Większość prawdopodobnych wyborców aprobuje pracę prezydenta Trumpa – Live Trading News

#PresidentTrump #voters #approve #majority

Większość prawdopodobnych wyborców jest fanami tego, jak prezydent Trump prowadzi kraj, według nowego sondażu.  

Rasmussen Reports codziennie PrezydenckiCh Tracking Poll wydany poniedziałek został pochwalony przez prezydenta Trumpa, który nazwał wyniki jego ocena zatwierdzenia “Great” na Twitter.

Wyniki ankiety pokazują, co następuje:

51% prawdopodobnych wyborców twierdzi, że aprobuje pracę, którą wykonuje prezydent Trump.48% prawdopodobnych wyborców twierdzi, że nie zgadza się z pracą, którą wykonuje prezydent Trump.40% prawdopodobnych wyborców twierdzi, że zdecydowanie aprobuje.43% prawdopodobnych wyborców twierdzi, że zdecydowanie nie zgadza się.

Ocena zatwierdzenia prezydenta Trumpa jest większa niż były prezydent Barack Hussein Obama był w tym samym dniu w Y 2012.

W dniu 14 września 2012 r., 48% prawdopodobnych wyborców powiedział, że zatwierdzone pracy Pan Hussein Obama robi, zgodnie z wcześniejszym sondażu Rasmussen. 

“Great, Just Out!”, prezydent Trump napisał w poniedziałek rano na Twitterze o wynikach ankiety. “51% Ocena zatwierdzenia w rasmussen poll. 95% w Partii Republikańskiej.”

Prezydent Trump dodał, że “Giełda się BIG dzisiaj” i zapytał: “Czy kiedykolwiek otrzymam kredyt dla rynków i gospodarki?”

“Przyszły rok będzie BIG!” zakończył swój Tweet.

Rasmussen ankiety 500 prawdopodobne wyborców każdej nocy, wyniki, z których są zgłaszane na 3-dniowej średniej kroczącej. Dla pełnej próby 1500 prawdopodobnych wyborców, sondaż ma margines błędu +/- 2,5 punktu procentowego.

Tworzenie i utrzymanie Ameryki Great!

Mieć zdrowy dzień, Zachowaj wiarę!

 

zatwierdzenie, większość, Prezydent Trump, ocena, wyborcy