Czy warto ufać opiniom na temat TradeAllCrypto?

Obecnie wiele osób podchodzi bardzo sceptycznie do rynku kryptowalut i uważa, że pojawia się na nim wielu oszustów, którzy mają na celu wyłudzanie pieniędzy. Takiego podejścia nie można krytykować, ponieważ jest ono zdecydowanie słuszne, bo każdy z nas chce dbać o swój kapitał, aby nagle go nie stracić, ponieważ wielu graczy inwestuje naprawdę lwią część swoich oszczędności. 

Z tego powodu zawsze należy zaczerpnąć języka o danym brokerze przed założeniem konta, w celu uzyskania przejrzystego obrazu. Oczywiście najszybszym sposobem zdobycia informacji jest wyszukanie danej platformy w Google oraz przeanalizowanie recenzji i informacji o nim. W taki sposób możemy znaleźć wiele różnych opinii o TradeAllCrypto – zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Oprócz recenzji, odpowiednim papierkiem lakmusowym są suche liczby. Należy zacząć od tego, że platforma chwali się posiadaniem dużej bazy klientów – 150 000 inwestorów, co z pewnością wyróżnia brokera na tle konkurencji. Również ilość udanie przeprowadzonych transakcji może budzić podziw – 170 000 000 według oficjalnej strony firmy.

Takie czynniki bez wątpienia wpływają na pozytywny odbiór brokera oraz przekładają się na przychylne opinie o TradeAllCrypto, co umożliwia nieustanny rozwój platformy.

Zanim wybierzesz brokera – Informacje o TradeAllCrypto

Dla każdego inwestora ważnym aspektem jest doświadczenie brokera na rynku kryptowalut. W przypadku omawianej platformy jest to 5 lat, czyli w czasie, gdy Bitcoin jeszcze raczkował a jego ceny oscylowały wokół kilkuset dolarów (obecnie za Bitcoina trzeba zapłacić ponad $10 000). TradeAllCrypto powstało z ramienia firmy TLM Ltd., która ma swoją siedzibę w St. Vincent i Grenadyny, czyli w kraju słynącym ze swobodnego podejścia do kwestii podatkowym, co może wzbudzać pewne wątpliwości wśród klientów.

Informacją na temat TradeAllCrypto, którą trzeba wspomnieć, jest opcja wyboru rodzaju konta na platformie. Czynnikiem warunkującym przynależność do danej grupy jest wielkość wniesionego depozytu. Na jego podstawie klient zostanie zakwalifikowany do jednej z 5 kategorii:

  • Start
  • Silver
  • Gold 
  • Platinum
  • VIP

Trzeba zaznaczyć, że inwestor jest zobowiązany do wpłacenia przynajmniej 250 USD, aby zacząć aktywnie uczestniczyć w handlu kryptowalutami. Dla klientów, którzy wyrażają chęć zainwestowania dużych sum, pozytywną informacją na temat TradeAllCrypto będzie brak górnego limitu depozytu.

Zachwalaną cechą omawianej platformy są stabilne serwery, które nie zawodzą i umożliwiają inwestowanie bez przeszkód. Jest to zasługa aż 27 techników, którzy pracują dla firmy i dbają o kondycje serwerów. Przekłada się to również na szybkość przeprowadzania transakcji, co zwykle zajmuje zaledwie kilka minut, lecz trzeba liczyć się z wystąpieniem nieoczekiwanej sytuacji, a więc koniecznością dłuższego oczekiwania, co wiąże się z natężeniem ruchu na rynkach.

Warto wspomnieć, że firma otwiera się na różnych klientów i dywersyfikuje swoją ofertę. Została wprowadzona możliwość prowadzenia Konta Islamskiego na rynku Forex, co bez wątpienia jest ważną informacją o TradeAllCrypto dla Muzułmanów. Podany typ konta można określić jako konto walutowe bez transakcji swap, dzięki czemu współgra z zasadami Islamu.

Wątpliwa działalność TradeAllCrypto – możliwe oszukiwanie?

Tak jak zostało wcześniej wspomniane, TradeAllCrypto ma na swoim koncie również negatywne opinie.

Po pierwsze, istnieje rosyjski kanał na YouTube, który mocno oczernia działalność brokera poprzez publikowanie różnych materiałów mających dowodzić fałszerstwa oraz wyłudzanie ze strony firmy. Jednakże, trzeba podchodzić z dystansem do tych publikacji, ponieważ po obejrzeniu kilku filmików można od razu stwierdzić, że nie są prezentowane tam w pełni fakty. Negatywne recenzje tych treści zostały odzwierciedlone w niskiej liczbie wyświetleń, nieentuzjastycznych komentarzach oraz wielu łapkach w dół pod niektórymi filmami. Dodatkowym aspektem podważającym funkcjonowanie tego kanału jest brak aktywności na nim od roku.

Po drugie, kwestią wzbudzającą wątpliwości jest działalność firmy TLM Ltd., a więc jej rejestracja na karaibskich wyspach. Nie mniej jednak, wpłacone przez klienta środki pieniężne są ulokowane w bankach oraz instytucjach kredytowych, które, według brokera, mają swoje siedziby w krajach w Europie oraz Azji nie będących w strefie offshore, co powinno oddalić zarzuty względem TradeAllCrypto o oszukiwanie.

czy warto ufać opiniom na temat tradeallcrypto?

Bezpieczeństwo w TradeAllCrypto, czyli walka z oszustami

Za punkt honoru stawia sobie firma zapobieganie występowania jakichkolwiek niebezpiecznych sytuacji, na skutek których działalność klienta byłaby zagrożona. Z tego powodu TradeAllCrypto prowadzi:

  1. Politykę KYC (Know Your Customer)
  2. Politykę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu

W celu efektywnej walki z oszustami przez TradeAllCrypto, klient musi poddać się weryfikacji, która obejmuje przedstawienie między innymi:

  • Dowodu tożsamości
  • Dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania
  • Skanu karty kredytowej – bez 4 ostatnich cyfr i kodu CVV

Wypłaty pieniędzy u brokera TradeAllCrypto – szybko i efektywnie

Po wzbogaceniu się na tej platformie brokerskiej, przychodzi moment, gdy klient może zechcieć podjąć wypłatę u TradeAllCrypto. Na ogół dany proces przebiega sprawnie oraz bezproblemowo inwestor może cieszyć się ze zgromadzonego kapitału na swoim rachunku bankowym, natomiast występują sytuacje, gdy firma zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty z konta TradeAllCrypto, jeśli źródło pochodzenia środków pieniężnych jest podejrzane lub działalność klienta jest sprzeczna z regulaminem, czyli zasadami KYC oraz polityką zwalczania prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu.

Warto zaznaczyć, że wypłacone środki zostaną przekazane na rachunki bankowe, z których klient korzystał podczas wpłaty tych środków, co ma również do czynienia z utrudnieniem stronom trzecim dostępu do kont na platformie.