Polityka tortur

Kiedy niesławne zdjęcia irackich więźniów zostały upublicznione, seksualne upokorzenie z rąk amerykańskich wojskowych, policjanci zostali upublicznieni, reakcja prawie wybuchła w tak gwałtownym oburzeniu: obrzydzenie i oburzenie, że wojsko USA używa więźniów do tego samego więzienia, Saddam Hussein użył tortur Irakijczyków. Prezydent George w środku. Bush, sekretarz obrony Donald Rumsfeld i inni urzędnicy administracji Busha szybko potępili zdjęcia z obietnicami Busha do przeprowadzenia dochodzenia. W swoim przemówieniu radiowym z 15 maja Bush powiedział: "Moja administracja i nasze wojsko są przekonane, że takie naruszenia nie powtórzą się".

Co ciekawe, prawicowi eksperci zauważają inną perspektywę zdjęcia. Rush Limbaugh ogłosił przemoc, nic więcej niż wojska wysadził kilka par. Limbo również w obliczu nadużyć w poniżających rytuałów braterstwa, i wreszcie, co powinno być najsłabszym logicznym krokiem w historii radia, oskarżać cały skandal nadużyć o Bill Clinton. 14 maja Limbaugh powiedział: "Więc dopóki to się nie stanie, Demokraci mówią, że to przykładowy łańcuch, a oni próbują stworzyć ścieżkę związaną z Bushem, to dlatego, że przykład Busha, to dlatego, że Bush się tym nie przejmuje, to dlatego, że to dlatego, że Bush nie używa wszystkich dyscyplin, to dlatego, że idzie z przodu. Pomyślałbym, że gdyby Bill Clinton nadal sprawował urząd. Gdyby Bill Clinton był jeszcze na stanowisku, mógłby się z tym zgodzić, może przyjść przed nim, a w rzeczywistości, w zależności od wieku tych żołnierzy może naprawdę nie być. Ile historii mieliśmy niedawno, oralny, seks, to świetny sposób, aby zatrzymać ciąże? Ten seks oralny to świetny sposób na bezpieczny seks już w tym tygodniu. Kto spopularyzował seks oralny dla ludzi? A kto bronił królewskiej nocy za to? Bill Clinton. A kto go bronił? Demokraci, którzy teraz znaleźć wszelkiego rodzaju okrucieństwa w tych zdjęć lewej Abu Ghraib więzienia.

Jasne! Prawdziwy powód znęcania się nad więźniami nie miał nic wspólnego z próbą zdobycia dowództwa. To aktywność seksualna Billa Clintona!

Inni konserwatyści wskazali, że irackich więźniów w Abu Ghraib nie były <.br></.br> odkrywcami i najwyraźniej zasługują na sexy upokorzony j
ako konserwatywny stosunek do skandalu nadużyć "Abu Ghraib" odszedł od rzeczywistości, jestem pewien, że niektórzy zaczęli widzieć, że ich publiczność nie zgadza się z ich stanowiska, które były praktycznie o krok od reakcji większości Amerykanów. Konserwatywni naukowcy, myślę, że istnieje potrzeba obrony George Bush. Wiedzą, że głęboko, że cudzoziemiec nie jest najlepszym prezydentem <.BR></.BR> na świecie, ale ponieważ jest republikaninem, będą robić wszystko, co w ich mocy, aby odwrócić uwagę Busha i jego
administracji, nie wiem, czy ci konserwatyści modlili się lub przetarł szczęśliwy nogi królika, ale wygląda na to, że mieli swoje życzenie na 11 maja, kiedy nick Berg straszne ramki morderstwa wypuścić ze świata. Ponieważ większość konserwatystów są intelektualnie nieuczciwi, potrzebują czegoś, co odpowiednio kieruje uwagę publiczności ze zdjęcia Abu Ghraib. Konserwatyści jak Michael Reagan potępił Demokratów do upolitycznienia abu Ghraib zdjęcie. Dopiero teraz konserwatyści są duszące <.br></.br> nick zdjęcia Berg, jakby przeciwdziałanie, co się stało w Abu Ghrai
b naprawdę, teraz ludzie tacy jak Sean Hannity może jabłka i pomarańcze w porównaniu do tego, co się stało w Abu Ghraib do tego, co się stało z Nick Berg.

12 maja, Hannity i Colmes, Sean Hannity to zrobił: dowiedzieliśmy się różnicy między nadużyciami, które są złem a okrucieństwem. Bo to bestialstwo, co zrobili z tym facetem (Berg). Zobacz? I zastraszanie więźniów, to źle, to nie jest tak źle, jak Amerykanin został zabity przez terrorystów. Gość Oliver North zrobił wszystko, aby zminimalizować to, co wydarzyło się w Abu Ghraib: … przez 13 lub 14 dni, wszystko, co widzimy na pierwszych stronach amerykańskich gazet, to grupa wyraźnie skręconych młodych mężczyzn z zrostami i dziwnymi aktami seksualnymi, które można znaleźć na każdym kampusie uniwersytetu obecnie w rękach ludzi w mundurach.

Oczywiście, istnieje różnica w wolontariacie dla upokorzenia i zostali zmuszeni do udziału. Myślę, że Karolina ma nadzieję, że widzowie nie będą zwracać uwagi. Więc to, co się stało z Nick Berg było straszne, ale jego śmierć nie powinna być stosowana jako metoda, aby zminimalizować nadużycia w Abu Ghraib lub zwolnić go tyle hałasu o niczym. Jedną z rzeczy, na którą możemy liczyć, są konserwatyści, którzy wykorzystują śmierć Nicka Berga dla własnych korzyści politycznych.

O autorze: Scott E. Smith jest niezależnym dziennikarzem z Beaverton w stanie Oregon. Kolumny Scotta pojawiły się w demokratycznym półświatku i były zadowolone ze stron internetowych szympansów. Oprócz cotygodniowego felietonu Scott pisze w swoim dzienniku, że szef Scotta

Leave a Reply

Your email address will not be published.