Ropa w USA (USO) rośnie, wspierana przez zapasy paliwa w USA

Ropa w USA (USO) rośnie, wspierana przez zapasy paliwa w USA, ale ważona przez ropę naftową

Ceny ropy wzrosły w czwartek o około 1 procent po tym, jak zapasy paliw w USA spadły, ale zyski zostały ograniczone przez silniejszy niż oczekiwano wzrost zapasów ropy naftowej i serię słabych danych gospodarczych.

Ropa Brent, światowy benchmark, wzrosła o 49 centów, czyli o 0,8 procent, zamykając się na poziomie 59,91 USD za baryłkę. Ropa WTI w USA zyskała 57 centów, czyli 1,1 procent, zamykając się na poziomie 53,93 USD za baryłkę.

Zapasy benzyny w USA spadły w tygodniu kończącym się 11 listopada. Zapasy destylatów, które obejmują olej napędowy i olej opałowy, spadły o 3,8 mln baryłek w październiku 2015 r., podała w czwartek amerykańska Energy Information Administration.

Ale szybki wzrost zapasów ropy naftowej zrekompensował remisy. Zapasy ropy naftowej wzrosły o 9,3 mln baryłek, znacznie przekraczając szacunki dotyczące budowy 2,8 mln baryłek.

Wzrost ten był wynikiem zmniejszenia produkcji rafinacji w tym tygodniu do najniższego zużycia mocy produkcyjnych w całym kraju od huraganu Harvey we wrześniu 2017 roku. Moce produkcyjne rafinerii spadły do 83,1 procent, ponieważ rafinerie w całym kraju zaprzestały zdolności produkcyjnych.

Stany Zjednoczone nałożyły sankcje na COSCO Shipping Tanker (Dalian) Co i spółkę zależną COSCO Shipping Tanker (Dalian) Seaman & Ship Management Co za rzekomą irańską ropę.

Oprócz obaw dotyczących globalnej gospodarki, a tym samym popytu na energię, sprzedaż detaliczna w USA spadła po raz pierwszy od siedmiu miesięcy, podczas gdy budownictwo mieszkaniowe i produkcja przemysłowa również spadły. Poprzednie dane pokazały umiar wzrostu zatrudnienia i aktywności usługowej.

"Jeśli widzimy więcej oznak spowolnienia popytu, myślę, że rynek będzie nadal spadać", powiedział Gene McGillian, wiceprezes badań rynkowych w Tradition Energy w Stamford, Connecticut.

Zmiany w brexicie dały pewne poparcie dla cen ropy naftowej. Przywódcy Unii Europejskiej jednogłośnie poparli w czwartek porozumienie w sprawie brexitu z Wielką Brytanią, umożliwiając premierowi Borisowi Johnsonowi uzyskanie zgody brytyjskiego parlamentu na porozumienie w ciągu dwóch dni.

Analitycy twierdzą, że każda umowa, która pozwoli uniknąć brexitu bez porozumienia, powinna pobudzić wzrost gospodarczy i popyt na ropę naftową.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, zakłócenie cen jest w dół.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę z 11,48.

Przewidywana górna granica wynosi: 12.17.

Przewidywany dolny limit wynosi: 10,41.

Oczekiwana cena zamknięcia to: 11.29.

Żyrandol

Pojawił się duży biały świecznik. Jest to ogólnie uważane za uparty, ponieważ ceny zostały zamknięte znacznie wyższe niż otworzyły. Gdy pojawia się świeca, gdy ceny są "niskie", może to być pierwszy znak podłogi. W przypadku gdy ceny odzyskują się z obszaru wsparcia (np. na przykład średnia ruchoma, linia trendu lub poziom retracement), długi biały świecznik dodaje wiarygodności do wsparcia. Podobnie, gdy świecznik pojawia się nad obszarem oporu podczas erupcji, długi biały świecznik dodaje wiaryg
odności erupcji. W ciągu ostatnich 10 barów było 6 białych i 4 czarnych świeczników na siatkę 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów było 26 białych i 24 czarnych świeczników do siatki 2 białe świeczniki.

Wskaźniki tempa

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania prędkości, z jaką ceny poruszają się w określonym czasie. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany dynamiki prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników impulsowych.

Oscylator stochastyczny

Jedną z metod interpretacji oscylatora stochastycznego jest wyszukiwanie obszarów wykupienia (ponad 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 37.2307. To nie jest wykupienie lub oversold czytania. Ostatnim sygnałem był zakup 9 okresów wcześniej.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (ponad 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 47,76. Nie jest to polewa lub obszar dna. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się z wykupienia / wyprzedania obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 88 okresów temu.

Indeks kanału towarowego (CCI)

Izba Handlowa pokazuje wykupienia (ponad 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI wynosi 47. Nie jest to polewa lub obszar dna. Ostatnim sygnałem był zakup 8 okresów wcześniej.

Macd

Wskaźnik konwergencji/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przecina linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 3 okresy wcześniej.

Rex Takasugi – Profil TD

UNTD ST OIL FUND zamknął się o 0.140 o godzinie 11:280. Objętość była o 41% niższa od średniej (neutralnej), a pasma Bollingera były o 0% węższe niż normalnie.

Otwórz Volume___ high low close
11.065 11.310 11.006 11.280 17,612,624
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: Neutralne
Termin pośredni: Bärisch
Długoterminowe: Niedźwiedzi
Średnie kroczące: 10-okresowy 50-okresowy 200-okres
Zamknięcie: 11.12 11.53 11.87
Zmienność: 26 48 39
Objętość: 24,161,324 29,359,576 26,588,596

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy średnio – długofalowe handlowcy powinni zwrócić większą uwagę na uparty lub niedźwiedzi trend odzwierciedlenie w dolnym paśmie.

Krótki opis

UNTD ST OIL FUND jest obecnie 4,9% poniżej średniej kroczącej z 200 okresów i znajduje się w trendzie spadkowym. Zmienność jest bardzo niska w porównaniu do średniej zmienności w ciągu ostatnich 10 okresów. Istnieje duża szansa, że w najbliższej przyszłości nastąpi wzrost zmienności i gwałtownej zmienności cen. Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają objętość przepływającą do uSO w stosunkowo równym tempie (neutralnym). Nasze prognozy trendu są obecnie niedźwiedzi na USO i miał te prognozy w ciągu ostatnich 12 okresów.