Akcje Apple Inc. (NASDAQ:AAPL)

Akcje Apple Inc. (NASDAQ:AAPL) wracają do ceny wzrostowej, co oznacza, że oczekiwania AAPL mogą być zbyt wysokie przed zyskami

Każdy, kto był sceptyczny apple (NASDAQ: AAPL) wyglądał głupio. Kurs akcji Apple jest teraz tuż poniżej rekordowo wysokiego poziomu. A akcje Apple są teraz na karku z Microsoftem (NASDAQ: MSFT) o tytuł najcenniejszej firmy na świecie.

Jestem wśród tych sceptycznych głupców. Pisałem jeszcze w sierpniu, że "klątwa miliardów dolarów" przejmie akcje Apple. Oczywiście tak nie było: cena akcji Apple przełamała opór wobec ostatnich maksimów.

To powiedziawszy, nie jestem jeszcze gotowy, aby zmienić moją melodię, szczególnie z wynikami podatkowymi Apple za czwarty kwartał, które zostaną przekazane 30 października. Jestem sceptyczny, że pivot firmy w kierunku usług, wspierane przez tak wiele byków, zwiększy swoje zyski. Przychody z iPhone'a mogą nadal spadać, tworząc znaczną przeciwwagę dla akcji Apple. Oczekiwania rosną przed zyskami Apple, a akcje AAPL zmieniły się z taniego do potencjalnie kosztownego w kontekście ostatniego wzrostu.

Ponownie, myliłem się wcześniej w sprawie działań Apple, wraz z każdym innym, kto zakwestionował zdolność Apple do wzrostu. Ale szczególnie przed zyskiem firmy, zastanawiam się, ilu sceptyków, takich jak ja, nadal znajduje się na uboczu w magazynie Apple.

Cena akcji AAPL osiąga najwyższe szczyty wszech czasów

W tym momencie prawie trudno to zapamiętać, ale mniej niż rok temu akcje Apple notowane były poniżej 150 USD. Stracił 56 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej w ciągu jednego dnia po jego "największy miss od lat." Firma obniżyła swoje wytyczne dotyczące przychodów, głównie ze względu na niższą sprzedaż iPhone'ów w Chinach.

Sprzedaż, z perspektywy czasu, oferowała jedną z najlepszych możliwości zakupu na rynku. Od tego czasu kurs akcji AAPL wzrósł o 65%. Zyski dodały ponad 400 miliardów dolarów do kapitalizacji rynkowej akcji Apple.

Ciekawostką w zyskach jest jednak to, że wyniki firmy niekoniecznie wydają się dużo lepsze. Jego dochody i zyski w Wielkich Chinach, zgodnie z danymi firmy 10-Q, spadły o 20% rok do roku do pierwszych trzech kwartałów roku obrotowego 19. Przychody z iPhone'a spadły w tym samym okresie o 15%.

Ich wyniki były jednak ostatnio nieznacznie lepsze. Jego sprzedaż w Chinach spadła tylko o 4% w trzecim kwartale, a trendy przychodów iPhone'a również się poprawiły.

Ale wyniki nie są dobre. A ponieważ cena akcji Apple zbliża się do rekordowych maksimów na dwa tygodnie przed zyskami, oczekiwania wyraźnie rosną. Firma badawcza Wedbush napisała w zeszłym tygodniu, że postęp w kierunku umowy handlowej USA-Chiny może być potencjalnym katalizatorem działań Apple. Credit Suisse w tym tygodniu powiedział, że bezpieczniej jest o popyt na iPhone 11.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen jest: W górę.

Uwaga: Ten wykres pokazuje nadzwyczajne działania cenowe w górę.

Nawiasem mówiąc, ceny są podatne na korektę do 214,78.

Przewidywana górna granica wynosi: 246,36.

Przewidywany dolny limit wynosi: 225,65.

Przewidywana cena zamknięcia to: 236,00.

Kandelabry

Było białe ciało (ponieważ ceny zamknęły się bardziej niż otwor
zyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 7 białych świec i 2 czarne świece na siatkę 5 białych świec. W ciągu ostatnich 50 barów, było 24 białe świece i 25 czarnych świec dla sieci 1 czarne świece.

Powstała obrotowa czapka (obrotowa czapka to świeca z małym prawdziwym ciałem). Limity obrotowe identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym i zamkniętym). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, obrotowy cap może być oznaką, że ceny tracą impet i byki mogą być w tarapatach.

Wskaźniki impulsowe

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania tempa, po którym ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników impulsowych.

Oscylator stochastyczny

Jedną z metod interpretacji oscylatora stochastycznego jest poszukiwanie obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 67.6468. To nie jest wykupienie lub oversold czytania. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 1 okres (s) temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 67,09. Nie jest to obszar pokrycia ani fundusz. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI pozostawia wykupienie / wyprzedanie obszaru. Ostatnim sygnałem był zakup 95 lat temu.

Indeks kanałów towarowych (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość JRC wynosi 86. Nie jest to obszar pokrycia ani fundusz. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 1 okres (s) temu.

Macd

Wskaźnik konwergencji/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przecina linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 8 okres (s) temu.

Rex Takasugi – Profil TD

Firma APPLE INC zamknęła się w 0,910 do 235,280. Objętość była o 35% niższa od średniej (neutralnej), a wstęgi Bollingera były o 34% szersze niż normalnie.

Otwórz wysokie niskie volumen___
235.090 236.150 233.520 235.280 17,272,896
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: Wykupienie
Termin pośredni: uparty
Długoterminowe: Uparty
Średnie kroczące: okres 10 okresów 50-okresowy 200-okres
Zamknięcie: 231.26 216.88 194.15
Zmienność: 24 31 34
Pojemność: 26 892 370 27 713 856 28 757 434

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy średnio – długoterminowych przedsiębiorców należy położyć większy nacisk na trend wzrostowy lub niedźwiedzi odzwierciedlenie na dolnej taśmy.

Krótki opis

APPLE INC jest obecnie 21,2% powyżej 200-okresowej średniej kroczącej i jest w trendzie wzrostowym. Zmienność jest stosunkowo normalna w porównaniu ze średnią zmiennością w ostatnich 10 okresach. Nasze wskaźniki głośności odzwierciedlają głośność wypływającą do i z AAPL. Lub w stosunkowo równym (neutralnym) tempie. Nasze oscylatory prognoz trendów są obecnie uparty w AAPL. Lub miał tę perspektywę w ciągu ostatnich 41 okresów.