Facebook, Inc.

Facebook, Inc . (NASDAQ: FB) Funt na stałe uderzyć w zyski australijskich banków

Overnight, funt, człowiek odpowiedzialny za ustanowienie Facebook Inc waluty cyfrowej (FB), Libra, prawie potwierdził telewizji biznesowej CNBC, że projekt ma kluczowy cel usługi na razie. 

Podczas wywiadu David Marcus poparł obawy dotyczące głośnego wyjścia niektórych oryginalnych partnerów, w tym Visa, PayPal i innych gigantów technologicznych, aby pokazać projekt, i tak się powiedzie.

Dużym problemem projektu pozostaje opór regulacyjny, szczególnie ze strony ustawodawców zdecydowanych chronić kontrolę banku centralnego nad podażą pieniądza, z dwoma Stanami Zjednoczonymi. Senatorowie piszą nawet do dyrektorów wiekowych niektórych pierwotnych członków Stowarzyszenia Libra (Visa, MasterCard, Stripe), aby zagrozić regulacyjnym pobiciem z nimi, jeśli wezmą udział w projekcie. 

Powodem, dla którego rządy i ich zwolennicy banku centralnego chcą Libra browbeaten jest obawa, że może skończyć się drukowaniem lub tworzeniem pieniędzy w sposób, w jaki banki centralne robią to za pomocą zasady podzielonej bankowości rezerwowej.

Jednak pan. Marcus zapewnił podczas wywiadu, że Libra nigdy nie stworzy pieniędzy.

Zamiast tego guru technologii wielokrotnie wyjaśniał, że Libra będzie wykorzystywana przede wszystkim jako mechanizm wymiany w celu wyeliminowania zagranicznych przelewów i opłat bankowych dla użytkowników, którzy chcieli wysyłać pieniądze na całym świecie. Lub dla tych użytkowników po prostu za granicą na wakacjach. 

Na przykład każdy pracownik, który chce repatriować pieniądze za granicę do swojej rodziny, może uniknąć opłat bankowych i spreadu pobieranego w kursie wymiany walut, jeśli nadawca i odbiorca mieli bezpłatny portfel funta za pośrednictwem kont na Facebooku. 

Lub producent wakacje i użytkownik Facebook może kupić funt w dolarach australijskich przed wydaniem go na baht tajski w Tajlandii z minimalnymi opłatami transakcyjnymi Funt. 

Jest to niezwykłe, ponieważ jest analogiczne do tego, jak Internet wyeliminował koszty wykonywania połączeń telefonicznych za granicą.

Jeśli wyjechałeś za granicę przed 2000 r., zostałbyś oszukany, gdybyś chciał porozmawiać z rodziną w domu, ale Internet to zmienił.

W tym samym czasie zniszczył zyski dużych globalnych firm telte, takich jak Sprint lub Vodafone. Jeśli mi nie wierzysz, sprawdź ich wykresy cen akcji. Od 2000 r. nie było ich nigdzie. 

Jednym z wniosków jest to, że banki wywierają silną presję na organy regulacyjne i polityków w kieszeniach, aby zablokować Librę, ponieważ mogłoby to wyeliminować dla nich łatwe źródło zysku. Podobnie jak Internet wyeliminował niektóre korzyści płynące z operatorów telefonii komórkowej. 

Funt to nic innego jak wyrzuty, ale na pytanie pana. Marcus ile pod względem opłat libra miał pobierać w transakcjach Myślę, że powiedział w regionie 25 punktów bazowych dla "banked" użytkowników. Prawie rewolucja.

Podczas gdy użytkownicy rynków wschodzących bez kont bankowych będą uderzać znacznie więcej w opłaty, aby otrzymać gotówkę z cyfrowych portfeli Libra za pośrednictwem over-the-counter kupców. 

Sill inwestorów, takich jak Commonwealth Bank of Australia (ASX: CBA), National Australia Bank Ltd (ASX: NAB), Westpac Banking Corp (ASX: WBC) i Australia & New Zealand Banking Group (ASX: ANZ) może chcieć wziąć pod uwagę destrukcyjny wzrost cyfrowej gospodarki cyfrowej ma przed sobą długą drogę.

Wskaźniki techniczne

Ogólnie rzecz biorąc, stronniczość cen jest: W górę.

Przewidywana górna granica wynosi: 199,18.

Przewidywany dolny limit wynosi: 181,81.

Przewidywana cena zamknięcia wynosi: 190,49.

