalin (powiedzmy 40-60 lat) widzimy, że leki chemicy czerpiącym początkowo ten syntetyczny środek pobudzający z naturalnych używek, zwłaszcza, kofeiny z guarany na białym tle) i efedryna (na białym tle z Ma Haung). Naukowcy odkryli, że kiedy dają używki, szczury byli bardziej skoncentrowani, spokojny, uprzejmy i grzeczny, gdy były duże grupy stłoczeni w małych komórkach. jednak

Ma Huang i kofeiny, nie są dobre używki ze względu na bardzo krótki okres półtrwania i brak możliwości “patent”. Aby to naprawić, naukowcy eksperymentowali, i jeszcze kilka, z bardziej wytrzymałego syntetycznych stymulantów. Na dzień dzisiejszy konglomerat długi syntetycznych stymulantów, takich jak ritalin (metylofenidat), Deksodryna (dekstroamfetamina), Дезоксине (meth), i Adderal (mieszanka ritalin, Deksodryna, i amfetamina) zostały инкапсулированы i podawano milionom dzieci. Być może, pewnego dnia po prostu wdychać ritalin gazu w klasach.

oczywiście, celem jest, aby dzieci, które są bardziej skoncentrowani, spokojny, uprzejmy i grzeczny, gdy w duże grupy. Rząd federalny. chce pomóc w tej sprawie. John Раппапорт, pisać do Stratiawire.com pokazuje, że w 1991 roku, federalne przepisy zostały przyjęte, który dostarczył nam szkoły 400 dolarów na każdego dziecka z diagnozą ADHD. Ponadto, w 1991 roku, amerykański departament. edukacji wydało oficjalne uznanie ADHD jako osłabiający warunek i zamówiłem rządowych departamentów edukacji uczniów i przypadków ADHD specjalnego leczenia. Gwarantowana, jeśli rząd. zaproponowali zwiększenie finansowania dla każdego ucznia ruda, twój nauczyciel uczeń wkrótce przekonać, że Johnny był rudy, a nie brązowy.

bez wątpienia, objawy ADHD istnieje. Mogłem wejść do dowolnej klasy w Amerykę i znaleźć ofiarę obciążone hipoteką. I tak, istnieje cały wachlarz jak cierpienia z powyższych objawów. Dla tych rzadkich przypadków, na ostateczny koniec, oto niepełna lista czynników, które mogą powodować u dziecka te “objawy ADHD”: substancje chemiczne i barwniki w żywności, nadmierne spożycie cukru, szczepionek, zatwierdzonych przez FDA leków, metali ciężkich, złe nauczanie, niezrozumienie podstawowych dyscyplin (np. wartość), urazami mózgu, rodziców nie ma w domu, rodziców, którzy nie dbają, niebezpiecznych szkołach, narkotyki, złe odżywianie.

ta lista jest wynikiem głębokich odkryć, które zostały wykonane o korzyściach płynących z prawidłowego odżywiania i naturalnych suplementów. To też wynik przerażających odkryć, które zostały wykonane inteligentne i prawdy rodziców i specjalistów w zakresie stosowania przez FDA leków i szczepionek. Na dzień dzisiejszy, jest to możliwe dla każdego, aby żyć szczęśliwe normalne życie, wolne od toksycznych leków. Jak wiedza o zdrowiu, odżywianiu i skuteczność naturalnych suplementów porusza się do przodu nasze własne poglądy i sposoby myślenia muszą robić to samo.

ostrzegamy jednak dokładne informacje dotyczące stosowania naturalnych suplementów trudno będzie uzyskać od lekarzy. Badania naukowe gospodarki nie był częścią amerykańskiej medycyny, co najmniej 75 lat! I odwrotnie, leki chemicy wyprowadzili prawie każdy lek syntetyczny od natury. Jedyna różnica między dwoma zagrażających życiu toksyczności. w

to nie jest atak na zachodnią medycynę. W rzeczywistości, najnowsze technologie w nagłych wypadkach medycynie został idź do długowieczności życia ludzkiego. Działania izbie lekarze są godne podziwu, delikatnie mówiąc. To ataki na ignorancję i chciwość amerykańskich ludzi, w tym lekarzy, pacjentów i firm farmaceutycznych. Uzależnienie od narkotyków, chirurgii i sprzętu high-tech dla zdrowego stylu życia zabija nas i według najnowszych danych statystycznych<ИМГ СРЦ=”http://www.articlesfactory.com/pic/x.gif” ALT=”Darmowy przedruk artykułu z” border=”0″/> i większość z nas będzie przedawkowanie przez FDA leków, zanim będziemy potrzebować doświadczenie lekarza pogotowia. Przejąć władzę z powrotem! Zacznijmy od wojny z FDA leków, dowiedziawszy się o naturalnych alternatyw i prawidłowe odżywianie.