Us Stock Market rozszerza Bull Run na terytorium rekord – Live Trading News

#stocks #record #highs #NFPs #Fed #economy #PresidentTrump

$DIA $SPY $QQQ $RUTX $VXX

“Rotacja, która rozpoczęła się we wrześniu, będzie kontynuowana również w Y 2021. Tak więc, skupić się na wartości, spółek o małej kapitalizacji i rynków wschodzących”- Paul Ebeling

amerykańskich akcji oznaczone rekordowe wzloty piątek, główne indeksy odniesienia osiągnęła rekordowe maksima zamknięcia, z S & P 500 zyski prowadzone przez finanse i zapasy energii na cyklicznej rotacji.

Dane ekonomiczne był w centrum uwagi piątek, z Departamentu Pracy w listopadzie NFPs odzwierciedla najwolniejsze tempo wzrostu zatrudnienia od kwietnia rekord wirusa wywołane spadek zatrudnienia.

Non-farm payrolls wzrosła o 245.000, mniej niż szacunki, inne ostatnie dane o zatrudnieniu zaskoczył Northside: Czwartek tygodniowy nowy raport wniosków o zasiłek dla bezrobotnych pokazał pierwszy spadek nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w 3 qks.

Jak handlowcy, inwestorzy i ekonomiści patrzą w przyszłość na jaśniejszy Y 2021, stratedzy nie są ID’ing, które akcje i sektory będą napędzać do przodu w gospodarce po wirusa wirus.

My tutaj w HeffX-LTN wierzą, że trendy opracowane we wrześniu / listopadzie i na początku grudnia ramki z cyklicznych i kwestii wartości, które zostały ciężko dotknięte w lutym / marcu przez epidemii outperforming obejmie i w całym Y 2021.

W miarę przechodzenia do Y 2021 nastąpi szeroki wzrost gospodarczy sprzyjający włączeniu społecznemu wzmocniony bodźcami fiskalnymi.

Wierzę, że wkrótce otrzymamy pakiet, a Fed będzie kontynuował swój kurs. Mamy pent-up popytu i rynku, który będzie poruszać się dalej na północ, ale z różnych liderów, które odzwierciedla szerszy wzrost gospodarki krajowej z finansów w czołówce, a następnie materiałów i energii.

Jest to wyraźny sygnał, że rynek wierzy, że prezydent Trump wygra 2 kadencję, gdy kurz osiada.

Rotacja, która rozpoczęła się we wrześniu, będzie teraz kontynuowana do Y 2021. Tak więc. skupić się na wartości, małych spółek i rynków wschodzących.

Piątek, benchmark Indeksy giełdowe USA zakończyły się na: DJIA +248.74 at 30218.20, NAS Comp +87.05 at 12464.15, S&P 500 +32.40 przy 3699.13

Wolumen: Handel na NYSE wszedł na 975-M/M/akcje wymieniane

HeffX-LTN ogólne perspektywy techniczne dla głównych amerykańskich indeksów giełdowych jest bardzo uparty na gpw zakończony 4 grudnia 2020.

NAS Comp +38.9% YTDS&P 500 +14.5% YTDRussell 2000 +13,4% YTDDJIA +5,9% YTD

Looking Ahead: Inwestorzy otrzymają raport o kredycie konsumenckim za październikowy poniedziałek.

Mieć zdrowy weekend, Zachowaj wiarę!

Bull run, DIA, gospodarka, Fed, focus, inwestorzy, NFPs, Prezydent Trump, QQQ, rekordowe wzloty, RUTX, SPY, akcje, handlowcy, bardzo uparty, VXX

Leave a Reply

Your email address will not be published.