Zrozumienie działań Penny: Dlaczego jesteś inny od innych działań

Dla rozsądnej osoby, inwestowanie w zapasy grosza początkowo oznaczałoby zrozumienie zapasów grosza. Większość ludzi nie tylko chce umieścić swoje pieniądze w coś, co potencjalnie kosztuje każdy grosz zainwestowałeś. Z drugiej strony, są ludzie, którzy ślepo postępują zgodnie z radą udzieloną ci przez pozornych ekspertów, bez wahania. Ważne jest, aby nie tylko zrozumieć akcje grosza, ale także znać najczęstsze rodzaje oszustw, które są używane, a także ryzyka, które są związane, bez względu na to, jak mała twoja inwestycja lubi.

Czas grosza jest taki, który jest przedmiotem obrotu poza głównych giełd są notowane, niezależnie od ceny każdej akcji w niektórych przypadkach, ale częściej, nazwa jest nadana do akcji, które są przedmiotem obrotu poniżej cen całego dolara, stąd termin akcji grosza. Ważną częścią zrozumienia zapasów grosza jest świadomość, że w niektórych przypadkach, wyglądały one z taką pogardą, że niektóre akcje, które szydzą lytically jak zapasy grosza jako dobre dla handlu po wyższej cenie akcji. U niektórych brokerów, zwłaszcza tych używanych do zarządzania większymi kontami, akcje, które handlują za mniej niż pięć dolarów na akcję, można nazwać jednocentowym zapasem.

Istnieje wiele złych praktyk, które mogą być związane z giełdzie grosza. Można to zrobić poprzez sprzedaż udziałów w spółkach, które są w stanie upadłości lub przed bankructwem. Aby zrozumieć zapasy grosza, oznacza to, że masz ogólną ideę społeczeństwa masz zamiar inwestować, w tym obecny status ekonomiczny firmy i jej potencjalne zdrowie w przyszłości.

Jeśli masz zapas grosza za mniej niż dolara za akcję i wiesz, że pozycja kierownicza firmy zostanie wysłana do więzienia, to prawdopodobnie nie jest to wartość inwestycyjna. Pamiętaj, że pięć akcji zero jest nadal warte zero.

Innym problemem, o których należy pamiętać, jest to, że możliwość manipulacji cenami, wspólny problem z zapasami grosza. Otrzymasz e-mail z informacją o konkretnej niekończącej się akcji grosza, a następnie zobaczysz wszystkie te informacje o firmie – komunikaty prasowe, artykuły i więcej. Problem polega na tym, że komunikaty prasowe i artykuły są fałszywe, obsadzone przez firmę, że próbują sprzedać akcje.

Jeśli wiesz, jak czytać symbole na giełdzie ticker, które mogą być również przydatne. Bad penny zapasy na ogół mają piątą literę na ich symbol ticker, list, który oznacza, że firma jest w stanie upadłości, nie wysłał w swoich sprawozdaniach finansowych, lub ma inne problemy. Pamiętaj, że wiesz trochę o giełdzie w ogóle jest ważne, aby zrozumieć zapasy grosza.