Władza i Polityka

w następującym artykule oferowane do swobodnego wykorzystania w pracy ezine,
w wersji drukowanej lub na swojej stronie internetowej, tak długo, jak autor zasób pole w końcu jest włączony. Powiadomienie o publikacji będą mile widziane.

tytuł: Władza i Polityka
autor: Małgorzata Paul, k. t. zw.
e-mail: [email protected] w
prawa autorskie: © 2003 Margaret Paweł
adres www: http://www.innerbonding.com
ilość słów: 660
w kategorii: emocjonalne uzdrowienie i

a władza i polityka
na Margaret Podłoga, Kandydat

wielu przywódców w naszym społeczeństwie kierują się niezdrowe intencje. Zamiast starać się służyć ludziom i leczyć dolegliwości naszego kraju, ich działań i decyzji kierują się przede wszystkim ich dążenie do władzy. Wiele osób w naszym kraju znajdują się w prowadzeniu swoich upodobań do twierdzenia, seks, władza i kontrola. Niestety, mało prawdziwie zdrowych ludzi, chcą zaprezentować się niezbędne nadużycia są nieodłącznym elementem naszej politycznej rasy – wyzwiska wysłane i odebrane, ogromne pieniądze wydane, integralności w ofierze poprzez koncesje, kłamstw i manipulacji, aby wygrać. Nasz system wyborów nasi urzędnicy tak skorumpowany, że praktycznie nie ma możliwości, aby przyciągnąć osoby z silnym, osobiście odpowiedzialny, kochający wewnętrzny dorosłej osoby. To nie oznacza, że nikt z naszych wybranych przedstawicieli są uczciwi i opiekuńcze. Niektóre z nich z pewnością motywują pozytywne intencje, ale niestety stanowią oni mniejszość.

nie ma szkolenia, niezbędne do osobistej odpowiedzialności kandydować. Nasi przywódcy nie mają obowiązku ich leczenia nieprawidłowych krwawień aspekty do tego, aby być uczciwym i godnym zaufania do ludzi. Przesłanki dla pozycji politycznej, obejmują głównie mając wystarczająco dużo pieniędzy, tyle wpływowi ludzie za kulisami, będąc mężczyzną, i być biały<.BR/>
w naszej arenie politycznej ma na celu przyciągnąć rannych osób, które potrzebują akceptacji i siły do tego, aby czuć się godnym i sprawdzone. Jest oczywiste, że taki człowiek, praktycznie bez wewnętrznego pochodnej poczucie własnej godności i przyzwoitości, jest bardzo podatna na korupcję. Jak przysłowie mówi: “władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie”. Władza deprawuje, jeśli osoba jest motywowana jego lub jej dążenie do władzy nad innymi, i mało kto osiągnął tyle wewnętrznego uzdrowienia, aby pokonać dążenie do kontroli nad innymi.

zdrowy człowiek w biurze, który jest bardziej zaniepokojony służbie ludowi, niż z uzyskaniem ponownie wybrany, można osiągnąć wiele. Taki człowiek został przedstawiony w filmie Dave. W tym filmie prawdziwy prezydent jest w śpiączce i urzędnicy Białego domu, starając się ukryć prawdę od społeczeństwa, aby mogli sprawować kontrolę, umieścić ją na miejsce prezydenta. Dave, jednak jest człowiek serce, i zamiast pozwolić się kontrolować, instaluje O wprowadzeniu niezbędnych zmian – cięcia pieniędzy, gdzie nie jest potrzebny i zaznaczenie go w bardziej ważnych możliwości, jak opieka nad dziećmi i tworzenie miejsc pracy. On nawet bierze na siebie odpowiedzialność za korupcję obecnego prezydenta i wdziękiem “umiera” jak obecny prezydent umiera tak, wiceprezes, przyzwoity człowiek, który był błędne struktury władzy, może wziąć na siebie jego prawowite miejsce. Film, oczywiście, fantastyczne. Niestety, nigdy nie wybrali człowieka z taka integralności – prostolinijny, uczciwy, opiekuńczy, i finansowo klasy średniej, człowiek, jak Dave. Nasz proces wyborczy nie dopuszcza do tego.

rekonstrukcja naszego procesu wyborczego mogłyby dać ludziom, jak Dave możliwość kandydowania. Rozpaczliwie potrzebujemy ludzi, którzy dbają bardziej o dobro wspólne, niż dla własnej popularności. Potrzebujemy pomysłowych, kreatywnych, uczciwych i zaangażowanych ludzi, którzy prowadzą nasz kraj, ale do tego nigdy nie dojdzie z naszej dzisiejszej wyborczej systemie. Mamy niesamowity talent w naszym wspaniałym kraju, talentów, które mogłyby skończyć z głodem i беспризорностью, i leczyć stażystą.al ran, które stwarzają problemy ze zdrowiem, uzależnienia, rasizmu, przemocy i przestępczości. Ale taki talent rzadko jest na podsłuchu, bo nasz kraj został oparty na ziemskie wartości zysku i władzy nad innymi, a nie duchowe wartości, jak uczciwość, współczucie i troskę.

niestety, ani nasz rząd, ani większość dużych przedsiębiorstw opartych na zasadach duchowe współczucia i troski o dobro wspólne. Nie wątpię, że gdyby nasz rząd opierał się na zasadach duchowe, nie głód, bezdomność, przestępczość, problemy ze zdrowiem i narkotykami, które odnoszą się do naszej współczesnym społeczeństwie<.br/>
Margaret Paweł, kandydat jest najlepiej sprzedającym się autorem i współautorem ośmiu książek, w tym “powinienem dać w górę mnie, aby być kochanym przez ciebie?”, “Powinienem Dać W Górę Mnie Kochał Moje Dzieci?”, “Uzdrowienie samotności”,”wewnętrznej sklejenia”,  i “powinienem dać w górę mnie, aby być kochanym przez Boga?” Odwiedź jego stronie internetowej do wolnego klejenia wewnętrzny kurs: http://www.innerbonding.com lub mailto:[email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published.