Eseje argumentacyjne

Pisarz, który chce pisać, powinien spróbować konfrontacyjnego artykułu, ze źródłami uczonych, którzy nie są bezstronni i używają wystarczająco dużo. Dlatego najlepiej jest unikać używania grup nienawiści jako źródła, chociaż można ich użyć krótko jako przykładu powagi problemu. Talk show należą do tej samej kategorii, ponieważ są one często legalne lub fałszywe.

Chcesz wiedzieć, co myślisz o czymś? Następnie daj swoją opinię i napisz o swoich opiniach w gazecie. Aby być uczciwym, jednak, przekonasz się, że jedną z pierwszych rzeczy, które musisz zrobić, jest ekspert w tej dziedzinie.

Jeśli wybierzesz motyw, pamiętaj, aby wybrać dobrze zdefiniowany i kontrowersyjny. Czytelnik musi zrozumieć, na czym polega problem i o co chodzi. Jak wspomniano powyżej, należy omówić ten problem. Po określeniu pracy dyplomowej należy dogłębnie omówić problem, aby czytelnicy w pełni zrozumieli problem.

W swojej gazecie musisz zająć jasne stanowisko i być jasne. Załóżmy, że muszkiety, że czytelnicy nie zgadzają się z tobą lub są sceptyczni. Dlatego ważne jest, aby dźwięk był odpowiedni, profesjonalny i niezawodny. Przewidując zastrzeżenia i ustępstwa, budujesz zaufanie i okazujesz swoją dobrą wolę.

przekonywanie osoby o ich punkcie widzenia nie jest łatwą umiejętnością do zdobycia. Wiele osób może myśleć, że jeśli po prostu masz opinię, możesz przekonać innych, aby twoja opinia była skuteczna, a ci ludzie są zawsze zaskoczeni, jeśli inni się z tobą nie zgadzają, ponieważ twoja logika wydaje się słuszna. Ponadto autorzy często zapominają, że ich głównym celem w rozumowaniu jest "wygrać" – zrównoważyć – zaakceptować czytelnika, z ich punktu widzenia. Łatwo jest wymienić nazwiska, po prostu zignorować punkt widzenia lub badania innych i niezwykle łatwo zaakceptować ten pogląd jako ewangelię, nawet jeśli autor nie zweryfikował swojego założenia w ciągu kilku lat, lub, jak to ma miejsce w przypadku wielu młodych autorów, nigdy nie kwestionował, a przekonania odziedziczone po innych.

Dlatego pisanie konfrontacyjnego dokumentu wymaga, aby być tak pomysłowe, jak to możliwe. Autorzy często muszą zrobić kilka dokładnych badań na ten temat. Po tym, pisarze mogą być biorąc jasne stanowisko w sprawie tego, co uważasz za słuszne o problemie, zanim zaczniesz pisać swoje argumenty.

Dobry esej argumentacyjny wymaga od autorów przedstawienia najważniejszych stwierdzeń, które są w stanie zapytać czytelników o własną wiedzę na ten temat i zacząć wierzyć w to, co autorzy sądzą na ten temat. Aby autorzy umieścili fakty swoich badań w eseju argumentacyjnym, w tym samym czasie, że trzeba przytoczyć, fakty, aby udowodnić uzasadnienie argumentów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.