To szalone szaleństwo zwane polityką!

Nie jestem Republikaninem i nie jestem Demokratą. Jestem po prostu niezależnym, który idzie, co to są ci zwariowani ludzie, którzy nazywają siebie politykami, którzy próbują to zrobić? Jestem zaskoczony, że Barack Obama był w stanie pielęgnować swój zdrowy rozsądek do tej pory. Po pierwsze, masz polityków ze sprawami lub albo zapłacił za eskorty; po drugie, masz ciemne oferty, takie jak próba sprzedaży miejsca w Senacie za pieniądze i uznanie; Po trzecie, Republikanie robią wszystko w książce, z wyjątkiem zachowywać się jak dziecko Boga, tak aby nowy prezydent mógł rozpocząć swoją kadencję na złej stopie; i wreszcie, z zaledwie kilku dni w biurze, przyniósł prezydenta do opuszczenia kraju w Wielkiej Recesji, podczas gdy on idzie do nowego domu, tylko w Teksasie!!!

Cały rząd jest po prostu pijany i moja troska o Baracka Obamę jest, może on być cool z tym wszystkim dramat i ten zdezorganizowany rząd? Czy Demokraci naprawdę dostaną ten kraj tam, gdzie go potrzebujesz? I czy dobrzy ludzie w tym kraju będą mieli zaufanie do tych zacienionych polityków? W tej całej kwestii politycznej liczył się ten koncert ratunkowy. Wygląda na to, że po tym, jak Wall Street otrzymała pakiet ratunkowy, wszyscy i twoja matka wyszli z niczym i chcieli ratunku. Przemysł motoryzacyjny chciał pieniędzy, a system tranzytowy chciał pieniędzy! Co ci ludzie sądzą?

Jestem również zmęczony ludzi marudzenie, że Obama wybiera oprócz jego administracji. Wydaje się, że bez względu na to, kto nominuje Obamę, coś było nie tak z jego wyborem. Miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł Joe Biden, miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł Hillary Clinton, miałeś coś do powiedzenia, kiedy podniósł szefa sztabu, a teraz masz coś do powiedzenia na temat jego CIA. Osobiście będę szczęśliwy, gdy będę miał 20 lat. Styczeń 2009 przychodzi, aby mógł pójść dalej i wreszcie w biurze. Ciężarówka Uhaula jeszcze nie przeniosła się do Białego Domu, a on już jest bombardowany tym dramatem!

Na koniec nie zapominajmy o tym scenariuszu blagojevich i burris. Chociaż sam Burris nie jest oskarżony, to cały Blagojevich jest tylko wyraźnie zacieniony! Jest to sytuacja, w której nie można ufać własnemu gubernatorowi! I gubernator, który ma nocnik usta, kiedy właśnie wyszedł z projektów. Wszystko to dramat siedzenia Senatu rozpoczął się z tego powodu, a teraz Burris jest prawdopodobnie gdzieś pod butelką Advil w celu złagodzenia bóle głowy ma przechylił się z Senatu! Muszę tylko powiedzieć, że nie wiem, jak będzie wyglądał świat polityczny, ale mam nadzieję, że ci politycy będą współpracować w ciągu najbliższych czterech lat. Ale jeśli rzeczy są nadal takie same, możemy równie dobrze jak Sarah Palin, Rev. Wright i Jesse Jackson do Waszyngtonu Wyślij

www.valeriesgreen.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.