Twitter, Inc (NYSE: TWTR) Q3 2019 Podgląd zarobków

Twitter, Inc (NYSE: TWTR) Q3 2019 Podgląd zarobków

Twitter TWTR Stock przekroczyli około 40% w 2019 spadnie tuż za FB 45% Facebook. Pomimo sukcesu, akcje Twitter pozostają zagadką dla wielu na Wall Street.

Szybki skok TWTR

Twitter to nieoceniona platforma, która pomaga dziennikarzom, firmom i każdemu, kto pomiędzy informacjami rozprzestrzeniać się błyskawicznie. Social Media firma rozszerzyła swoje cyfrowe firmy wideo w ostatnich latach, jak chwyta na żywo prawa TV streaming w wieku Netflix NFLX. W rzeczywistości, Twitter wylądował prawa do streamingu do NFL czwartek Night Football roku przed Amazon AMZN.

Twitter jest również w stanie rozwijać swoją działalność reklamową w ostatnich latach. Ale okazało się, że dość trudne do rozszerzenia bazy użytkowników na stałe i wzrost Instagram i innych platform, takich jak Snapchat SNAP sprawiły, że rzeczy trudniejsze. Z tym powiedział, Twitter średnia monetizable dzienne Active Usage wspi 14% ostatnio 138999999:45.

Ulubiona forma komunikacji prezydenta Trumpa może przeskoczyć do czołówki, gdy cykl wyborczy 2020 się nagrzewa. Warto również pamiętać, że Twitter spędził mocno, aby oczyścić swoją platformę robotów. “Kontynuowaliśmy również naszą pracę, aby aktywnie identyfikować i adresowania szkodliwych zachowań, co spowodowało 18% spadek w raportach spam lub podejrzane zachowanie na wszystkich stronach szczegółów Tweet, które pokazują odpowiedzi na każdy podany Tweet na naszej usługi,” CEO Jack Dorsey, który również działa kwadrat SQ, powiedział w przygotowanych uwag w zeszłym kwartale.

“Ponadto kontynuowaliśmy Uczenie maszynowe, aby dostarczać bardziej trafne treści, co codziennie prowadziliśmy do większego wykorzystania Twittera.”

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczości w cenach jest: Sideways.

Uwaga: ten wykres pokazuje akcję ceny nadzwyczajnej do minusem.

Rzutowana Górna granica wynosi: 41,90.

Rzutowana Dolna granica wynosi: 37,23.

Prognozowana cena zamknięcia wynosi: 39,57.

Świeczniki

Wystąpiło czarne ciało (ponieważ ceny zamknięto niższe od ich otwar
cia). W ciągu ostatnich 10 barów, nie było 4 białe świece i 6 czarnych świec dla sieci 2 czarne świece. W ciągu ostatnich 50 barów, nie było 23 białe świece i 26 czarnych świec dla sieci 3 czarne świece.

Wskaźniki tempa

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania szybkości, z jaką ceny poruszają się w danym okresie czasu. Generalnie zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników tempa.

Oscylator Stochastyczny

Jedną z metod interpretacji Oscylator Stochastyczny szuka wykupienia obszarów (powyżej 80) i oversold obszarów (poniżej 20). Oscylator Stochastyczny jest 45,6599. To nie jest wykupienia lub oversold czytania. Ostatni sygnał był kupić 10 okres (y) temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i oversold (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI jest 40,96. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI porusza się poza obszarem wykupienia/wyprzedaży. Ostatni sygnał był sprzedać 52 okres (y) temu.

Indeks kanału towarowego (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i oversold (poniżej-100) obszarów. Bieżąca wartość CCI jest-61. To nie jest topping lub najniższy obszarze. Ostatni sygnał był zakup 9 okres (y) temu.

Macd

Wskaźnik zbieżność/rozbieżność średnia ruchoma (MACD) daje sygnały, gdy przechodzi przez 9 linii sygnału okresu. Ostatni sygnał był sprzedać 25 okres (y) temu.

Rex Takasugi – profil TD

TWITTER INC zamknięty-0,300 w 39,610. Objętość wynosiła 39% poniżej średniej (neutralnej) i Wstęgi Bollingera były o 2% szersze niż normalnie.

Otwórz High Low Zamknij Volume___
40,140 40,140 39,420 39,610 1 575 773 w
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: neutralny
Termin pośredni: niedźwiedzi
Długoterminowe: uparty
Średnie kroczące: 10-okres 50-okres 200-okres
Zamknięcie: 39,98 41,75 36,75
Zmienność: 26 35 46
Pojemność: 1 604 125 2 335 418 2 958 022

Krótkoterminowe przedsiębiorcy powinni zwracać szczególną uwagę na kupno/sprzedaż strzałki, podczas gdy pośrednie/długoterminowych przedsiębiorców powinny położyć większy nacisk na wzrostowy lub niedźwiedzi trendu odzwierciedlenie w dolnej wstążki.

Krótki opis

TWITTER INC jest obecnie 7,8% powyżej jego 200-okres średniej ruchomej i jest w tendencji zniżkowej. Zmienność jest stosunkowo normalna w porównaniu ze średnią zmiennością w ciągu ostatnich 10 okresów. Nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają objętość przepływającą do i z TWTR. N w stosunkowo równym tempie (neutralny). Nasze oscylatory prognozowania trendu są obecnie niedźwiedzi na TWTR. N i miał ten perspektywy dla ostatnich 22 okresów.