Debata prezydencka, gdzie go obejrzeć – Live Trading News

#PresidentTrump #JoeBiden #Presidential #Debate

Prezydent Trump i były wiceprezydent Joe Biden mają spotkać się dziś, wtorek, 29 września 2020 r. na 1 3 Y 2020 debaty prezydenckie.

Dzisiejsza debata odbędzie się na Health Education Campus w Case Western Reserve University i Cleveland Clinic w Cleveland, Ohio.

90-minutowa debata trwa od 18:00 do 19:30. czas pacyficzny (9-22:30 czasu wschodniego) i potrwa 90 minut. Nie będzie przerwy handlowej.

Wszystkie główne sieci telewizyjne, w tym ABC, CBS, NBC, Fox, PBS, Telemundo i Univision będą transmitować debatę.

Kanały informacyjne telewizji kablowej, które obejmują CNN, C-SPAN, Fox News, MSNBC będzie również prowadzić debatę.

Większość głównych serwisów informacyjnych będzie również dostarczać transmisje na żywo w YouTube, w tym ABC https://www.youtube.com/watch?v=KdJ8SDOFrdw, CBS https://www.youtube.com/watch?v=9HnKFUNlcfY i C-SPAN https://www.youtube.com/watch?v=wW1lY5jFNcQ

Więcej źródeł transmisji na żywo to CBSN (http:/cbsnews.com/live), NBC (https://www.nbcnews.com/now) i ABC (https://abcnews.go.com/Live)

W Google, wyszukaj “oglądaj debatę prezydencką” dla transmisji na żywo.

Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV i XBox One urządzenia strumieniowe będą również oferować transmisje na żywo.

stacji radiowych NPR, które planują prowadzić debatę obejmują southern California stacji KCRW-FM i KPCC-FM.

KCRW (https://www.kcrw.com) oferuje sygnały FM w całej południowej Kalifornii, w tym 89,9 w hrabstwach LA i Orange, 89,1 w hrabstwie Ventura, 89,3 w rejonie Palm Springs, 88,1 w Kern i północnych hrabstwach LA, 88,7 w Santa Barbara, 101,3 w San Luis Obispo, 89.7 w Gorman, 90.9 w Banning, 92.9 w Borrego Springs, 100.1 w Ridgecrest, 102.3 w Santa Paula, Moorpark i Fillmore, 102.1 w Ojai, 89.9 w Lemon Grove i Spring Valley i 106.9 w Goleta.

KPCC (https://scpr.org) obejmuje południową Kalifornię z sygnałami FM na 89,9 w hrabstwach LA i Orange, 89,1 w Imperium Śródlądowym, 90,3 w Dolinie Coachella, 93,3 w Palm Springs, 89,5 w hrabstwie Ventura i 89,9 w Santa Barbara i Goleta.

Fox News kotwica Chris Wallace będzie umiarkowane dzisiejszej debaty, która będzie zawierać sześć 15-minutowych segmentów na następujące tematy wybrane przez Wallace i ogłoszone przez Komisję debat prezydenckich (https://www.debates.org):

Trump i Biden RecordsThe Supreme CourtCOVID-19The EconomyRace and Violence in our CitiesThe Integrity of the Election

Debata wiceprezydenta między wiceprezydentem Mike’em Pence’em a senator kamalą Harris następuje w środę, 7 października, na Uniwersytecie Utah w Salt Lake City.

Prezydent Trump i Pan Biden spotkają się na 2 kolejne debaty: czwartek, 15 października, w Adrienne Arsht Center for the Performing Arts w Miami na Florydzie; i czwartek, 22 października na Belmont University w Nashville, Tennessee.

Wszystkie debaty rozpoczynają się o godzinie 18:00 czasu pacyficznego.

Mieć zdrowy dzień, Zachowaj wiarę!

 

debata, Joe biden, prezydent Trump, prezydencki