Koniec ponadpartyjności

Prezydent Bush miał wielu krytyków podczas swojej kadencji. Odszedł z ponurą aprobatą. Republikanie muszą również zrozumieć, dlaczego jego oceny są tak niskie. Jestem zdezorientowany rozbieżności między Demokratów i Republikanów na oceny zatwierdzenia Barack Obama.I am confused about the discrepancy between Democrats and Republicans over Barack Obama's approval ratings. Cafferty File opisuje lukę. Ocena zatwierdzenia Obamy wynosi 88% wśród Demokratów i tylko 27% wśród Republikanów.
Teraz nikt nie jest zaskoczony w najmniejszym stopniu, że Demokraci chcą demokratycznych prezydentów i Republikanów, aby go nie lubić. Jest to jednak różnica 61%. Żaden prezydent w ciągu 40 lat nie ma luki w tej wielkiej między obiema stronami.
Jest kilka rzeczy, które mylą mnie z tą umową. Przede wszystkim jest kwestia matematyki. Wszystko, co czytałem ostatnio sprawia, że wierzę, że ponad 60% ludzi popiera sposób prezydent został potraktowany. Jeśli zsumuję dwie strony, które są podzielone po 2, otrzymam tylko wskaźnik zgody 57,5%. Albo było więcej Demokratów w korzystnych sondażach, niezależni (nie w sondażach) są w dużej mierze na korzyść prezydenta, ocena prezydenta zatwierdzenia spadła, lub te sondaże są po prostu nie poprawne. Mogę uwierzyć w jedną z czterech.
Niektórzy politycznie ślepo odrzucili różnicę jako dowód na to, że republikańska przeszkoda, gorzka, niezdecydowana, do pracy z prezydentem itp. Nie sądzę, aby tak było. Prezydent próbował nakłonić Republikanów do rozmowy o budżecie i pakiecie stymulacyjnym. Co się stało, że te ustawy zmieniły się, gdy dotarły do Kongresu i Demokraci wiedzieli, że można w zasadzie przekazać, co chcesz.
Myślę, że ten sondaż jest mniej refleksji na temat prezydenta, ponieważ jest to Kongres. Prezydent Bush miał słabe oceny zatwierdzenia w zeszłym roku, ale Demokratycznie kontrolowane Kongres miał jeszcze gorsze oceny. Ludzie mają tendencję do zapominania o tym i umieścić wszystkie problemy u stóp byłego prezydenta. Ustawy zostały uchwalone tak okropnie, z demokratyczną większością zarówno w Izbie, jak i w Senacie.
Teraz, gdy Demokraci kontrolują wszystkie trzy części prezydencji, wydaje się, że Kongres nie chce już grać fair. Faktury, zawężają się według linii stron. Budżet 2010 "3,5 biliona, w zależności od ostatecznego wyniku, nie wygra jednego głosowania Republikanów.
Myślę, że prezydent starał się być inkluzywny i dotrzeć do Republikanów. Kongres pokazał, że różnica między obiema stronami jest zasadniczo Republikanie, którzy są teraz bezsilni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.