Kandelabry

Było białe ciało (ponieważ ceny zamknęły się bardziej niż otwor
zyły). W ciągu ostatnich 10 barów, było 6 białych świec i 4 czarne świece dla sieci 2 białe świece. W ciągu ostatnich 50 barów, nie było 23 białe świece i 27 czarne świece dla sieci 4 czarnych świeczników.

Był długi dolny cień. Jest to zazwyczaj uparty sygnał (szczególnie, gdy występuje w pobliżu niskiego poziomu cen, na poziomie wsparcia lub gdy wartość jest wyprzedana).

Powstała obrotowa czapka (obrotowa czapka to świeca z małym prawdziwym ciałem). Limity obrotowe identyfikują sesję, w której akcja cenowa jest niewielka (zdefiniowana przez różnicę między otwartym i zamkniętym). Podczas rajdu lub w pobliżu nowych wzlotów, obrotowy cap może być oznaką, że ceny tracą impet i byki mogą być w tarapatach.

Trzy białe świece wystąpiły w ciągu ostatnich trzech dni. Chociaż świece te nie były wystarczająco duże, aby stworzyć trzech białych żołnierzy, stały wzór w górę jest uparty.

Wskaźniki impulsowe

Momentum jest ogólnym terminem używanym do opisania tempa, po którym ceny poruszają się w danym okresie czasu. Ogólnie rzecz biorąc, zmiany tempa prowadzą do zmian cen. Ten ekspert pokazuje aktualne wartości czterech popularnych wskaźników impulsowych.

Oscylator stochastyczny

Jedną z metod interpretacji oscylatora stochastycznego jest poszukiwanie obszarów wykupienia (powyżej 80) i wyprzedania obszarów (poniżej 20). Oscylator stochastyczny jest 91.4374. Jest to lektura wykupienia. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki oscylator nie przekroczy poniżej 80 Ostatni sygnał był 7-okres sprzedaży temu.

Indeks siły względnej (RSI)

RSI pokazuje wykupienia (powyżej 70) i wyprzedania (poniżej 30) obszarów. Bieżąca wartość RSI wynosi 62,11. Nie jest to obszar pokrycia ani fundusz. Sygnał kupna lub sprzedaży jest generowany, gdy RSI pozostawia wykupienie / wyprzedanie obszaru. Ostatnim sygnałem była sprzedaż 67 okresów temu.

Indeks kanałów towarowych (CCI)

CCI pokazuje wykupienia (powyżej 100) i wyprzedania (poniżej -100) obszarów. Bieżąca wartość CCI jest 148.This jest wykupienie odczytu. Jednak sygnał nie jest generowany, dopóki wskaźnik nie przekroczy poniżej 100. Ostatnim sygnałem był zakup 10 lat temu okres (y).

Macd

Wskaźnik konwergencji/rozbieżności średniej ruchomej (MACD) daje sygnały, gdy przecina linię sygnału 9-okresowego. Ostatnim sygnałem był zakup 6 okres (s) temu.

Rex Takasugi – Profil TD

FACEBOOK INC A zamknął się 0.840 do 190.390. Objętość była o 33% niższa od średniej (neutralnej), a wstęgi Bollingera były o 11% węższe niż normalnie.

Otwórz wysokie niskie volumen___
190.300 190.840 188.765 190.390 9,761,548
Perspektywy techniczne 
Krótkoterminowe: Wykupienie
Termin pośredni: uparty
Długoterminowe: Uparty
Średnie kroczące: okres 10 okresów 50-okresowy 200-okres
Zamknięcie: 183.41 184.09 178.02
Zmienność: 23 30 35
Objętość: 10,421,836 12,545,958 16,768,279

Krótkoterminowych handlowców należy zwrócić większą uwagę na kupno / sprzedaż strzałki, podczas gdy średnio – długoterminowych przedsiębiorców należy położyć większy nacisk na trend wzrostowy lub niedźwiedzi odzwierciedlenie na dolnej taśmy.

Krótki opis

FACEBOOK INC A jest obecnie 6,9% powyżej 200-okres średniej kroczącej i jest w trendzie wzrostowym. Zmienność polega na tym, że nasze wskaźniki wolumenu odzwierciedlają wolumen płynący do i z FB. Lub w stosunkowo równym (neutralnym) tempie. Nasze oscylatory prognozy trendu są obecnie uparty w FB. Albo i miał tę perspektywę w ciągu ostatnich 1 okresów.